Jump to content

F1 Turska brate


alenp

Recommended Posts

ferrari me totalno razočarao.

 

nadao sam se bar da će alonso na kraju utrke poludit i odvozit najbrži krug, pa da i dobim na kladionici, ovak samo pogodio da će dobit hamilton i da neće bit SC-a na stazi

 

 

 

iskreno se nadam da ovi u ferrariu misle napravit nešto za 2 tjedna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Vettel i tak ne bi zakocio i dobro usao u zavoj da ga je Webber i pustio, al nije smio ici u desno, cista greska neiskustva, vruce glave ...... samo ova cijena je debelo previsoka em nije se udostojio ni dovuci do boxa i nastaviti trku

 

Webber odlican i svakako zasluzuje mjesto br.1 u momcadi

 

Hamilton mi je jedini pravi favorit koji nesto moze pokusati napraviti bikovima, za sve ostale su pre-pre prebrzi

 

U tom je cijela poanta. Pa ides koliko imas "mjesta", ako nemas mjesta...

 

 

I zaboravio si ono pokazivanje prstom da je Webber lud :doh: I to s kacigom, pa bez kacige itd... Mali si je stvarno zabrijao nes, treba bi mu Webber jednu zidarsku okinut da se malo smiri :lol:

 

 

BTW a bas me zanima sto mislite da je umjesto Webbera bio recimo Hamilton. Jel bi onda Hamilton bio kriv sto nije pustio Vettela napred, sto se nije maknuo udesno i napravio vise mjesta Vettelu da ga prode, jer ono, ipak je na pravcu bio malo brzi i dosao punu polovicu bolida ispred pa je vjerojatno zasluzio da mu se makne s puta, mozda u travu da skrene :lol: Kakvo zatvaranje, treba znaci "otvarat" kad te netko zeli pretec, malo da mu olaksas ulazak u zavoj i tako to :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ma sve jasno, ali Vettel je dosta prije zavoja skrenuo desno i to jako naglo, totalna glupost po meni. Imao je vremena i mogao je lagano (laganije) skretat prema njemu i vidjet da li mu se misli maknut. A kreten s tim da je tek na pol bolida ispred NAGLO skrene u njega i to dosta prije zavoja...:doh: Mislim da je ocito da je Webber na ravnici drzao pravac i po meni kraj price... Vettel da je bio toliko brzi i u tako dobroj prilici za pretec nekog ne bi uopce trebo bit u situaciji da mora se ici zabit u nekog :lol: A kamoli u svoj momcadskog kolegu koji je bio prvi na kvalama i prvi u trci :doh:

 

Eto to je moje (pametno) misljenje :doh:

 

tako je :thumbsup: od riječi do riječi,

 

vettel ne znam koji k je mislio dobit.. pa sve da se webber i htio maknut nije stigao jer se ovaj debil doslovno zabio u njega. Čak mi se čini da je webber i reagirao ali je bilo prekasno...

 

jankinjo = jesmo mi gledali istu trku? ili možda da provjeriš vid.. :doh:

Link to comment
Share on other sites

Eto što je Hamilton izjavio o sudaru Red Bulla.

 

c/p f1racing.com.hr

 

Hamilton diplomatski o sudaru Red Bullovih vozača

 

Hamilton, koji je uživo gledao sudar između Webbera i Vettela, nije želio reći tko je po njegovom mišljenju krivac, ali je zato pozdravio spektakl koji se odigravao između njega.

 

"Bilo je super gledati, kao da gledate neki akcijski film u HD-u ili 3D-u," našalio se. "Bilo je fantastično, imao sam najbolje mjesto."

 

"Vidio sam da Seb ide na unutrašnju stranu, Mark je držao svoju putanju i nije bilo prostora za manevar. Seb nije imao razloga ići desno. Šteta za njih, ali super za nas."

Link to comment
Share on other sites

eto, uopce ne kuzim ekipu koja misli da je webber kriv. pa to je bilo pretjecanje, što se on trebao odmah maknuti 20metara dseno čim je vidio ovog kraj sebe. nit je nijenjao putanju, išao je pravo zadržavajući smejr kretanja, a sudar bio na sred ravnice.

