Jump to content

Vrhunsko uređenje, poliranje i dubinsko pranje auta


Recommended Posts

Kao na linku od CSL-a...a ne kao prevare ovih vasih poliranja.

Link autopraonice koji ste stavili prikazuje poliranje crvenog auta...netko od vas davno je stavio poliranje zute fabie...sve prevara do prevare.

Zasto?

Stavi malo svoje sline na prstic i protrljaj crvenu ili zutu boju...rezultat je sjaj pasjih muda!!!

 

Ispolirajte crnu boju koja recimo ide pod reflektore u auto salon, prodaje se pod novo vozilo jer ima 27km, ali ju je netko prilikom dekonzervacije isarao...i tada se hvalite.

 

Baš to, ja još nisam vidjeo dobro ispoliran crni auto...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

crniću ovo je tretman koji se radi cijeli dan i radi ga čovjek s 10ak kemikalija tako da to definitivno nije jednako ;)

 

Ma ne kažem za ovo sa slike... to vrijedi koliko je Rajmond rekao....

Nego govorim za obično poliranje...

 

Pa nemres se tak ciganit bas ..:doh::P

 

Imam vise povjerenja u Lea nego u nekog BOBU

 

Ne ciganim se ja ništa... Pitao sam koliko košta poliranje, ako netko radi u fušu ne može uzimati kao autopraonica, eventualno ako radi nešto ekstra nego oni... Znači još neki dodatni tretman... U večni autopraonica u hrvatskoj su ti poliranja od 250 - 500 kn a svi isti kurac rade, samo što su neki nabili cijene, jer im se to ne da raditi... Kada vodiš vozni park od preko 200 vozila 6 godina onda moraš običi preko 100 praonica u okrugu 10km da napraviš najpovoljniji ugovor za firmu... Ugalvnom tu mač za obično poliranje, ako radi što ovaj radi na linku onda je prejeftino i odmah mu nađem 100 mušterija... :rofl:

 

NHF Leo... Svatko ima svoju cijenu i ja to poštujem i samo sam rekao da mi je to puno za obično poliranje ... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

puno para my ass :D kod nas je to sve podcjenjeno

 

aj si sam stavi na papir kolko kosta materijal, kad gledas recimo 3m paste , svaka ti je 200kn sa dobrim popustim, gruba, srednja, fina , vosak.... naravno ne potrosis cijelu al na cijeli auto ode dosta, spuzvica za masinu je 50ak kn, treba ti i za grubo i za fino... a onda krpe, vate bla bla ....

 

na kraju ispadne da par čuki mlatiš ko kreten za jadnih 100kn, kak da ne :D

Link to comment
Share on other sites

Ove slike u galeriji od svig-a su daleko lose. Cak gdje ima slika prije/poslije na slici poslije ciscenja vidim kako nije dobro usisano ili su prljavi dijelovi plastike i prekidača podizaca stakala samo dobro nakeljani masnim cockpit sprejom. katastrofa.

 

 

Ovaj link od csl-a je stvarno temeljito napravljen posao. Po meni 3000kn nije puno jer kada se uzme u obzir da treba skidati jednu po jednu felgu i svaku od njih cistiti i polirati, ocistiti kocione celjusti , motorni prostor i onda nakon toga sveg jos ispolirati auto i napravit kemijsko ili impregnaciju koze.

 

Da ne spominjem ovo sto je brba rekao da svaki malo bolji preparat kosta pun kurac cak i sa popustom a tijekom takvog ciscenja se izmjeni vjerujem 8 ako ne i vise preparata.

 

Kad se sve to zbroji i oduzme mislim da za posao kao na csl-u 3000kn nije puno.

Link to comment
Share on other sites

Prvi dan ga propere, drugi dan 10 krugova Grobnika, treći dan ga splahne i promjeni prednje gume:D:D:D:D

 

 

10 krugova na Grobničkoj pisti je 42km, ako ne driftaš...tako da nakon toga 4 kruga vozimo u rikverc da vratimo kilometražu

 

:dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Jučer je bobo radio e90 od Marka S....iznutra komplet krem koža,pod i krov također krem..naravno ne koža.....i eto opet super napravljeno...uzeo 600 kn

 

Bobo je ok ali nisu mu sve usluge ( od onih koje nudi ) na istoj razini.

