Jump to content

I F1 na udaru: Svinjska gripa otkazuje utrku u Barceloni!?


obie

Recommended Posts

Nakon što su zbog mogućeg širenja zaraze svinjske gripe otkazana određena nogometna događanja u zemlji odakle je bolest i ponikla, Meksiku, sada je ona zaprijetila i elitnom automobilističkom natjecanju, Formuli 1...

 

 

Sljedeća utrka Formule 1, peta ovosezonska, Velika nagrada Španjolske, na rasporedu je 10. svibnja na stazi Circuit de Catalunya koja se nalazi na otprilike pola sata vožnje od Barcelone, a za koju je prodano već 60 tisuća karata.

 

Fernando Alonso (Foto: Reuters)

60215339.jpg

Fernando Alonso sigurno ne bi bio zadovoljan ovakvim raspletom (Foto: Reuters)

 

 

Upravo je Katalonija područje u kojem je dosad zabilježeno najviše slučajeva zaraze svinjskom gripom u cijeloj Europi, radi čega bi, pišu neki španjolski mediji, moglo biti ugroženo održavanje utrke.

 

Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) oglasila je četvrti stupanj uzbune od pandemije svinjske gripe od koje je zasad u Meksiku smrtno stradalo više od sto ljudi.

Link to comment
Share on other sites

kako se meni diže kara od tih pandemija i pi*ki materinih.

 

Isti kurac ko i kriza i sve ostalo jbt ekipa samo izaziva masovnu histeriju svake godine i svaki put sve gluplju i gluplju...

 

Stari moj, si vidio koliko kosta "kutija" lijekova, preko 200 kuna, ekipa vec masovno kupuje..ti trebam dalje sto objasnit:D

Link to comment
Share on other sites

ma jebe mi se za lijek nego sad čim kažeš pršut u javnosti glupa ekipa će stavljat maske i sranja da nek me puste više da živim mamu im jebem usred usta.

 

Te me jebu s porezima, pa me jebu sa ptičijom gripom, pa sa svinjskom, pa kriza i di se god okreneš netko te jebe.

 

Mamu im jebem imao sam i ja gripu pa nisu svinje i ptice radile histeriju radi toga.

 

 

Između ostalog lakše je sad nego prošle godine jer hvala bogu svinje ne lete.

Link to comment
Share on other sites

evo čisto da se okladim da nitko koga ja poznajem neće dobit tu gripu niti će itko koga vi poznajete dobit tu gripu kao što nitko nije dobio ni ptičiju.

 

Uvijek su bili neki kao slučajevi ali nitko konkretan.

I tako je ptičija gria trebala pokosit 99% stanovništva pa kurac od toga.

Jebe mi se i uopće se neću opterećivat jer prije će me stres od njihovih izjava ubite nego gripa čija god bila.

Link to comment
Share on other sites

neki bi se trebali liječit s gripom il bez nje...

 

E sorkač fakat sto sam uopce pomislio bit tolko glup i povezat svinjsku gripu sa svinjskim mesom i nasalit se oko toga.

 

evo čisto da se okladim da nitko koga ja poznajem neće dobit tu gripu niti će itko koga vi poznajete dobit tu gripu kao što nitko nije dobio ni ptičiju.

 

Uvijek su bili neki kao slučajevi ali nitko konkretan.

I tako je ptičija gria trebala pokosit 99% stanovništva pa kurac od toga.

Jebe mi se i uopće se neću opterećivat jer prije će me stres od njihovih izjava ubite nego gripa čija god bila.

 

 

Ma gle prvo moramo prebolit rak pluca od zagadivanja, onda AIDS koji se siri vec neznam koliko godina, pa pticju gripu, trihinelozu, asbestozu, a vec smo svi ovak i onak trebali umrijet jer jedemo GMO proizvode :). Netko dobro zaraduje na panici, ekipa ima u novinama sta pisati, korporacije koje proizvode lijekove imaju zaradu, vlade trose novce na zastitu itd.

Edited by Njave
Link to comment
Share on other sites

ma jebe mi se za lijek nego sad čim kažeš pršut u javnosti glupa ekipa će stavljat maske i sranja da nek me puste više da živim mamu im jebem usred usta.

 

Te me jebu s porezima, pa me jebu sa ptičijom gripom, pa sa svinjskom, pa kriza i di se god okreneš netko te jebe.

 

Mamu im jebem imao sam i ja gripu pa nisu svinje i ptice radile histeriju radi toga.

 

Između ostalog lakše je sad nego prošle godine jer hvala bogu svinje ne lete.

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Nasmijao si me do suza hahahhaa

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...