Jump to content

T: NAJBOLJEG/NAJPEDANTNIJEG lakirera


Raptor6767

Recommended Posts

Dakle, tražim najboljeg i najpedantnijeg lakirera pošto mi je neki mamojebač na parkingu pogodio Clio u blatobran i branik.

 

Dakle, NAJBOLJI i NAJPEDANTNIJI :notworthy:- neka se zna da ne preuzimam auto dok ne bude kao nov (5 mjeseci je star).

 

Hvala svima na informacijama. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

evo dva za preporuku: damn zaboravih ime naselja ali prezime ti je hrustic i lakirnica ti je tamo kad se nekada islo na biciklijadu. ides od sesveta prema mariji bistrici i skrenes desno kod....kiki_b help kak se zove mjesto. covjek je mrak jedino kaj zna imati veliku guzvu pa ako ti se zuri radije pitaj kad bi moglo pa dovezes auto.

drugi je od dade covjek ides do getroa u sesvetama, skrenes desno i vozis cca 10ak min dok ne dodjes do kraja ulice posaljem ti broj na pm zaboravih ime lakirnice.

Link to comment
Share on other sites

Iviček Lučko...Stupnik...pod koji već to dio spada po imenu prema Mercatoneu.

 

Lakira samo frendovima i tako to.

kao komercijalna lakirnica više ne radi.

U principu navodno otkad je preuzeo Glasurit radi samo obuku i slične stvari

Link to comment
Share on other sites

Nemoguče ga je ko iz tvornice napravit kako bi ti htio.Znam jel sam u tome!!!:)

 

Mislim da se može, neki kažu da može i bolje nego šta bude 90% novih auta. Samo je pitanje novaca i koliko vremena imaš. Neki za cijeli auto traže i do 15-16 tisuća kuna. Za tu lovu MORA biti ko nov. A za 10-ak tisuća se napravi korektan posao sa sitnim greškama. Za 5000 kuna dobiješ go*no ali toliko si i platio.

 

Ja iskreno ne znam šta bih napravio nekom da mi uništi mjesec dana star auto ako se to ne može napraviti da bude kako je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se može, neki kažu da može i bolje nego šta bude 90% novih auta. Samo je pitanje novaca i koliko vremena imaš. Neki za cijeli auto traže i do 15-16 tisuća kuna. Za tu lovu MORA biti ko nov. A za 10-ak tisuća se napravi korektan posao sa sitnim greškama. Za 5000 kuna dobiješ go*no ali toliko si i platio.

 

Ja iskreno ne znam šta bih napravio nekom da mi uništi mjesec dana star auto ako se to ne može napraviti da bude kako je bilo.

 

Slazem se sa SMA, Tvornicki se NEMOZE napraviti, uvjerio se na #milijon# auta koje sam prelgedao nakon lakiranja, nemoguce , nema sanse

mozda da radis za sebe i da imas previse vremena za pregledat i spolirat sve spojeve,, pregibe, utore i slicne reljefe po autu, a to nemozes fizicki jer ti smeta neka guma, komad drugog dijela auta, spoj/ovakav/onakav, žica, guma, komad necega uvijek smeta za primer/boju/ poliranje ....

A sad pogledaj kako se šprica auto na traci u proizvodnji ;) :drink:

 

 

Moja preporuka je Na samoborskoj Javor&sin ili tak nekak, meni je bivseg Pola stari dedek šlajfao po lijevoj strani auta:

 

P3210003.jpg

 

prednja vrata zadnja , i zadnji blatobran - bez PDVa , preko preporuke, me kostalo nesto vise od 4000 kn , al znas kak je izgledalo ? ko dan prije . original boje, apsolutno bez ikakve naznake da se ista desilo na toj stani auta, ali takvo spricanje kosta, Zna se sto mogu napraviti i kolko kosta - al i dalje nece biti tvornicki, onja ko ti kaze da bude , laze :)

Link to comment
Share on other sites

evo dva za preporuku: damn zaboravih ime naselja ali prezime ti je hrustic i lakirnica ti je tamo kad se nekada islo na biciklijadu. ides od sesveta prema mariji bistrici i skrenes desno kod....kiki_b help kak se zove mjesto. covjek je mrak jedino kaj zna imati veliku guzvu pa ako ti se zuri radije pitaj kad bi moglo pa dovezes auto.

drugi je od dade covjek ides do getroa u sesvetama, skrenes desno i vozis cca 10ak min dok ne dodjes do kraja ulice posaljem ti broj na pm zaboravih ime lakirnice.

