Jump to content

Kapice ventila ... " problem "


Recommended Posts

Što napraviti klincu kad ga uhvatiš kao ja na djelu???

 

Ništa.

Jer ako vikneš na njih završit ćeš u novinama kao zlostavljač i seljačina itd.

 

Primjer u novinama lik onaj kaj je popizdio jer su mu brijem retrovizor strgali pa ih stigao.

 

 

 

e da jebem ja ovu državu onako usput u usta.

 

 

p.s.

 

Iskopao sam i dokaz ipak su kapice...

 

http://www.24sata.hr/news/clanak/-talijan-udarcima-ozlijedio-dva-djecaka-u-dubrovniku/132741/

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

Ništa.

Jer ako vikneš na njih završit ćeš u novinama kao zlostavljač i seljačina itd.

 

Primjer u novinama lik onaj kaj je popizdio jer su mu brijem retrovizor strgali pa ih stigao.

 

 

 

e da jebem ja ovu državu onako usput u usta.

 

 

p.s.

 

Iskopao sam i dokaz ipak su kapice...

 

http://www.24sata.hr/news/clanak/-talijan-udarcima-ozlijedio-dva-djecaka-u-dubrovniku/132741/

 

Ti mater i pravnoj državi!

Link to comment
Share on other sites

Hehe, sto ti je "copranje"...

 

citam popodne ovaj thread onako letimicno, gasim komp i krecem van. Otvaram garazu i padne mi pogled na klince kako na autu do garaze cackaju oko felgi :D Dva kikica, dve curice, ubite me ako ijedan od njih ima vise od 6-8god.

 

I sta sad, cvike na bulju, bulja na sunce i pravac na njih. Manji klinac koji tesko jos u osnovnu da uopce ide i dve curice cim me vidle nabacile sturicu, a ovaj malo veci ostaje i pravi se blesav kao. Odmah pras u facu (ne, ne fizicki :) ) da sta mu to treba, da da je to moj auto da bi se lose proveo i jos par ne bas ugodnih ideja malome bacio na um, na sto ovaj pruza ruku i daje mi kapicu ventila, kao - IZVOLITE, necu vise. reko, ne treba meni, budi fer i vrati covjeku sto je njegovo. Ono, "Green mile" zasarafljivanja. A klinac ko klinac, hebiga, mali kojem su koljena klecala vise od neugodnosti nego nekog straha da cu mu nesto napravit. Dok je nespretno zasarafljivao, okrenuo sam se i otisao.

 

Kasnije, sjednem u auto i vidim ih par sto metara dalje svo cetvero. Stanem do njih i krenem dalje sa ocitavanjem bukvice. Sve u svemu, prica je krajnje jednostavna. Maznu kapice i stavljaju na bicikle. Pitate se zasto ih toliko puno maznjavaju? Pa jednostavno, treba i za cure koje su bile s njima nabavit :wub:

Link to comment
Share on other sites

Meni je u ulici s kombija mercedesa maklo onaj veliki znak i sve ratkape i crne kapice, s clia isto znak ratkape i kapice crne. Ja poludija tija sam nekoga ubit. Da se razumimo ovo je bilo sve ukralo jednog dana.

Nakon par dana vidim malog naguženog kod fiata susidovog i skida znak (neznam jeli on meni skinija moje znakove)i prišulja sam mu se s leđa i opizgija ga nogom u guzicu da je letija lipo.

U roku 10 s stvori se njegov otac da će me udrit i zašto mu tućen njegovog sina. Prvo je bila šaka u nos i noga u prsa da side (da nisam ovo napravija dobija bi ja batine), a onda sam mu objasnije zašto je sin dobija.

A otac ka da on to zna jer su njemu skinili znak isto pa da je on iša sa sinom da mu sin skine znak za njegov auto. Nakon toga standardna prića da zašto ući sina krast i to i lipo ih pozdravija i otiša svojim putm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...