Link to comment
Share on other sites

Kak je Webber kriv :huh: Ovaj se zabio u njega ni krvog ni duznog. Vettel dete-kreten :lol:

 

 

Ali Button mi je car zato danas bio :notworthy::notworthy: Nakon onog s RBom, jos im vjerojatno jave da se ne zajebavaju, ali ne jebe to njega :lol: Nisam ocekivao tak nest od njega, porastao u mojim ocima :notworthy:

 

Button je ispao pička a ne mudonja

 

ZAŠTO?...dalo se skužiti da su imali obavijest (usporite,bez gluposti,ostajete tako kako je) ...Hamilton uspori a ovaj ko pizda iskoriti trenutak i nastavi kao da je utrka a neposluša obavijest iz boxa....ali zato ludi Hamilton popizdi i očita mu bukvicu kao početniku i onda stisne gas da Button vidi kako je mogao brzo voziti.....nakon čega Button samo osta iza i gleda za njim...i onda se ide ispričavati i lizati mu guzu kao ono znaš nisam skužio i to...:doh::doh::doh:

Link to comment
Share on other sites

Vettel je kriv i kraj priče. Mlad je i još puno toga mora naučiti na pogreškama.

 

da bi bio prvi i imao prednost prilikom ulaska u zavoj , mora zaobići cijeli bolid. Samo što Vettel zaobiđe pola i bez trunke razmišljanja skrene naglo u desno da bi lagano ušao u lijevi zavoj. Iako nije napravio onda je mogao kočiti na ravno i time zatvoriti Webberu putanju

 

Meni je zanimljiva akcija između Buttona i Hamiltona :D

Kako je dobro oprao i samo što Hamilton u zadnjem zavoju lagano udario Buttona :S ( vidi se mali trzaj )

Edited by Dottore
Link to comment
Share on other sites

ali zato ludi Hamilton popizdi i očita mu bukvicu kao početniku i onda stisne gas da Button vidi kako je mogao brzo voziti.....nakon čega Button samo osta iza i gleda za njim...i onda se ide ispričavati i lizati mu guzu kao ono znaš nisam skužio i to...:doh::doh::doh:

 

moš mislit :D

 

nakon što je ovaj to pokušao a da su prije toga vidl kak su na istu foru red bullovi popušili cijelu trku, kad je button to izveo, dobio je Button ziher takvu bukvicu iz boksa, i kad ga ja Hamilton prestigo, briem da su mu u boksu istog trena spustili broj okretaja za jedno 3000 , da mu više ne padne na pamet takva glupost.

Link to comment
Share on other sites

nisam to ništa htio komentirat jer sam istog mišljenja. a i webber je toga svjestan, vidi se po tome kak je pokisao bio.

 

htio ga je prisilit da zakoči jer s obzirom na to koliko mu je prostora ostavio, nema teorije da bi oni prošli zavoj sve i da se nisu prije sudarili, vettel ne bi mogao skrenut

Link to comment
Share on other sites

Q: Red Bull team principal Christian Horner said he didn’t believe it was Vettel’s fault. Is this the official opinion of the team?

HM: Well, in the situation Sebastian was in, he had no other choice than to act the way he did.

 

Ako sam red bull smatra da je Vettel nije mogao nista drugo napravit, onda bi mi svi trebali pocet radit kao sudci u F1?

Link to comment
Share on other sites

Button je ispao pička a ne mudonja

 

ZAŠTO?...dalo se skužiti da su imali obavijest (usporite,bez gluposti,ostajete tako kako je) ...Hamilton uspori a ovaj ko pizda iskoriti trenutak i nastavi kao da je utrka a neposluša obavijest iz boxa....ali zato ludi Hamilton popizdi i očita mu bukvicu kao početniku i onda stisne gas da Button vidi kako je mogao brzo voziti.....nakon čega Button samo osta iza i gleda za njim...i onda se ide ispričavati i lizati mu guzu kao ono znaš nisam skužio i to...:doh::doh::doh:

 

Pa cisto zato sto nije slusao momcad nego isao iskoristit priliku, samo zato jer to nisam ocekivao od njega :lol: Napravio utrku zanimljivom... Ali ne kao kreten Vettel :lol: Hamilton je napravio PUNO agresivniji potez kod zatvaranja od Webbera (koji nije napravio nikakav potez :lol: ) i Button je fer pustio. U svakom slucaju odlicna borba.

