Jump to content

Kemijsko ispiranje unutrasnjosti motora (motorvac, wynn`s)?


marek1

Recommended Posts

Ako tko zna gdje se nudi usluga ispiranja unutrasnjosti motora putem kemikalija od wynns i motorvac a mozda i neki drugi? Po kojoj cijeni? Za Zagreb i sira okolica a mogu se nadopisati i drugi gradovi.

 

Inace bas napravio to ciscenje i opet je sve 5...inace super stavr za one koji voze na plin pa se dizne cesce stopaju.

 

Za one koji neznaju, radi se o ovome...

 

Link to comment
Share on other sites

jel to pametno raditi? Jer skineš garež sa dijelova gdje služi kao brtva. Mnogima su poslije čišćenja motora, motori počeli dimiti.

 

Meni nije niti jednom a bio jedno 3 puta...voznjom na plin se zastopaju dizne a kod brava 1.6 je problem izvaditi dizne van pa se moze i na ovaj nacin koji je manje efikasan ali ako dizne nisu dosle do onog stadija kad se uopce ne moze voziti, ova metoda moze posluziti.

Recimo meni je na hladno radio na 3 cilindra ali kad bi se zagrijao, radio bi normalnije ali se opet zaletavao zbog ocito tog jedno cilindra i kad bi mu dodao naglo gas, auto bi se zagusio.

Isto tako kad bi mu na hladno dodao gas u voznji na malo okretaja, auto bi se zagusio.

Obavio ciscenje i auto pali, ide, prima gas.

 

i obicno dosta mirnije radi zbog ciscenja ventila, dosjeda, lambde, katalizatora.

Uglavnom nije patka jer kad sam jednom nakon ciscenja skidao ispusnu granu nisam mogao vjerovati da nema garezi uopce a auto cca 130k km i uzeo na otpadu s auta s60k km kad ono crna grana iznutra.

Link to comment
Share on other sites

jel to pametno raditi? Jer skineš garež sa dijelova gdje služi kao brtva. Mnogima su poslije čišćenja motora, motori počeli dimiti.

 

meni ni jedan...

ali su zato x injekotra počeli curit nakon ultrazvučnog čišćenja

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš stručnjak u tome... Ali ako dam kod seba očistiti tako motor, oguće da će propišati injektori, ili sam krivo povezao?

 

krivo si povezo

na ultrazvučnom hoče propišat a na kemiskom ne...bar meni nije ni na jednom do sad

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...