Jump to content

Vrhunsko uređenje, poliranje i dubinsko pranje auta


Recommended Posts

Dakle htio bi auto prije ljeta srediti kako spada. Prošle godine sam M6 dao u Black pearl i bio sam totalno ne zadovoljan. Dali znate za netkog tko to VRHUNSKI radi?

 

Tražim ovako nešto:

 

http://www.cslregister.com/forum/showthread.php?t=1371

 

Te detaljno pranje unutrašnjosti i malo osvježivanje kože (kompletna unutrašnjost je u koži, baš sve).

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

leo frketić će ti sredit lim da se zasereš...radi u fušu i ostat ćeš paf, potraži malo po forumu, ima negdje broj... (ja sam ga zagubio)

 

znam da je pisao na starom forumu o održavanju lima u tipa 8 slojeva, ma bolesnik totalni :D

Link to comment
Share on other sites

Bio je t.m. i još par seataša kod Svig-a i sviga preporučuju...:D

 

Ja sam vidio par auta koje je Bobo radio i također je i više nego za preporuku. Tako da probaj možda vidit ko ti je pristupačniji ili ti može prije riješit ili dat nešto bolju ponudu...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bio je t.m. i još par seataša kod Svig-a i sviga preporučuju...:D

 

Ja sam vidio par auta koje je Bobo radio i također je i više nego za preporuku. Tako da probaj možda vidit ko ti je pristupačniji ili ti može prije riješit ili dat nešto bolju ponudu...:thumbsup:

 

Radio sam ja tretman kod Bobe, prezadovoljan sam..samo me zanima dal taj Svig i pere aute ili samo poliranje?

Link to comment
Share on other sites

...Svig radi sve, znači dopeljaš mu full zmazan auto i on ga radi cijeli dan, ovisno šta želiš...meni je radio poliranje i voskanje i prezadovoljan, Dino Blackpearl je također majstor poliranja, ali i skup, samo poliranje s normalnim unutarnjim je 580 kn,a Bobo je navodno dobar, ima tu par ljudi koji nisu baš presretni bili, a čini mi se da to ovisi kako si da truda...

Link to comment
Share on other sites

Dakle htio bi auto prije ljeta srediti kako spada. Prošle godine sam M6 dao u Black pearl i bio sam totalno ne zadovoljan. Dali znate za netkog tko to VRHUNSKI radi?

 

Tražim ovako nešto:

 

http://www.cslregister.com/forum/showthread.php?t=1371

 

Te detaljno pranje unutrašnjosti i malo osvježivanje kože (kompletna unutrašnjost je u koži, baš sve).

 

Hvala

 

 

3 dana posla, 30km cemo napraviti sa tvojim autom i cijena je 3.000kn

Link to comment
Share on other sites

...korektno Raymond, ali za tu lovu mora biti-skidanje felgi, pranje klješta, blatobrana, glina, dubinsko i fino poliranje, 2-3 sloja sintetičkog voska nakon 24 sata prvi sloj carnube i nakon 24 još drugi sloj....iznutra očistiti degriserom za kožu sve i impregnirati kožu, to je u grubo....ta priča ima puno detalja....ali i 3000 za pranje auta je puno, ali ja mislim da je to realna cijena...

Link to comment
Share on other sites

...korektno Raymond, ali za tu lovu mora biti-skidanje felgi, pranje klješta, blatobrana, glina, dubinsko i fino poliranje, 2-3 sloja sintetičkog voska nakon 24 sata prvi sloj carnube i nakon 24 još drugi sloj....iznutra očistiti degriserom za kožu sve i impregnirati kožu, to je u grubo....ta priča ima puno detalja....ali i 3000 za pranje auta je puno, ali ja mislim da je to realna cijena...

 

 

Kao na linku od CSL-a...a ne kao prevare ovih vasih poliranja.

Link autopraonice koji ste stavili prikazuje poliranje crvenog auta...netko od vas davno je stavio poliranje zute fabie...sve prevara do prevare.

Zasto?

Stavi malo svoje sline na prstic i protrljaj crvenu ili zutu boju...rezultat je sjaj pasjih muda!!!

 

Ispolirajte crnu boju koja recimo ide pod reflektore u auto salon, prodaje se pod novo vozilo jer ima 27km, ali ju je netko prilikom dekonzervacije isarao...i tada se hvalite.

Link to comment
Share on other sites

Pa ima praonica koje za 300kn poliraju, dobiješ račun i još kompletno operu auto... :huh:

 

crniću ovo je tretman koji se radi cijeli dan i radi ga čovjek s 10ak kemikalija tako da to definitivno nije jednako ;)

Link to comment
Share on other sites

2Reimond:

Jel toćno ako se crni auto polira strojno da ostaju hologrami i dali je moguće ispolirat isti da buded bez risova i sl???

P.S.

Zato 30km???

 

Hvala i xxxxz

:thumbsup:

 

 

 

u tome i je fora...nema holograma:thumbsup:

 

30km zato jer je mjesto na kojem bi se auto polirao udaljeno 15km od moje autopraonice. U bit imože i 15km, on ga odmah ostavi na tom mjestu, a mi ga samo kasnije dovezemo do autopraonice di se ga dubinski očisti i njemu isporuči.

Link to comment
Share on other sites

Pa ima praonica koje za 300kn poliraju, dobiješ račun i još kompletno operu auto... :huh:

 

Pa nemres se tak ciganit bas ..:doh::P

 

Imam vise povjerenja u Lea nego u nekog BOBU

Link to comment
Share on other sites

Imam vise povjerenja u Lea nego u nekog BOBU

iako sam vidio sto bobo radi autima, konkretno za poliranje, mislim da je Leo bolji izbor... ako iz nikojeg drugog razloga, onda zato jer radi iz GUSTA :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...