Jump to content

cijene zimskih guma hrvatska - slovenija...


Fox

Recommended Posts

Riceburner, nemoj tako cjepidlačiti, ovo sam stavio provizorno i to na način na koji sam ja prošao granicu. Da su mi i nabili PDV od 23% i da sam imao carinske troškove koji sigurno ne prelaze 30kn opet bi mi bilo jeftinije i to nekih 800kn. Budi realan, tako je kako je i da se isplati ići u slo isplati se.

 

:P svako ima svoju racunicu :dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ajd dobro ako radi ja nikak da ih zamjetim :D

ja na krive ulaze idem :D

jbg odreknes se ddv i udes bez ikakve prijave kod nas

slo carnici prijavljuju nasima ako imas na jednom racunu iznad 500 eura

 

Naši ti gume gledaju bez obzira jel ti prijaviš nešto ili ne..

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo: 4 kom - gume Goodyear UltraGrip Performance 205/55R16 91 H

 

U Molydonu "akcija" za cash i kartice sa montažom, bez ventila: 1.000,00 kn/kom

 

U Vulkalu sa Tele2 popustom za kartice 20% sa montažom i ventilom: 1.019,00 kn/kom, za cash još 8% dole za gume (ne za montažu)

 

Neki vulkanizer na Kovinskoj iza Rutinga za kartice sa montažom na alu (imaju razliku između alu i čeličnih) i ventilom: 1.180,00 kn/kom, za cash nekakvih 975,00 kn/kom

 

Lašić (SLO) za cash samo kupnja bez montaže (ventile ionako imam metalne skrivene) 95,00 €/kom × 7,28 (srednji tečaj HNB-a) 691,60 kn/kom (DOT 2909)

 

Na granici platio PDV i troškove 523,20 kuna na osnovicu od 2.200,00 i nešto kuna, tak da kad vratim DDV sve skupa bu koštalo malo ispod 2.800,00 kn plus montaža

 

E da iz Centra do Lašića i natrag izgubio cca sat vremena i napravio malo iznad 50 km, za povrat DDV mi nebude neki dodatni trošak jer ovak i onak idem svako malo do Brežica

Edited by Kruu
Link to comment
Share on other sites

ja taman stigao iz furlana... zimske cipele su gore... cak nije ni bila guzva na montazi...

 

dsc01089.jpg

 

 

meni je najfora sto u furlana narucim i dodje za dva tri radna dana... kod nas sto sam pitao, 4-6 tjedana moja dimenzija... valjda s marsa stize u.s.s enterprise...

 

.

Link to comment
Share on other sites

Hehe ja danas prošverao zadnji par Good Year Ultragrip 7+ za mečku od staroga + MSW designe by O.Z.

 

Išao sam na Harmicu i dolazim na našu granu. Neki stariji carinik je bio i pita on mene dal imam kaj za prijaviti. Velim da nemam. Gleda on moje gume na Meganu i pita dal mogu otvoriti gepek. Rekoh sad sam nahebao. Lijepo sam složio jednu u prostor za rezervnu a druga je ostala u Furlanovoj vrećici sa prednjom stranom felge polegnutom na pod.

Gleda on još desnu zadnju i pogleda u gepek i pita: a kaj je to?

Ja:Rekoh guma. (gleda gumu i ne otvara vrećicu) :D

C: A jel imate račun za nju?

Ja: Pa nemam...

C: A kak ste onda potvrdili merver?

Ja: Pa nisam, lijeva zadnja mi je krpana pa sam samo otišao po jednu gumu a za 50Eur mi se nije isplatilo zezati se.

C: Aaaahaaa.

Ja: mislim si sad budem najebal.

Kad li ono...

C: U redu, možete dalje gospodine Kralj

 

Mrakec... Ove godine mi je familija profitirala (stari i ja) od kupnje u slo za ni manje ni više 5500 (3700 + 1800). Stari je imao ceh od 4700kn a ja 2300. Ja sam uzeo 15" čelične + GY UG7+, a stari MSW 16" + GY UG7+.

Ako sad netko ima što za reći neka kaže. Mislim da je ovo najbolji dokaz da se jednostavno isplati u slo. Pogotovo za ove veće dimenzije.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...