Jump to content

Pioneer DEH4800 ipod ulaz


TomiTraktor

Recommended Posts

pa imas mp3, natrpas 150-200 pjesama na cd i sta ce ti vise?!

a oni tvoji narodnjaci su tak i tak svi isti tak da ti je dosta i 10 pjesama :D

 

da, ali danas mi se slusaju jedne pjesme, sutra druge,

pa uvijek fali jedna, pa nadjem jedan album 20-ak pjesama koje su mi bas gust pa samo njih zakuram

 

i onda završiš sa 30 cd-a i nijedan ti nije bas kako treba i snimas nove i nove i nikad kraja

 

ovako ipod zakon tako da cu si njega uzeti

+ svi novi auti vise manje dolaze sa ipod interfaceom i moci cu ga koristiti i na svojem slijedeme autu + mogu ga koristiti i na biciklu i u gymu itd

 

cach my drift?

 

Zna li netko tko ima ipod nanoa na lageru, svijet medija ima samo u uzasnim bojama....ja bi crni, srebrni ili bijeli ili plavi ili neki normalniji od žutog zelenog ili narandjastog ili rozog

Link to comment
Share on other sites

Imam dedicated ulaz za ipod i to ovakav:

http://cgi.ebay.com/PIONEER-CD-IB100-CD-iB100II-iPOD-INTERFACE-ADAPTER_W0QQitemZ290347744721QQcmdZViewItemQQptZOther_MP3_Player_Accessories?hash=item439a12fdd1&_trksid=p3286.c0.m14

 

iskopao sam.

 

sad samo moram naci negde ipod nano u nekoj normlanoj boji za kupiti

 

edit: sad vidim da si ti stavio isti kabel...da to je taj. Hvala!!! ;)

u pioneer datasheetu za ovaj drugi kabel koji si poslao moj model na listi kompatibilnih

Link to comment
Share on other sites

super mi je što osim membera poput mirtla

ima i super korisnika na ovom forumu koji

često znaju zaista pomoci covjeku i onda

cijela ova zajednica dobije smisao, a tim ljudima

mozes reci hvala i gledas ih sa postovanjem

 

dobro si rekao :thumbsup: NHF ikome

 

taj kabel bi ti trebao bit dobar ako je za taj kazić tvoj, meni treba nekakav debilni kenwoodov koji dolazi sa nekom kutijom od kenwooda da se mogu koristit sve funkcije ajpoda na radio kaziću, uglavnom iPod mi je doma a kabel čekam :D

Link to comment
Share on other sites

super mi je što osim membera poput mirtla

ima i super korisnika na ovom forumu koji

često znaju zaista pomoci covjeku i onda

cijela ova zajednica dobije smisao, a tim ljudima

mozes reci hvala i gledas ih sa postovanjem

 

ja sam milijun puta pomogel ovdje ljudima i kaj se tice kompova, mjuze, navigacije i svega ostalog tako da fofni :naughty:

Link to comment
Share on other sites

dobro si rekao :thumbsup: NHF ikome

 

taj kabel bi ti trebao bit dobar ako je za taj kazić tvoj, meni treba nekakav debilni kenwoodov koji dolazi sa nekom kutijom od kenwooda da se mogu koristit sve funkcije ajpoda na radio kaziću, uglavnom iPod mi je doma a kabel čekam :D

 

Meni je Purger s foruma poklonio ovaj ipod kabel ali ja sam odustao od iphoneu pa sam ga ja poklonio gogachu jer se on drugi javio purgeru. I sad gogachu vise ne treba i opet ce doci do mene, a ja taman dosao na ovu ideju sa ipodom.

 

Sto god rekli, ova internet zajednica ima mnogo mnogo dobrih strana i to je razlog zasto svi koji i kvocaju kao pms bitches navracaju svaki dan.

 

A da ne govorim koliko poznanstava i prijateljstva je pomogao ovaj forum...

Link to comment
Share on other sites

http://www.algoritam.hr/?m=5&p=vijesti&opcija=prikaz&id=1860

 

iPod Nano 8 GB

(crni, srebrni, rozi, plavi, zeleni, žuti)

 

tak pise, sad jebiga, dal ima... ja natrpo u ajfon 6gb spojio na HU i udri misko. samo ga djubre nece punit, ipod puni normalno

 

samo plavi i zeleni imaju na stanju

 

mozda srebrni, ali hvala puno, bum se sutra zeltio u av. mall pogledati

Link to comment
Share on other sites

Kita yamata...ne pase mi ovo kaj imam, dakle vjerojatno se mora spojiti na ovakav plavi kockasti

 

http://cgi.ebay.com/PIONEER-IP-BUS-2-iPOD-CABLE-CD-iB100-GB-INPUT-DEH-APPLE_W0QQitemZ370214513011QQcmdZViewItemQQptZOther_MP3_Player_Accessories?hash=item5632812973&_trksid=p3286.c0.m14

 

problem je sto to ne radi sa iphoneom.

 

Jel ima netko da je to probao kako radi?

Link to comment
Share on other sites

jesi siguran da ne radi? meni na alpine 9887 jedino ne puni iphone i na telefonu napise da nije podrzano ili tak nes, al svira najnormalnije

 

a tak pise na linku

meni ustvari ne treba za iphone, samo za ipod, ali prije nego dam 100kn bezveze za neki kabel htio bi bar probati jel radi ipod i jer bar itko probao

Link to comment
Share on other sites

u principu moralo bi radit, isto sam negdje procito tvornicku specifikaciju da alpine ne radi sa ajfonom, pa eto kak sam napisao, napise da nece radit i nudi da upali flight mod, to nemoras ni potvrdit, samo na HU prebacis na ipod i radi normalno. imam playliste, albume, izvodace itd.... i nekak mi se cini da npr ipot touch (ovaj kaj izgleda isto ko iphone) ima 90% SW-a od iphona, minus gsm, 3g itd

Link to comment
Share on other sites

u principu moralo bi radit, isto sam negdje procito tvornicku specifikaciju da alpine ne radi sa ajfonom, pa eto kak sam napisao, napise da nece radit i nudi da upali flight mod, to nemoras ni potvrdit, samo na HU prebacis na ipod i radi normalno. imam playliste, albume, izvodace itd.... i nekak mi se cini da npr ipot touch (ovaj kaj izgleda isto ko iphone) ima 90% SW-a od iphona, minus gsm, 3g itd

 

a nista, idem ja naruciti kabel pa cu probati

jeftinije kupiti samo kabel nego kabel i ipod pa da ne radi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...