Jump to content

Croatian drift challenge - AMC zagreb - 04. & 05.07.2009.


Ozy

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

a Slovenac car s bjelom kockom kad je vidio da se Marino vrti frajer koči, diže ručnu, pun gas i

 

 

Mislim da će bit ovo sutra čudo ...

 

jeli tko skuzio koliko taj bjeli kockan ima abnormalno snage ..... a i lik ga samara posteno...

Link to comment
Share on other sites

Ovim kurabama nitko nije rekao da se ispod ove oblekice ne nosi grudnjak?!

 

Netko je bio napisao sa dolaze hostese iz srbije...ovo je iz čačka kak se meni čini...

 

u BG na sajmu su sve bile bolje od ovih :D:D:D i to sajmu građevine

Link to comment
Share on other sites

Ne nego nema pojma ovaj stari mjerit.

 

Šta tu ima znat ili ne znat? Dao je gas do daske i uključio dyno.

 

Htio je napravit još jedno mjerenje ali ja nisam dao jer se auto odmah pregrijao.

 

'bem ti M i pregrijavanje :bangin:

Link to comment
Share on other sites

DSG nije mogao izmjerit jer mu se nije dalo objasnit da ga mora ručno šaltat a ne pustit da automatika radi.. jer mu je stalno šaltao u nižu kad je poklopio gas... i onaj stari i njegov "asistent" su djelovali izgubljeno na onim valjcima... čudili se ko tele šarenim vratima...

Link to comment
Share on other sites

DSG nije mogao izmjerit jer mu se nije dalo objasnit da ga mora ručno šaltat a ne pustit da automatika radi.. jer mu je stalno šaltao u nižu kad je poklopio gas... i onaj stari i njegov "asistent" su djelovali izgubljeno na onim valjcima... čudili se ko tele šarenim vratima...

 

To je i kod mene najprije htio pa sam mu 5 puta rekao da ga manualno šalta i ubacio mu u 6.

 

rimac kako 9000rpm pak? zar nije tebi blokada na 8250rpm?

 

 

Nemam pojma kak.

Link to comment
Share on other sites

ona mjerenja su smjeh kad vidim kak to oni rade... i kako neznaju na DSG izmjerit snagu,pa to je smijeh zivi... treba otkaze podjelit tim likovima i zaposlit mlade ljude koji znaju i zeljni su ucit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...