 

Da podsjetim..motorni prostor i plastike u njemu se špigliraju od masnog cockpit spreja. Definitivno nedopustivo.

 

Dakako..:thumbsup: za ciscenje siceva kemijski

Link to comment
Share on other sites

Jel ima kakvo poliranje za tek polakirani auto? da se usjaji i zaštiti lak?

 

U pravilu se ne preporuča polirati auto bar 2-3 mjeseca nakon lakiranja,ali ga slobodno možeš ispolirati prije zime da zaštitiš lak :thumbsup:

 

btw bobu neću komentirati jer sam već stavio svoj osvrt :(

Link to comment
Share on other sites

Kao na linku od CSL-a...a ne kao prevare ovih vasih poliranja.

Link autopraonice koji ste stavili prikazuje poliranje crvenog auta...netko od vas davno je stavio poliranje zute fabie...sve prevara do prevare.

Zasto?

Stavi malo svoje sline na prstic i protrljaj crvenu ili zutu boju...rezultat je sjaj pasjih muda!!!

 

Ispolirajte crnu boju koja recimo ide pod reflektore u auto salon, prodaje se pod novo vozilo jer ima 27km, ali ju je netko prilikom dekonzervacije isarao...i tada se hvalite.

 

meni je Leo sredio metalic crni auto, cjeli dan je radio na njemu i on je stvarno majstor za to. Kad sam dosao k njemu prosao je cjeli auto s reflektorom i ostao sam u cudu kolko je ostecenja bilo, kad je zavrsio, opet ista procedura i nista se nije vidjelo.

 

Vidio sam kak Bobo radi, na Filipovom crnom i Rudyevom plavom i mogu ti rec da se naspram Lea moze sakrit jer se isti dan nakon tretmana vidlo svasta po limu.

 

Tako da ne treba generalizirat, Leo bi mogao mlatit hrpu love da si otvori kakvu praonicu, 1 auto dnevno, eventualno 2 al njega to ne zanima, decko tjera faks a ovo radi samo jer mu je gust.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam polira i kod bobe, black pearl i lea.

 

Od njih za poliranje leo je broj 1., pa black pearl. S tim da mi nije edo polira, mislim da je on radio da bi bilo malo bolje. A bobo i poliranje nisu bas na ti, ali zato je za kemijsko bog. Polira mi je golfa i bio je pun riseva.

 

Leo stvarno dobro odradi posao i ne naplati puno.

 

 

A ovaj tretman u rajmonda mi se jako svida, samo mi je podaleko.

 

Ja sam spreman dat tu lovu ali naravno za pravi posa. Dobiješ novi auto poslije toga.

Edited by Freak021
Link to comment
Share on other sites

Ja sam polira i kod bobe, black pearl i lea.

 

Od njih za poliranje leo je broj 1., pa black pearl. S tim da mi nije edo polira, mislim da je on radio da bi bilo malo bolje. A bobo i poliranje nisu bas na ti, ali zato je za kemijsko bog. Polira mi je golfa i bio je pun riseva.

 

Leo stvarno dobro odradi posao i ne naplati puno.

 

Cekaj,golfa si polirao kod 3 razlicita covjeka? Pitam jer onda najbolje u biti vidis razliku kako tko radi...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam polira i kod bobe, black pearl i lea.

 

Od njih za poliranje leo je broj 1., pa black pearl. S tim da mi nije edo polira, mislim da je on radio da bi bilo malo bolje. A bobo i poliranje nisu bas na ti, ali zato je za kemijsko bog. Polira mi je golfa i bio je pun riseva.

 

Leo stvarno dobro odradi posao i ne naplati puno.

 

 

A ovaj tretman u rajmonda mi se jako svida, samo mi je podaleko.

 

Ja sam spreman dat tu lovu ali naravno za pravi posa. Dobiješ novi auto poslije toga.

 

Po meni isto je Leo najbolji odabir za poliranje,black pearl sam bio 2 puta i isto sam bio zadovoljan s poliranjem,uvijek sam se dogovarao s Edom,dok kod Bobe ne bih poslao nikog!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...