Jump to content

offtopic od 19. str iz R26 citius chipanje topica


avanti

Recommended Posts

Napisalo se 300 i nesto postova a nitko nije vidio ispis sa valjaka prije/poslje?

 

Za pocetak morate sami sebe uvjeriti kako je R26 100% ispravan, pa onda tek ostale, pod to mislim da mu se izmjeri deklarirana snaga, a ona nije 209 ks , kolko je NAVODNO taj auto imao prije chipa...

 

FYI nije se radilo o brojci od 209 ks.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

prije par dana si bia jači za 4 dužine i onda ti ekipa kaže da nemoš zbog 16 ks bit toliko jači i odjednom si spori za pola dužine :huh:

 

vučeš pola zagreba za sobom da bi rješia problem:blink: , ima sam sličan problem i nisam vuka pola splita za sobom nego sam lipo to sam rješia.

 

i ti i tvoja uža ekipa ste možda u pravu al...pišete tolike romane tu i onda vas citius pobije jednom rečenicom. :no2:

 

nemoj se uvridit al po meni ti si malo glupasta osoba jer ako je mapa kriva ili bilo šta osjetit ćeš na autu da auto ne ide kako triba. a tebi očito ne ide dobro i još se vozaš tako umisto da odeš u servis i da ti naprave update softwera bez obzira na jebenih 100, 200 eura koliko ćeš možda i izgubit jer ti nije citius vratia tvorničku mapu. ovako riskiraš možda i puno više

Link to comment
Share on other sites

Zasto se ti sad moras toliko plitko ponasat?

 

Osobno ne bi trazio ks na papiru jer nije ni toliko bitno u ovoj prici posto nema auspuha itd. Taj auto ne ide dobro, losa je MAPA i daj mi sad reci da nisi shvatio sto govorim?! Auto se cudno ponasa i TOCKA. Nemoj tupit bezveze na slijepo..

 

Inace dobro znam koliko i sto znas ali ovako ispadas smijesan jer ides tvrdit nesto u sto nisi upucen tj. nisi tu u Zg da vidis kako se ponasa auto. Fore sa kontra efektom ne pusim tj. ok moze biti ili je ali Citius si to nije smio dopustit jer je trebao znati da ce auto biti slabiji, a tu se i dalje tvrdi nesto drugo.

 

Nisan na tebe i hansa i još neke mislija,svaka čast ima tu jakopametnih ljudi,ali ima i tupih koji tupe nešto šta nema veze s ničim!

Tomica mu je lipo reka ako ne bude zadovoljan da stavi stage1,znači sumlja je da neče biti jer to ne može baš funkcionirati s std ispuhom,ja san jako toga nučija zadnjih godina i jako dobro znam šta se dešava u kojem trenu,a ode se desilo da je auto dobija skoro pa ništa jer turbina pregrijaje usisni zrak i nema di izbaciti ispušne plinove i stvara se totalan kontraefekt!zašto ćesto kod čipanih auta izgori turbo,zato jer ostavu ljudi std auspuh,odnosno ostavu kat pa se pregrije turbu i ode u k...

 

Sve šta je tomica triba napraviti,je vratiti stage1 s kojim bi auto bolje radija,i kraj priče,ali ne,oni oče povrat novaca,sad dalje je to na njima da rješaju,ja san samo objasnija zašto se auto tako ponaša,ko može svatiti nek svati ko nemože ja mu nisam kriv!

Jedino mi ne ide uglavu zašto se ne pričeka taj auspuh pa se ide na valjke,da se vidi razlika,koja če biti ogromna,naravno ako je naručija dobar auspuh,i ako ga je uopče natučija!

Link to comment
Share on other sites

Nisan na tebe i hansa i još neke mislija,svaka čast ima tu jakopametnih ljudi,ali ima i tupih koji tupe nešto šta nema veze s ničim!

Tomica mu je lipo reka ako ne bude zadovoljan da stavi stage1,znači sumlja je da neče biti jer to ne može baš funkcionirati s std ispuhom,ja san jako toga nučija zadnjih godina i jako dobro znam šta se dešava u kojem trenu,a ode se desilo da je auto dobija skoro pa ništa jer turbina pregrijaje usisni zrak i nema di izbaciti ispušne plinove i stvara se totalan kontraefekt!zašto ćesto kod čipanih auta izgori turbo,zato jer ostavu ljudi std auspuh,odnosno ostavu kat pa se pregrije turbu i ode u k...