 

2 ninochka: soblinec je mjesto, jedva sam ga našao... :lol:

 

Danas idem preuzeti auto od hrustića, kod njega je već 2 i pol tjedna... Radio mi je cijeli auto, pa ću ti odmah moći reći kako ga je napravio... Cijena mu je za cijeli auto bila 14500 kn...

Link to comment
Share on other sites

SUNEK,on je uvoznik za satu,a ima i hebenu lakirnicu...to ti je moja preporuka,bio sam na seminarima kod njega i vidio posao i lakirnice....ajme...predobro....

i da....a jel si se nekad malo bolje zagledao u tvorničko lakiranje....veruj mi da ni ono nije tako savršeno,samo što svi mi kupujemo nov auto pa to ni ne gledamo....ali ima svega....ja sam isto u tome već 6-7 god....svega sam vidio na NOVIM autima...

Link to comment
Share on other sites

Guest Evil dück
Ivicek ili Javor & sin

 

Lik radi jebeno, vidio na hrpu primjera......

Ali ti i Sma dobro govori jednom kad najebeš teško da ćeš dobiti savršenstvo...

Link to comment
Share on other sites

SUNEK,on je uvoznik za satu,a ima i hebenu lakirnicu...to ti je moja preporuka,bio sam na seminarima kod njega i vidio posao i lakirnice....ajme...predobro....

i da....a jel si se nekad malo bolje zagledao u tvorničko lakiranje....veruj mi da ni ono nije tako savršeno,samo što svi mi kupujemo nov auto pa to ni ne gledamo....ali ima svega....ja sam isto u tome već 6-7 god....svega sam vidio na NOVIM autima...

 

Jel taj sunek mozda tu u dubravi u Zagrebu?tj u gornjoj dubravi?

Link to comment
Share on other sites

javor & sin ali ces se naceka jer ima posla preko glave sa lakiranjem auta ( peugeot,honda...) koj je sjebala tuca nedavno

 

taj otac i sin su farbali jednom kolegi zutu ibizu spojlere branika boja jako lose pogodjena, i pocela odpadati boja od kamencica:no2:

Link to comment
Share on other sites

2 ninochka: soblinec je mjesto, jedva sam ga našao... :lol:

 

Danas idem preuzeti auto od hrustića, kod njega je već 2 i pol tjedna... Radio mi je cijeli auto, pa ću ti odmah moći reći kako ga je napravio... Cijena mu je za cijeli auto bila 14500 kn...

 

edit: Preuzeo sam auto prije pola sata, auto je odlično odrađen, za sada nisam uočio nikakve greške, preporuka za sada... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Iviček Lučko...Stupnik...pod koji već to dio spada po imenu prema Mercatoneu.

Nazalost nema lakiranja vise kod njih.. Samo obuka tj. trening centar i prodaja lakova... lakiraju tu i tam nekom poznatom.

 

No zato preporucam Imprića u Brezovici. Jedan od brace Ivičeka ima svoju autolimarsku radionu i sve aute voze na lakiranje kod Imprića.

ovaj auto je lakiran kod imprića

IMG_8194.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dečki, hvala na preporukama.

 

Već sam razmišljao o Javor & Sinu pošto su mi "iza ugla", Iviček mi je također poznat (miješali mi boju za motor, malo razgovarao s njima - čine mi se super).

 

ALI, naravno da ću uzeti sve opcije u obzir - slažem se sa time da "koliko para toliko muzike" - novac mi nije problem, ALI želim da bude SAVRŠENO, nije mi ni problem čekat, samo da bude SAVRŠENO.

 

Vezano uz tvorničko lakiranje, možda je to do Renaulta (pošto na Audiju nisam primjetio nešto slično), ali vidio sam dosta sfušanih mjesta na CS-u (lak oko maglenki, na nekim spojevima se može primjetiti curenje boje,...).

 

Mislim da ako si netko da truda da može napraviti čak i bolji posao.

 

 

Dajte mi MOLIM VAS još ZA & PROTIV svih spomenutih lakirnica jer jednom sam se zeznuo sa lakirerom i rekao sam si da si više nešto slično neću dopustiti (također sam dotičnom rekao da novac nije problem, a nije ni vrijeme).

 

HVALA SVIMA NA KONSTRUKTIVNIM PRIJEDLOZIMA :notworthy: :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

za ovoga kojeg sam ti ja rekao samo da ti kežem vozni park koji je bio na popravku kad sam ja bio tamo....mercedes s,bmw x5,jaguar s type....da ne nabrajam nove megane,astre i sl....

gledao sam x5 kako izgleda....a pošto vidim svaku glupost kad je auto obojan,prvi put sam pitao šta je bojano na autu....

ali ti moraš shvatiti jednu stvar....NI JEDAN POSAO SE NE MOŽE NAPRAVITI SAVRŠENO....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...