Jump to content

F1 Turska brate


alenp

Recommended Posts

Ni ja ne kuzim... Ostavio mu je mjesta za bolid i VOZIO RAVNO po RAVNICI, dosta prije zavoja. Vettel je skrenuo u njega dok se Webber vozio ravno, ne u zavoju ili malo prije zavoja ravno, nego PUNO PRIJE zone kocenja je po RAVNICI vozio RAVNO (paralelno s crtom) dok je Vettel bio uz njega ne priblizavajuci se crti s lijeve strane ostavivsi dovoljno mejsta za Vettelov bolid, Vettel je na toj istoj ravnici puno prije zone kocenja odlucio skrenut (po meni dost naglo) u njega. Ne prema njemu, kako se recimo otvara prostor, nego je bas skrenuo U njega, mislim ocito posto je doslo do sudara. Za svo vrijeme dok je Vettel bio uz njega Webber niti jednom nije skrenuo ili se priblizavao lijevoj strani staze smanjujuci mu prostor. To su sve cinjenice.

 

Sad ako je tebi sve to skupa "zatvaranje" ok. Onda se oko pojma "zatvaranje" ne slazemo. Ali nigdje Webber nije isao prema njemu i smanjivao mu prostor. Koliko mu je dao na pocetku toliko je ostavio do kraja. Mislim sto god mislio to moras vidjet jer imas filmice na kojima se to jako jasno vidi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Pa ko mu je kriv, ako ne moze pretec, NEMOJ PRETICAT. Jel to razlog za zabit se nekog i to u kolegu :lol: Zas bi ga Webber trebao pustit (vodi u prvenstvu, blizi se kisa), pa nije blesav :doh: Sto da ga pusti (zakoci, ode van staze da bi Vettel imao cistu stazu?) jer momcad vise voli Vettela, ko ih jebe :lol: Da se Webber zabio u njega, isao na njega ili gurao ga sa staze ne bi nis rekao. Ali za ovo krivit Webbera, preostaje samo "LOL"... No kao sto kazes, nema smisla dalje :no2: I to jer se Vettel boja strasnog Hamiltona koji mu je prijetio LOL

 

A jedini nacin da se Vettel uopce priblizi Webberu je taj famozni fuel saving mode za samo jedan krug koji je morao bas tad, u 40om krugu iskoristit :doh: Ako je bio brzi sto ga nije presao "normalno". Kako su se drugi toliko uspjeli napretjecat. A jadnom malom Vettelu koji je ionako "kao" bio brzi od Webbera je trebalo da se Webberu naredi fuel save mode krug i jos mu ni to nije bilo dosta nego mu se Webber jos i trebao micat sa staze. Daj molim te :lol:

 

Ste vidjeli uopce sto je rekao Webber na presici kad su pitali kako to da je Vettel dosao u priliku ga pretec? Ocito niste :lol: Pa pogledajte malo presicu :cice:

Edited by Outlaw
Link to comment
Share on other sites

Pa Weber cijelo vrijeme ima svoju putanju. Ostavio je Vettelu dovoljno mjesta i to je i prevelika usluga jer još otkad je Shummi otišao nema više prvog vozača nego se svatko bori za sebe.

 

Ovdje je samo došlo do izražaja da je Vettel još uvijek neiskusan. Da je situacija bila obrnuta, čisto sumnjam da bi došlo do ovakve situacije jer se točno vidi kako Vettel trza s formulom.Jednostavno se uspaničio.

Link to comment
Share on other sites

Ovo nije prvi put da Webber ovako vozi obrambeno, mislim da nam se nema smisla prepirat niti bilo što jer ja imam svoje mišeljenje i ti imaš svoje.

 

Ovo što je ovdje napravio, ja bi osobno došao u boks i jebo oca i mater, kad te jednom bolid prođe nema daljenjeg guranja na ogradu, dobro da ga nije tamo na ogradu od boksa priklještio, činjenica je da Webber vozi malo preobrambeno i moje mišljenje je da je trebao popustit pogotovo ako je imao info da mora stedit da Vettel ne mora ali dobro možemo se do sutra raspravljat o tome i ti ces imat svoju pricu ja svoju.

 

 

 

 

ovo ti je super primjer , samo je u Turskoj Vettel radio sto ovdje Webber :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.autosport.hr/iz-svijeta/formula1/2464-bila-je-to-j-katastrofa

 

Znaci Webberove rijeci

 

"Sebastian mi se približio s unutarnje strane zavoja i pomislio sam 'u redu, ostat ću u sredini i voziti najravnije što mogu kako bi njegova putanja do sljedećeg zavoja bila što uža i teža'

 

Znaci on kao vozac zna da se po toj strani nemoze kocit, mislim briga mene za Red bull tako i tako ne navijam za njih, svejedno bi mi bilo da su oba zavrsila trku u tom sudaru, bar bi schumi dobio poklonjeno trece mjesto

 

@Dominik

Ne znam ti imas vise iskustva s tim ali meni u mojim ocima to nije nikako fer potez tamo gdje boks zavrsava ga je trebao prestat gurat, jedno je utrka i branit poziciju ali iz "fair playa" meni to nikako nije uredu.

Link to comment
Share on other sites

svakako nije, Webber je na ovoj tvojoj snimci trebao definitivno dobiti kaznu, bez obzira na nikakve posljedice

 

sto se tice Turske, sve je rakao kak je, i kad vidis da je vozac brzi koliko je Vettel bio, "igras prljavo" i ne mices se s svoje putanje, ali ne smijes mjenjati smjer i namjerno ga silis da ili koci prije i pusti te ili ces ga obici na izlasku jer on mora uci puno sporije i uze u zavoj

 

to je klasicni primjer kak se vozi kad te vozac prestigne a ne dovoljno da se stigne namjestiti na idealnu putanju za sljedeci zavoj, i tu se nema sta zamjerati, to se tak radi

Link to comment
Share on other sites

Davno sam jos rekao da je tu umjesto Webbera bio Hamilton recimo i napravio isto kriv bi (nadam se) svima bio Vettel bez sumnje. Ovako kao Webber ga "nije pustio", nije mu ostavio "dovoljno prostora" kao sto briju recimo ovi debili iz RedBulla. Pa koji kurac bi ga trebao "pustit", nema nikakvog razloga, covjek vodi u prvenstvu i bori se za naslov svjetskog prvaka. Nije skretao na njega, nije napravio apsolutno nista nekorektno, maximalno fer je OBRANIO poziciju i kraj price...

 

Isto tako nije uopce problem u tome sto ga je Vettel napao, isto se bori za naslov. Pa cak ne bi bio ni tako veliki problem sto se zabio u njega, greska, vozacki incident, desi se. Ali ono zbog ceg je ispalo sranje je Vettelovo kretensko pokazivanje da je Webber lud, krivljenje Webbera za sudar, stav momcadi, malo i ova glupost za taj slabiji krug i tako to...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...