 

Sve šta je tomica triba napraviti,je vratiti stage1 s kojim bi auto bolje radija,i kraj priče,ali ne,oni oče povrat novaca,sad dalje je to na njima da rješaju,ja san samo objasnija zašto se auto tako ponaša,ko može svatiti nek svati ko nemože ja mu nisam kriv!

Jedino mi ne ide uglavu zašto se ne pričeka taj auspuh pa se ide na valjke,da se vidi razlika,koja če biti ogromna,naravno ako je naručija dobar auspuh,i ako ga je uopče natučija!

 

Sad sam shvatio sto govoris jer malo polovicno citam posto ima hrpa toga, sorry.. ja tvrdim da je odpocetka sve krenulo u krivom smjeru sto sam vec i napisao. Svatko ima svoj dio krivnje ili kako da to vec nazovem ali jebi ga..desilo se sto se desilo..ja sam napisao sto sam imao i vise tu necu pisati jer problem ionako nije moj ni u kojem slucaju.

 

2All :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sad sam shvatio sto govoris jer malo polovicno citam posto ima hrpa toga, sorry.. ja tvrdim da je odpocetka sve krenulo u krivom smjeru sto sam vec i napisao. Svatko ima svoj dio krivnje ili kako da to vec nazovem ali jebi ga..desilo se sto se desilo..ja sam napisao sto sam imao i vise tu necu pisati jer problem ionako nije moj ni u kojem slucaju.

 

2All :thumbsup:

 

A ni moj,viruj mi da me ni najmanje nije brige šta če biti s tim autom!

Samo objašnjavam zašto,kako...

Ma nema veze,sve ok,poklati če se oko par konja i proće to ka i sve do sada:D

Link to comment
Share on other sites

meni je čika Hosrsham rekao da ću imate između 290 i 320 kona sa čipom koji sam također platio. i onda su mi hic i neki rekli da nemrem sa 444cc injektorima imati preko 260 ks...i nisam nikoga išao jebavati...ima konja kolko ima...meni je važno da pod mojom guzom on ide jebeno...a valjci su bez potrebe...

Link to comment
Share on other sites

A jel vam je reka da je potreban auspuh,je!

Kako ne kužiš da ne može dobiti tu snagu,stavra se kontraefekt i više gubi nego dobije,zašto ne prićekate auspuh,pa da se onda sagledaju stvari,virujte mi nečete se moči načuditi koliko če snage auto dobiti!

I sam hans koji je doktor za renaulte i ima taj auto kaže da je auspuh smeče na tom autu!

 

Uostalom šta se ja prepirem s vama kad neznate ništa o tim stvarima i samo oćete brojke na papiru kao da je tomica čarobna vila s štapičem i sad če s pola sata posla auto iči ko mutava!

 

Ajde toliko od mene jer se s vama ne može pričati,kad budete imali imalo znanja o nekim stvarima javite se,dotad pozdrav svim načitanima i nadobudnima vozaćima RENAULTA:P

 

PA onda zasto ne kaze odmah ako nekome radi auto bez auspuha i toga i toga to nece bit to ,nego mu kaze da ce imat snage izmedu stage1 istage2

;)

Ili ne zna ili namjerno laze treceg nema.....

Ovo mu nije prvi put da se desava ovako nesto.Ja znam za jos jedan slucaj od nedavno i isto nije bio dobitak kako je oglasavano.Ako ces vec musteriji hebavat mater i prijetit onda mu vratis pare i tek onda mu hebes sve ako ti je potrebno to izbacit iz sebe.

Po meni ove hebavanje matere i prijetnje sve govore i ne mora mi nitko nista dokazivat.

 

Vec sam prije napomenuo da bez ispisa prije-poslije zakujac im posao.

Nisam znao da Hic radi tako kako je napisano ovdje ako je istina onda je to ispravan nacin.

Naravno ako se ne manipulira dyno-om :)

Link to comment
Share on other sites

Nisan na tebe i hansa i još neke mislija,svaka čast ima tu jakopametnih ljudi,ali ima i tupih koji tupe nešto šta nema veze s ničim!

Tomica mu je lipo reka ako ne bude zadovoljan da stavi stage1,znači sumlja je da neče biti jer to ne može baš funkcionirati s std ispuhom,ja san jako toga nučija zadnjih godina i jako dobro znam šta se dešava u kojem trenu,a ode se desilo da je auto dobija skoro pa ništa jer turbina pregrijaje usisni zrak i nema di izbaciti ispušne plinove i stvara se totalan kontraefekt!zašto ćesto kod čipanih auta izgori turbo,zato jer ostavu ljudi std auspuh,odnosno ostavu kat pa se pregrije turbu i ode u k...

