Jump to content

08.11. Dyno day?


SvenDaMan

Recommended Posts

moze pitanje? koliko na rezultat u dyno mjerenju utjece veca felga na autu. recimo neke 147ice su dolazile sa 15" felgom sa istim motoroma kao moja a ja imam 18" sa 225 gumom. dali se ta razlika anulira nekako na dyno mjerenju ili ce pokazati manje snage zato sto je 18" kotac tezi nego 15" kotac? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

u auto timu su mi izmjerili oko203ks a u amcu 194,jer u auto timu moras oduzimat neki kujac i nije mi bas.... :)

 

ma i meni AMC najbolji bio, moram se čut s damirom iz AMC-a pa ću vidjet jel može nas sve nagurat kad se vrati :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

I ima li kakvih informacija? :cice:

 

upravo zvao (bio na poslu do sada)

 

jedino sam uspio dobiti AMC, Auto Tim mi se ne javlja operater a u CVH V. Gorica mi se javlja fax.... Auto Tim ću zvat sutra

 

u AMCu si rekli slijedeće - regularna cijena za jedan auto je 200kn, ako je 5 ili više autiju onda je 150kn po autu.... vrlo pristojna gospođa/gospodična je uzela moj broj mobitela da mi javi danas ili sutra jesu li slobodni valjci.... naime, ako imaju taj dan školu sigurne vožnje onda se ne može odraditi mjerenje....

 

toliko za danas, sutra zovem prije podne pa da ih sve dobijem....

 

 

1. SvenDaMan (frendov) - Mercedes c 250 TD

2. Dinnek

3. Megane

4. Cici_OPC

5. moj frend Bravo 1.4T + ja kao navijač(niknejm)

6. Rudy

7. Gregi - nisi se stavio na popis :)

 

EDIT: ako vam odgovara AMC onda kad me gosp. zove ja zakažem termin :) a od koliko sati to budemo čuli :)

Link to comment
Share on other sites

AMC možete odmah svi zaboravit jer navodno da im je čovjek koji to radi bolestan(Damir) već 2mj. malo mi je to sumljivo....znaći oni otpadaju!!!

Auto-Tim pokazuje malo više konja nego što auto ima tako da to isto otpada jer valjci nisu poštimani...otpada!!

Gubić-Tuning-njemu proklizavaju valjci i ćeka nekakvu traku on mi se javi kada bude mogo mjerit pošteno!!!

CVH velika gorica-danas sam išo gore na mjerenje i nešto im nije ok s softwerom ali zvali su inžinjere iz mah-e tako da bi trebali sanirati taj kvara kroz 1-2-3dana....ja bi opredložio njih!!!!Jeste vi za???Pojedinaćna cijena je 300kn 2 mjerenja...

Pošto je dyno dey u auto timu otpo koji su organizirali članovi OCC-a vjerujem da bi nam se i OCC kolege pridružili tako da bi mogli dosta cijenu spustit!!!!

Ako ste za izjasnite se da probam to organizovat i izvuć neku prihvatljivu cijenu!!!

Pozdrav:punk:

Link to comment
Share on other sites

.........u AMCu si rekli slijedeće - regularna cijena za jedan auto je 200kn, ako je 5 ili više autiju onda je 150kn po autu.... vrlo pristojna gospođa/gospodična je uzela moj broj mobitela da mi javi danas ili sutra jesu li slobodni valjci.... naime, ako imaju taj dan školu sigurne vožnje onda se ne može odraditi mjerenje....

 

 

 

 

Covek je zvao, ceka povratnu informaciju da li ima slobodan termin :drink:

Vjerojatno bi zenska rekla da je neko "bolestan" i da ne rade kad je prvi put zvao ?

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam da su tamo OK valjci ali nešto da mi se neda mjerit pa da sam kaže da je prebukirab:lol:!!!

2 Dinac:Neznam ja sam u stalnom kontaktu s njima...čak sam i razgoravo sa direktoricom koja mi je rekla da ako se ovako nastavi moraju preije ljeta obučit nekog!!!

Ak ne vjeruješ nazovi u AMC pa pitaj...al pazi ak ti kaže nemože ovaj tjedan ti pitaj toćno kada bi odprilike mogli pa ćeš vidit šta ti Ružica keže:lol:!!!

Šta se tiće CVH velika gorica....cuo sam se maloprije sa gospodinom Kočirom kaže da imaju veći hardwerski problem tako da će bit valjci spremni tek u ponedeljak ali isto tako mi je reko da nisu zainteresirani za grupno mjerenje(odnosno jesu al cijena ostaje koda dolaziš pojedinaćno 2xmjerenje 300kn) brijem prije da mu se neda!!!

Ak si je neko dobar sa tim likom iz gumi....... daj nek preoba nešto sredit!!!

Pozdrav:lol::drink::cheer::cice::punk:

Link to comment
Share on other sites

Budem ja Hica nazvao da ga pitam dali mu se da...

 

BTW Zašto ne Auto Tim... Izračunamo postotak kolika je razlika drahiću između ovih i onih valjaka i za toliko smanjiš... :lol:

 

 

Neznam!!!

Meni osobno trebaju toćni podatci o performansama mog auta...nije tu samo aha imam 200ks i 400nm nego i krivulja,nek im auto malo prokliže na valjcima :drink::doh: i aj bok!!!

Mislim ja sam za i auto tim neću ja sada tu sve kvarit!!!

2 Hic-jel bi ti kako mogo sredit to prije???

:thumbsup::punk:

Link to comment
Share on other sites

dakle zvao sad AMC.... javila se ista gospođa Ružica (ona od jučer)

 

veli da će mi sutra prije podne javiti jer nema trenera ni jednog danas tamo....

 

živi bili pa vidjeli, ne želim ništa nagađati, nemam nikakva iskustva s njima pa.....

 

sutra se nadam da ću imati više informacija....

 

zahvaljujem na strpljenju :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...