Jump to content

Lose iskustvo - autopraonica ANTUNOVIC...


Fox

Recommended Posts

ja bi fino uzeo jedno popodne slobodno, eto danas je lepo, ak se nebi mogao dogovorit s ljudima tamo za tih parsto kn kaj ce jens uzet, sparkao se ispred autopraone i svakog ko bi dosao bi odveo do auta i pokazao im farove...... bar bi pol njih odustalo... a onda bi ovi malo drukcije razmisljali

I umjesto da radi i zaradi za obadva fara on bi gubio vrijeme upozoravajući ljude ispred praone :rofl:

Pa prvo što bi mislio kad bi mi tak neki lik izletio pred praonu da je neki isfrustrirani i ogorčen na cijeli svijet :rofl:

Link to comment
Share on other sites

ne kužim baš dobro jel su to ogrebotine ili ispucala plastika????

slične stvari su se događale na Fiat Puntu2 03...stvar je bila do loše plastike...naime kad imamo upaljena svjelta farovi tj plastika se zagrije i idemo u praonicu da nam operu auto...prilikom pranja sa mini-wash-om dolazi do nagle promjene temp di plastika počne pucat...mi smo promjenili x farova u garantnom roku zbog takvih stvari tako da mislim da bi možda bilo pametnije ako ti je auto u garanciji da se obratiš u servis a ako nije ...jbga !!!

Edited by Seb
Link to comment
Share on other sites

moj stari, ja i svi iz kuce idemo na automacke cetke preko 15 godina koliko i postoje kod nas, i NIKADA nijedan problrm, auti se peru jednom tjedno, nikada nije bilo frke

 

 

ja mislim da su opelove lampe smece

 

takve praonice kod nas postoje brat bratu 30 godina, ako ne i vise :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pihhhh ... nemaš sreče, psmtr baš ih shebalo grozno ... ak su samo oni shebani, dakle farovi, a lak nije, znači da su bili farovi zagrijani, em ljeto em upaljena svjetla i onda hladna voda, loše četke i eto ti ga na ....ne troši živce, vrijeme, benzin i sl. Spoliraj to i amen i ne idi više tamo nikada, kako je već netko reko, ak ideš u automa. praonu pokušaj se držati OMV-a, to je i moj savjet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nisam nista rijesio sa njima nazalost po odvjetniku nemam sanse tako da sam odustao od toga... niti tamo tocim vise niti ista... ali u novine ih svakako budem dao...

 

uglavnom kako jedna nevolja ne dolazi sama, dva tjedna nakon ovog sranja sa antunovicem ostavio sam astru u lakirnici kod opel willa, di su me cekali lakirani spojleri vec jos od nove godine, i valjda je nekom od seljacina ispao far na pod i nastala je tanka crta na faru, ne vidi se ali dovoljno da kad su pocele hladnoce, da mi pocne magla i kondenzacija unutar fara... i tako mi kondenzat scurio u elektroniku motorica zakretnih farova i skurilo elektroniku na desnom faru i banana samo gori zuta lampa od AFL-a... bio kod pavicica rastavili sve i skureno... far radi i svijetli normalno samo ne zakrece...

 

uglavnom, na ebayu sam nasao istri takav desni far ko novi, crni, izuzetno jeftino u bochumu, pet minuta voznje od essena a kako idem u essen za dva tjedna, dao rodjaku da mi ga naruci pa cu ga smontorati tu a lijevi dati brbi da ga upicani i ispolira...

 

da rezimiram, glede autowilla i svega oko njih pa i svi partneri u krugu willa

 

j*** im pas mater svima to je najretardiranija, najsmrdljivija, najnepismenija, najnepriucenija, najnestrucnija i najneljubaznija i najbahatija bagra i firma u kojoj sam ikad bio i nikad nikad nikad vise u taj autowill...

 

eto...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

A jebote Fox..Bas mi je zao... :(

 

Zar nisi ti imao i prije problema sa Willom?

 

Btw-kolko je skuplji zakretni tj AFL od obicnog ksenona?

 

P.S.- Ja imam trece(3.) farove na autu sto su mijenjali i kao i svaki do sada i ovi su konderzirali i zamaglili se,osuse se i ostaju fleke.

 

P.S.2-Onda odmah daj u novine i za felge,jer ono sta su napavili je kaos....

Link to comment
Share on other sites

neznam posto su, 4500 kuna je novi, bar mi tako pavicic rekao ali mislim da je to sa elektronikom... nasao sam na ebayu za 350 eura, ko nov, bez elektronike...

 

a ovog budem sredio, skinuo vizir, zabrtvio nanovo silikonskim ljepilom i ispolirao kod brbe pa ga prodam na ibeju... ili ga prodam tebi pod novo :):):)

 

pocni si traziti lijevi AFL far vec sad ha ha ha...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Srecom nemam AFL farove.:):P Tako da to otpada. :)

 

Btw-u ovlastenom je ksenon cca 4000kn, a AFL je definitivno skuplji,tako da me cudi kak tako jeftino kod pavicica.

Nego,morat cu i ja rastavit farove i ocistit ih iznutra i silikonizirat,jer je ovo katastrofa. Jednostavno su tako napravljeni i mozes se hebat.

 

Kako sam ti i rekao,Brba je meni napravio odlican posao,preporodit ces se nakon onih ˝mat˝ farova..hehehe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

far rjesen... narucen... stigao, idem u petak po njega...

 

bio u subotu na tehnickom, nisam prosao zbog fara pa jutros bio u pavicica, rastavili elektroniku, sve bilo puno vode i cudi me kako nista nije slusnulo i crklo... izvadili maticnu i dijelove, pocistio, pobrusio, zastitio i smontirao natrag i radi AFL tako da ne trebam elektroniku, sreca u nesreci...

 

jutros prosao tehnicki bez beda...

 

koji konji u willu, toliko sranja i briga su mi natovarili...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...