Jump to content

Ostrich 2.0

Recommended Posts

KOji je to k....?

Vidio sam na jednom forumu da je lik to koristio kod mapiranja IAW marelli centraline na fiat tipu.

To je neki emulator? ili koji drek??

Jel se na tom moze drkat i kutevi paljenja i gorivo ili sta?

Ako to radi kupio bi to da mogu mapirati serijski fiatov ECU

http://www.moates.net/product_info.php?products_id=169

http://support.moates.net/2008/09/11/ostrich-20-overview/

ovo je samo emulator s kojim mozes pisat po eepromu u live-modu da ne moras svaki put vadit eprom i stavljat novi.

Ako ne znas gdje ti se koji podatak nalazi na epromu i sto trebas tocno promijenit opet si na pocetku tj. nikakve koristi od ovoga......

Najkraće i logičnije objašnjenje

Its a chip emulator. Simply put, it replaces the "chip" in the ECU socket and allows you to change the tune in real time. Then you can save that tune and burn it to a chip. Then remove the ostrich, replace with the newly tuned chip and close up the ECU.

sa deckima iz RPlab sam se cuo prije dobre 4 godine, mrvicu preskupo moram priznat je bilo tada, cca 1000 eura

mitja, jel mozes naci sta mi treba da bi ovo radilo na IAW-u? i da bi te bin fajlove mogao vidit u necemu prepoznatljivom

eprom programator imam

svaki iaw ti je razlicit.....

upilaj nikolu da ti nesto jeftinije rijesi jel zna gdje se sta nalazi na lancia/fiat tim iawima i moze svasta napravit za taj iaw samo zavisi koliko ce ti izac u susret.

Ford iaw je razbio totalno i svasta ima za njega napravljeno.

Ja ga pilao za moj iaw,ali nije bilo isplativo.....

nisam jos mjenjao ali je decko kupio dijelove

intercooler, injektore, bosch044, bregaste, usisna grana, i jednostavno bez remapa to je kita samo moze nesto poci po zlu

ili stavit ms/vems

pa ima neka formula da se tablica injectiona preračuna na veće injektore, kak ima u chrome za honde.

extrudabody.com/TechInfo/InjectorCalc1.0.xls

Edited by killercivic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...