Jump to content

RENEKO autodijelovi - popust na asortiman za forumaše


Recommended Posts

brba,

Sunstorm,

Pharaon,

 

Imate PM sa odgovorima.

 

 

 

Pitanje za admine - ovima kaj raptor6767 salje PM-ove ne javlja da su ih dobili pa im on mora rec ili ? :huh:

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za admine - ovima kaj raptor6767 salje PM-ove ne javlja da su ih dobili pa im on mora rec ili ? :huh:

 

Ne moras se brinut.

 

To radim jer se znalo desiti da ekipa ne vidi PMove zbog popup blockera pa me kasnije pita zasto im nisam odgovorio, a ne zelim ispast neodgovoran.

 

A i ti isto, samo da napises nesto...:D

Link to comment
Share on other sites

A i ti isto, samo da napises nesto...:D

 

a znas me :D

 

kuzis otvorim ovaj topic i nadam se da cu vidjeti ponudu za neki novi sporCki zbalansirani cincilator sa geblangom a kad ono mahuna , imate peemove blabla i normalno da sam morao nekaj napisati :P

Edited by scuka
Link to comment
Share on other sites

a znas me :D

 

kuzis otvorim ovaj topic i nadam se da cu vidjeti ponudu za neki novi sporCki zbalansirani cincilator sa geblangom a kad ono mahuna , imate peemove blabla i normalno da sam morao nekaj napisati :P

 

To je to....jao kako ćeš riješiti jedan McDreck ovih dana...

Link to comment
Share on other sites

Dečki, hvala svima na upitima i moje isprike što vam nisam mogao odgovoriti jučer na PM-ove sa konkretnim stvarima - riknuo nam je komp u dućanu. :lamo::doh:

 

Danas očekujte PM-ove sa cijenama. Nekima sam i uspio odgovoriti prije nego što je đubre izdahnulo. :D

Link to comment
Share on other sites

bump! prosao ponedjeljak

 

Znam, borimo se jos s kompom, a povrh svega decko koji radi za nas je u Tunisu na medenom mjesecu od ponedeljka.

 

Decki, ispricavam se, ali cete zato dobiti +5% rabata.

 

Odgovorim vam sto prije, na kraju krajeva i meni je u interesu da okrenem paru.

 

Jos jednom moje isprike i zahvale na razumijevanju! :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Znam, borimo se jos s kompom, a povrh svega decko koji radi za nas je u Tunisu na medenom mjesecu od ponedeljka.

 

Decki, ispricavam se, ali cete zato dobiti +5% rabata.

 

Odgovorim vam sto prije, na kraju krajeva i meni je u interesu da okrenem paru.

 

Jos jednom moje isprike i zahvale na razumijevanju! :notworthy:

 

Ma nema problema! Pricekat cu/cemo :)

Link to comment
Share on other sites

e da :D

 

sve pohvale za renea , cak sam i dostavu dobio :thumbsup::notworthy:

 

Da i ja isto ...budala donijela mi prednje diskove za Bmw 5er 302mm teski ko vrag na motoru u ruksaku .. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Da i ja isto ...budala donijela mi prednje diskove za Bmw 5er 302mm teski ko vrag na motoru u ruksaku .. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

Istegnuo vrat i još me POLICIJA NA MOTORU zaustavila - frajer je mislio da sam ukrao neki krac - da vidiš smijeha kada sam ga zamolio da mi pomogne skinuti torbu jer nisam mogao solo a da ne puknu naramenice...samo je rekao - ajde, ajde, produži. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...