Jump to content

Tandem multimedia - igraće konzole i ZENEC multimedia


BALEV

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nemogu editirati prvi post..

 

Nova adresa i kontakt podaci:

 

Poslovnica 1

Veleprodaja, maloprodaja i servis

10 000 Zagreb, Horvaćanska cesta 37/4

 

tel/fax: +385 1 3010 370

mail:

info@tandem-multimedia.hr

servis@tandem-multimedia.hr

 

 

Radno vrijeme:

 

Ponedjeljak-petak 09-19h

Subota 09-13h

 

http://www.tandem-multimedia.hr/?str=onama

 

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jel imaš čip za PS al da ga mogu iskopčat i ukopčat prek prekidaća? Ono da mi' date=' kada zatreba, može zavrtiti CD na više okretaja?

 

Dal daješ garanciju? Može li zastupnik skužiti pa mi ukinuti garanciju? I najbitnije, da li troši više struje?[/quote']

 

:lol:

 

Ugradnja 300kn.. prekidac? ..uzmes kod sebe u firmi onaj avionski pa ti stavimo :D tak da mozes brzo vrtit CD. Imas moje jamstvo 12mj. pa ti netreba zastupnik i sto je najvaznije..smanjuje potrosnju struje i do 50% i to ne samog uređaja nego u kompletnom stanu..!!

 

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

za PS3 Colin McRae Dirt 2 kak je igrica u odnosu na 1 koja je po meni totalna katastrofa?pošto je?

 

Ovaj nastavak bi trebao biti bolji.. tj. jer jer svi tako kazu. Sad koliko ce se tebi svidjet ili nece to moras sam procjeniti :)

 

495kn je cijena -20%

Link to comment
Share on other sites

jel imas g25 i koja je cijena

 

Nemam trenutno jer su nesto cijene dizali pa spustali tako da nisam htio da mi ostane na stanju po vecoj cijeni kad ostali spuste.. sve u svemu dobavljiv je najvise u roku 48h po cijeni od 2500kn -10%

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Ugradnja 300kn.. prekidac? ..uzmes kod sebe u firmi onaj avionski pa ti stavimo :D tak da mozes brzo vrtit CD. Imas moje jamstvo 12mj. pa ti netreba zastupnik i sto je najvaznije..smanjuje potrosnju struje i do 50% i to ne samog uređaja nego u kompletnom stanu..!!

 

:lol::lol::lol::lol:

 

OK! Idem u oglasnik potražiti PS1 pa ti se javim! Možeš nabaviti floppy za njega?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...