Jump to content

Federi za Golf V


Recommended Posts

sa GTI fedrima nece bit nista niži, al će bit tvrd ko GTI, po meni totalno neisplativo stavljat na auto, skupi novce za Eibach Sportline i imat ćeš savršeno spušten auto, a i dalje udoban, ako ti je auto Sportline Eibach Sportline će ga spustit cca 3.5 cm, a ako uzmeš Eibach Pro Kit onda cca 1.5-2cm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jel prodaje ko Eibach Pro Kit za Peticu? :))

 

Pretpostavljam da je kod Gabreka 2000kn

 

Čini mi se da je cca 200 eura, a i kontaktiraj fokusičara pa možda pdne neki popust na temelju suforumaških odnosa, oni drže do njih ;)

Link to comment
Share on other sites

Autek je 2.0TDI sportline...interesira me dali ce auto biti nizi sa GTI federima???

 

Ili postoje li koji aftermarket federi da spustaju oko 2cm :) (tatina želja :D )

 

Fala

 

Nedavno sam Cokolinu prodao Eibach Pro Kit za Golf V 2.0 TDI pa ga pitaj kakvi su mu dojmovi.

Link to comment
Share on other sites

Budem ga kontaktiro

 

2 Kreza: A sportline ce biti preniski, kak Dario veli oni spustaju jos 3.5cm

Auto je na 17'' :))

 

ja sam se isto bojao da će auto bit prenisko i da ću grebat s njim pošto su čudne ceste po kojima vozim al ništa strašno. auto je vizualno nisko al ništa previše. zada lipo legne a naprid bi čak volia da je još lega. meni je auto na 18 i sa 5 ljudi nigdi ne struže guma ni grebe po cesti.

moja preporuka ti je ili ostani na orginal oprugama -15 ili idi na ove -50mm. s ovim -30 nećeš dobit ništa osim šta će ti auto bit tvrdo ko kamen.

 

evo ti slika pa usporedi

prva je na -15 orginal oprugama, druga je na eibach -30 i zadnja na -50 mm

 

seki.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...