 

Sve šta je tomica triba napraviti,je vratiti stage1 s kojim bi auto bolje radija,i kraj priče,ali ne,oni oče povrat novaca,sad dalje je to na njima da rješaju,ja san samo objasnija zašto se auto tako ponaša,ko može svatiti nek svati ko nemože ja mu nisam kriv!

 

 

Ok...ja spadam u onu skupinu tupih koji ne znaju a tupe bezveze. I da te pitam sad zašto ste onda nagovarali Perkovića da kupi stage2 za serijskog EoS-a ako je ovo sve ovako kako si napisa? Ja san tup i ne razumin se u backpressure kod turbaka s restriktivnim auspuhom...ali šta se nebi ista stvar dogodila da je Perković ima još tih 100-200€ razlike za stage2...???

 

I ja se slažem da je racer triba lipo pričakati još jedan dan da stigne iz Grčke ispravna mapa...stage1...za tvorničke i nerađene aute...i voziti se kako se vozi masu ovih novijih turbobenzinaca ala VAG TFSi i slično...

 

I zašto se uopće nudi i prodaje stage2 za aute koji nemaju složen usis i ispuh? Ne samo kod Citiusa nego i kod drugih...? Ako nešto nije dobro, ne valja i nema efekta na serijskom autu s običnim ispuhom onda se to ne radi i mirna Bosna.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja napokon nešto napišem, neću ulaziti zašto mu je stavija stage 2, ali jedno znam.

Na prerađenim autima stage1, stage2, i koliko ih već ima nije samo nadodati 200€, od kvalitetng stage1, do kvalitetnog stage2 ti triba još dosta sitnica.

Ja za svoga GT-a znam reći da je prerađen na stage2, jel u odnosu na prije kad je ima chip, auspuh, usis, sada ima veći turbo chip koji ga podržava, injektore, drugi ispuh, prerađenu glavu, jaću pumpu benzine, regulatore ........

Ako sam ja u krivu šta se tiće Stageova, e onda je.. ga ja sam na Stageu 15.

 

Znam da je Stage1 soft tuning da auto malo bolje ide, na stageu2 ljudi stavljaju druci IC, auspuh bolji usis, neki i injektore i tako redom, tija sam reći da se do određenog Stagea nedolazi za 100-200€ više.

 

Ukratko Citiusova najvća greška je ta šta je čoviku stavija Stage 2 i vidija da to baš i ne funkcionira, šta ne znaći da to nebi dobro leglo nekom drugom modelu auta, ali eto ovom nepaše bez dodatnih ulaganja, a sam pokazatelj toga je da se gubi snaga na visokim okretajima. Sudac nisam, pa nikom neću sudit.

 

Toliko od mene LP.

Link to comment
Share on other sites

Ovo jos traje :lol:

Ajd bar nije dosadno na forumu :D

Meni nije jasno zasto ekipa ide čipat serijskog atmosverca i jos tome očekuje se neka konjaza. Isto tako mi nije jasno zasto nasi čiparosi opće to hoce radit kad se zna da od toga nema nista (il se nezna)

Ako na auto nisu stavljene bregaste, auspuh, itd, ja ne vidim sta se tu moze dobit čipanjem, pa nije to turbak pa da ima lufta stosta nesto radit..

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan primjer prodaje chipa SEB iz Engleske kojeg i ja posjedujem, imao sam ga za stage1, a sada drugi za stage2.

 

PUNTO GT 1.4 MODIFICATIONS

 

There are varing levels of Tuning for Punto GTs.

 

Standard – 130 – 136 bhp at the flywheel

 

For the purposes of this thread they are put into classes:-

 

 

Stage one – 165- 170bhp at the flywheel

 

 

For this level of tuning you will need:-

 

Seb0 GT1 - 170hp chip

Seb0 GT2 - 170hp chip

Seb1 GT3 - 160hp chip

Seb2 GT3 - 170hp chip

 

You will also need a free flowing exhaust and a new boost controller to replace the Peirburg valve that controls the boost as standard at 0.8 bar.

 

A new controller coupled with the other modifications listed will allow you to raise the boost pressure to 1.2bar and subsequently depending on engine condition should bring you the power in the region of the figures above.

 

Prices for this level of tuning are £225 - £800 depending on components bought.