 

Tko je kome sto rekao iz boxa je diskutabilno, a Hamilton je taj koji je pred kamerama rekao Buttonu da ne prica sto su im pricali, ako se ne varam :lol: Tko kaze da problema s gorivom nije imao samo Hamilton, uostalom prvo su samo njemu rekli (tj. nama prenjeli team radiom) da uspori jer nema goriva (i da je ista situacija kod oba bolida). Mozda onda jos nisu rekli nista Buttonu koji je vidio da je puno brzi i isao preci Hamiltona. Kad je Hamilton vratio poziciju (svaka mu cast, a pogotovo Buttonu sto ga je "pustio", ocito je puno pametniji od Vettela :lol: ) su javili Buttonu (indirektno) da ne pokusava vise preticat. Ako je kojim slucajem imao vise goriva od Hamiltona, bio je "zakinut".

 

 

A Vettel mi je do ove trke bio car, ali ovo danas :unsure: Em kretenski potez i onda jos gore ono pokazivanje par puta da je Webber lud :doh: A doslovno se zabio u njega :doh: I jos gore od svega da momcad, bar po pricama komentatora kao stala na stranu Vettela :no2: I nakon sto mu ovaj mali krele pokazuje da je lud i izjavi novinarima odmah da je kriv iskljucivo Webber, na presici poslije trke Webberu "bed" reci da je Vettel kriv, nego sve nes okolisa. Nadam se da kad vidi ono mahanje prstom da ce mu stisnut samarcinu jednu :lol: Vettel je odlican, vjerojatno opcenito i bolji od Webbera, ali Webber je prvi u poretku, Webber je bio prvi na kvalama, Webber je bio prvi u utrci, trenutno u boljoj formi. Tako da ono, Vettel palac dolje :no2:

Link to comment
Share on other sites

webber je bio prvi na kvalama jer je vettel imao 'rollbar failure', tak da ti to ne stoji.

 

a vettel nije ništa naglo il neočekivano napravio, nego je kreten webber mislio ga prisilit da zakoči i pusti ga kad je već bio naprijed.

chris horner je lijepo reko da vettel nije kriv nego webber, i momčad to potvrdila. pametnom dosta.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koji vi to filmic gledate...:lol:

 

Da Webber ide u lijevo zatvarat, ali to je sve prije nego je Vettel kraj njega, cim je vettel kraj njega ne ide vise na njega nego drzi pravac i tocno se vidi da Vetel relativno "naglo" skrece u desno dok je kraj njega. Ako je to vama normalan nacin preticanja onda sam ja ocito lud ili sam neku drugu F1 pratio godinama :lol:

 

 

Pretjecanje u kojem se vozac koji brani poziciju mice da bi vozac koji ga pretice imao bolji ulaz u zavoj, majko mila koje ideje se tu pisu :lol:

 

Vettel je mogao drzat taj pravac do kocenja i kocit kasnije, tj. preci potpuno Webbera i tako si stvorit mjesto za manevar u desno ili sto god vec zeli. A ne se zabit u momcadskog kolegu jer je pretpostavio da ce mu ovaj citat mislit i napravit mjesto.

 

 

Da mi je samo znat gdje ste se vi to nagledali takvih pretjecanja o kojem tu pricate :rofl:

 

 

Sto se tice momcadi i njihovog stava, ta momcad je za mene nula od danas :no2:

 

Lijepo je Hamilton sve rekao :D

Link to comment
Share on other sites

pa recimo kod pretjecanja buttona, treći ili četvrti zavoj koji su vozili usporedno, desni zavoj.

 

button na unutarnjoj, hamilton na vanjskoj, i uredno se hamilton maknuo jer je vidio da ovaj nemože inače proći zavoj bez da ga udari

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...