Jump to content

Plocice za kocnice - koje su najbolje?


Recommended Posts

meni su odlicne ferodo DS2500 u kombinaciji sa RenaultSport diskovima za grupu N

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- citaj ovo kao sto ljudi 100 cudi, a isto tako, nece se svaka plocica ponasati isto na svakom autu niti u kombinaciji sa svakim diskom

Link to comment
Share on other sites

To iz osobnog iskustva ili?...Ja gdje god sam naletio da netko koristi EBC pločice, uglavnom su više nego zadovoljni, pa me interesira...

 

^^

 

bas ovo drugo, gdje god da sam naletio EBC se spominje kao zadnje smece, ponekad cak gore i od originalnih plocica

Link to comment
Share on other sites

textar, amen.

amen x2!:cool:

 

nakon gro isprobanih, ate, ferodo, oem, no name tokic, definitivno najbolje su se pokazale textar.... hvala japancu na preporuci! ;) ove nit cvile, nit se pregriju, najmanje se trose od svih i najbitnije od prvog dana jednako grizu, kao da su malo tvrdje i "ljepljivije" ne znam kako da objasnim....

Link to comment
Share on other sites

amen x2!:cool:

 

nakon gro isprobanih, ate, ferodo, oem, no name tokic, definitivno najbolje su se pokazale textar.... hvala japancu na preporuci! ;) ove nit cvile, nit se pregriju, najmanje se trose od svih i najbitnije od prvog dana jednako grizu, kao da su malo tvrdje i "ljepljivije" ne znam kako da objasnim....

 

 

 

potpis, meni su textar favorit iskljucivo iz razloga sto najmanje treba pritisnut papucicu da one vec grizu i koce....to mi se najvise svidja :happy: a uz to sve se ne daju lako pregrijat niti se trose jako. jedini JEDINI minus je sto prase i sto su mi felge vjecno crne.

Link to comment
Share on other sites

ja odkad sam stavio mintex c-tech diskove imao sam gore trw i nakon 2 jača kočenja više nisu htjele kočit, praktički su gorile, pa sam ih skinuo i uzeo ebc green stuff i sad sam zadovoljan, jedino što cvile prvih par 100km dak jako da me se bilo sram vozit

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...