 

 

Stage two – 195- 210bhp at the flywheel

 

 

Seb4.11 GT1 - 190+hp chip - T25, FMIC, FSE, Grale Pump, + above.

Seb4.11 GT2 - 190+hp chip - T25, FMIC, FSE, Grale Pump, + above.

Seb4.11 GT3 - 190+hp chip - T25, FMIC, FSE, Grale Pump, + above.

 

Coupled with the chip you will need as for stage one – a free flowing exhaust and a replacement boost controller.

 

Also to gain the extra horsepower you will need A T25 Turbo A Front mounted intercooler, A replacement uprated Fuel Pressure regulator (power boost valve as they can be known), an uprated fuel pump in the form of an lancia integrale one or a fiat coupe 20vt walbro one. The latter being the noiser of the two.

 

Again engine condition will also play a part in the power levels that you will be seeing from these modifcations and tweaking may be required.

 

Stage two tuning prices start in the region of £800 for some second hand parts and can stretch to around £3000 for the best parts.

 

 

 

Stage three – 247 at the flywheel

 

This is based upon a working example of a single car that was on the forum:-

 

Modifications upon this car were:-

Cosworth Standalone management

Big valve head

Potr Stainless steel manifold

12mm headbolts

Potr “mitsi” T25 Turbo

Potr wire ring head gasket

Along with the other usual modifications Associated with seb4.1

 

The power rating of this car was never concluded due to an accident involving the car and the parts being split up to multiple buyers. The car was belived to have needed another mapping session before full power was obtained

 

GT1

The Punto GT was released in three different versions, GT1, GT2 and GT3. The view the differences, please click the link.

 

 

 

 

GT2

The Punto GT was released in three different versions, GT1, GT2 and GT3. The differences are listed in the attached link.

 

 

 

 

GT3

The Punto GT was released in three different versions, GT1, GT2 and GT3. The differences are listed in the attached link.

 

 

S ovim sam tija dati primjer da bi u HR sve bilo puno lakše kada bi se ovako prodavali chipovi i objasnilo se šta se sve triba napraviti, ako oćekuješ tu snagu, uz to mogu reći da su ovi navodi dosta toćni jel puno UK, Gt-ova vozi na ovim chipovima, i mirili su na dynu svoje aute.

Link to comment
Share on other sites

Moj motor je 2.0 turbo 230 ks...

 

 

Ma dobro ne ulazim u vase razmjerice nego sam natuknuo općenito za ekipu koja to napravi, a ima serijskog atmosverca i očekuje čudo.. ;)

Ovaj vas slučaj treba nekako drugačije riješit a ne ovako.. Ja da sam nekom nesto radio od ekipe sa foruma ili bilo gdje, sigurno ovdje nebi bila tema a pogotovo ne u negativnom smislu, ako je čovjek profesionalac u svom poslu. Ne branim Hica, al po meni je on recimo ispravno postupio sto je onom decku dao za troskove jer nije uspio napravit sto je očekivao i po meni je to pošteno. Taj decko bi mogao puno naškodit Hicu da je otvorio ovakav thred, a ovako ga vjerojatno hvali kao i vecina zbog tog postupka..

Zato mislim da je Citko krivo postupio bio on kriv ili ne. Sad ce se ekipa ćohat iza uha prije nego se odluči otic do njega, a mozda čovjek nije kriv.. Zbog njegovog daljnjeg biznisa ja bi učinio sve samo da ne dođe do ovog sto je sad bilo..

Link to comment
Share on other sites

Ok onda se ide u CVH (sa citiusom ako želi ici)

može pogledati dali je dirano po ECU i mjenjane mape?!

nakon toga se ide u ovlasteni servis po stock mapu...

i opet valjci...i sve ce biti postavljeno na forum...

 

kad idete? :D

Link to comment
Share on other sites

ajmo svi sad na kavu....i kad stignu rezultati prije i posle valjaka...onda da nastavite....jer koliko kontam i dalje ne postoji taj ispis di se kao merilo....ako jeste,di je to??

ovo je smešno.....ali neka se reši mirnim putem...

i što sam ne sedneš u auto i odeš do citiusa u ponedeljak i lepo popijete kavu i sve rešite....SAM ODEŠ!!! ne vas 5.....citius je ozbiljan čovek i verujem da će se to rešiti normalno...

