Jump to content

Punto GT - čukica turba (barometar)


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vidim da se tamo na Crotunersu otvorila rasprava ciji je Punto GT bojli LOL:lol:, i na to sve cu samo reci da se mene ne mješa.

 

ALi za svoj punto (ex.Signiev) samo cu reci, naravno da nije kao nov,ali super se drži s obzirom da je skoro 15g star, 90% dijelova je još original,cijevi od vacuma pucaju od vrucina i starosti jebiga i to je najmanji problem odrezati crijevo i staviti ga natrag, kao i zapečeni šarafi (naravno ja sam htjeo biti siguran pa sam pitao na forumu jer ne kužim previše turbo motore, v6 rules :D ) no u niti jednom kontekstu nisam naveo da je auto krama ili sl.

 

Farba puca na nekim dijelovima jer jebiga vrijeme cini svoje, ogrebotine su dijelo nepažljivih vozaca koji vrata otvaraju bez pardona dok ne udari u druga vrata,felge nisu nigdje izgrebane niti oštečene, ko nove su, iznutra je savršeno ocuvan a to što nije opran je i izlickan je druga stvar. Sva struja, elektro podizaci, klima rade osim jedne lampice koja je crkla na uricama, gume su potrošni materijal i mislim da to ne ulazi opce stanje automobila. i mislim da ste krivo shvatili Ariena, covjek samo želi reci da je auto odlican s obzirom na druge GT-e koji su koliko toliko serijala,, daleko od toga da je najbolji ali je među najočuvanijim GT-ima tih godišta.

 

NHF svima

 

Ako može netko kopirati na crotuners, tnx :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Na Crotunersima rasprava, tko ima boljeg GT-a.:doh: To ste tamo poćeli raspravu jel mene nema na tom forumu, isto je bilo kad smo se raspravljali tko ima veću kitu, svi ste rekli da je bitno da si tehnićar i opet pobigli na drugi forum.:P

 

Dinkec, ako te išta zanima u vezi GT-a, samo pitaj, jel kad voziš Fiat jednim dijelom postaneš i mehanićar:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Na Crotunersima rasprava, tko ima boljeg GT-a.:doh: To ste tamo poćeli raspravu jel mene nema na tom forumu, isto je bilo kad smo se raspravljali tko ima veću kitu, svi ste rekli da je bitno da si tehnićar i opet pobigli na drugi forum.:P

 

Dinkec, ako te išta zanima u vezi GT-a, samo pitaj, jel kad voziš Fiat jednim dijelom postaneš i mehanićar:rofl:

 

Tnx Dragon, ma smiješno je to sve tam ali ok.

 

p.s Rene budalo cijelu frku si zakuhao tam :P:P:P:P:P:D:rofl::drink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...