Jump to content

slaganje felgi, kruno ili?


m3 power

Recommended Posts

Plastifikacija jako tesko , usudio bi se reci nikada nemoze biti toliko kvalitetno odrađena kao kvalitetno lakiranje, prvenstveno zbog onog reljefa o kojem pricas ( koji nema veze s pripremom ) , a i zbog toga sto u tesko dostupnim djelovima plastifikacija bude...nekako razlivena cudno.. nije to to 100%

 

Plastifikacija je best&buy ali nikako winner ako gledamo bojanje felgi.

 

 

Evo stavit cu slike jednih plastificiranih felgi koje imam doma pa da vidite o cem pricam.

 

 

btw da, kad plastificiras imas cjelu paletu boja, onu debelu knjizurinu bar tu u zg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Plastifikacija jako tesko , usudio bi se reci nikada nemoze biti toliko kvalitetno odrađena kao kvalitetno lakiranje, prvenstveno zbog onog reljefa o kojem pricas ( koji nema veze s pripremom ) , a i zbog toga sto u tesko dostupnim djelovima plastifikacija bude...nekako razlivena cudno.. nije to to 100%

 

Plastifikacija je best&buy ali nikako winner ako gledamo bojanje felgi.

 

 

Evo stavit cu slike jednih plastificiranih felgi koje imam doma pa da vidite o cem pricam.

 

 

btw da, kad plastificiras imas cjelu paletu boja, onu debelu knjizurinu bar tu u zg

 

thanks :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kod krune jednom i više nikada.

 

doduše meni je samo ravnao unutarnji rub felge... i čovjek mi je tako masakrirao felgu da je to užas, a ono najgore je kaj ta felga još uvijek nije ravna, jer mi redovito nova guma pušta na njoj. i kad budem vremena imao nosim ju Slaveku

 

tako da Kruno za mene više nikada. Hvala

 

samo kod Slaveka sve nosim... kod njega sam zadovoljan uslugom(ravnanja, varenja itd..) i cijenom sam isto zadovoljan ;)

 

eto malo od mene

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...