Link to comment
Share on other sites

Ok...ja spadam u onu skupinu tupih koji ne znaju a tupe bezveze. I da te pitam sad zašto ste onda nagovarali Perkovića da kupi stage2 za serijskog EoS-a ako je ovo sve ovako kako si napisa? Ja san tup i ne razumin se u backpressure kod turbaka s restriktivnim auspuhom...ali šta se nebi ista stvar dogodila da je Perković ima još tih 100-200€ razlike za stage2...???

 

I ja se slažem da je racer triba lipo pričakati još jedan dan da stigne iz Grčke ispravna mapa...stage1...za tvorničke i nerađene aute...i voziti se kako se vozi masu ovih novijih turbobenzinaca ala VAG TFSi i slično...

 

I zašto se uopće nudi i prodaje stage2 za aute koji nemaju složen usis i ispuh? Ne samo kod Citiusa nego i kod drugih...? Ako nešto nije dobro, ne valja i nema efekta na serijskom autu s običnim ispuhom onda se to ne radi i mirna Bosna.

 

;)

 

 

Ti neznaš šta pišeš,i uvati se pametnijeg posla!

Ja kad s nekim dogovaran onda mu i kažen,a ti nisi bija tu i neznaš šta se pričalo!

Osim toga ne spominji perkoviča,nisi mu baš drag!

Edited by alfa_vd
Link to comment
Share on other sites

Evo da i ja napokon nešto napišem, neću ulaziti zašto mu je stavija stage 2, ali jedno znam.

Na prerađenim autima stage1, stage2, i koliko ih već ima nije samo nadodati 200€, od kvalitetng stage1, do kvalitetnog stage2 ti triba još dosta sitnica.

Ja za svoga GT-a znam reći da je prerađen na stage2, jel u odnosu na prije kad je ima chip, auspuh, usis, sada ima veći turbo chip koji ga podržava, injektore, drugi ispuh, prerađenu glavu, jaću pumpu benzine, regulatore ........

Ako sam ja u krivu šta se tiće Stageova, e onda je.. ga ja sam na Stageu 15.

 

Znam da je Stage1 soft tuning da auto malo bolje ide, na stageu2 ljudi stavljaju druci IC, auspuh bolji usis, neki i injektore i tako redom, tija sam reći da se do određenog Stagea nedolazi za 100-200€ više.

 

Ukratko Citiusova najvća greška je ta šta je čoviku stavija Stage 2 i vidija da to baš i ne funkcionira, šta ne znaći da to nebi dobro leglo nekom drugom modelu auta, ali eto ovom nepaše bez dodatnih ulaganja, a sam pokazatelj toga je da se gubi snaga na visokim okretajima. Sudac nisam, pa nikom neću sudit.

 

Toliko od mene LP.

 

 

Ti pričaš gluposti!

Link to comment
Share on other sites

Ti neznaš šta pišeš,i uvati se pametnijeg posla!

Ja kad s nekim dogovaran onda mu i kažen,a ti nisi bija tu i neznaš šta se pričalo!

Osim toga ne spominji perkoviča,nisi mu baš drag!

 

Neman pametnijeg posla...vikend je...ne radin ništa do ponediljka ujutro. :lol:

 

Kako ne znan kad ste mi rekli...ti si mi reka. Pa kako bi to ja zna da mi nisi reka...pa nije ovo "lud, zbunjen, normalan" pa da sam sanja to šta san napisa.

 

I šta, nisam mu drag...nije ni on meni bija drag pa mu to nije smetalo da priča okolo svašta po gradu. Zaboli me ekstremitet za to...

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Ti neznaš šta pišeš,i uvati se pametnijeg posla!

Ja kad s nekim dogovaran onda mu i kažen,a ti nisi bija tu i neznaš šta se pričalo!

Osim toga ne spominji perkoviča,nisi mu baš drag!

 

Isto npr da se netko uhvati čipanog R26 koji ide lošije od serijale a nije upućen u situaciju,kao ni Mladen u taj Golf:P

Link to comment
Share on other sites

Ovo mu nije prvi put da se desava ovako nesto.Ja znam za jos jedan slucaj od nedavno i isto nije bio dobitak kako je oglasavano.Ako ces vec musteriji hebavat mater i prijetit onda mu vratis pare i tek onda mu hebes sve ako ti je potrebno to izbacit iz sebe.

Po meni ove hebavanje matere i prijetnje sve govore i ne mora mi nitko nista dokazivat.

 

QUOTE]

 

 

Samo da razjasnim za ovaj slucaj da je tu bio problem oglasavanog dobitka u snazi.

Nikakavih grubih rijeci,prijetnji i slicno nije bilo od strane citiusa da ne bi netko pogresno shvatio.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...