Jump to content

F1 Canada


Sico

Recommended Posts

Prvo i glavno pitanje je gdje mogu na netu pogledat danas kvalifikacije jer zbog nekog jebenog nogometa nema prijenosa kvalifikacija? Srce mi je stalo pa brzo iso gledat jel sutra ima opce prijenosa trke i bogu fala, IMAAAAA:dance3vs1:

 

 

 

drugi - slobodni treninzi

P Vozač Vrijeme

1. S. Vettel 1:16:877

2. F. Alonso + 0:00:086

3. N. Rosberg + 0:00:274

4. M. Webber + 0:00:396

5. F. Massa + 0:00:524

6. A. Sutil + 0:00:538

7. L. Hamilton + 0:00:645

8. R. Kubica + 0:00:652

9. M. Schumacher + 0:00:811

10. V. Liuzzi + 0:01:026

11. J. Button + 0:01:084

Link to comment
Share on other sites

Massa supak, pa kaj je mislio da ce ga Schumi sam tak pustit? A dere ga 3 sec po krugu i umjesto da priceka, sjebe se.

 

Hamilton je jebeno odvozio, ja bi radje da je bilo vise akcije s Vettelom a cini mi se da je Red Bull opet sjebao Webera jer mi nikak nije jasno da ga nisu prije povukli u box, bez obzira na (mogucu) prvobitnu taktiku.

Link to comment
Share on other sites

kak mi je dobar ovaj svemoćni schumi, da ga i buemi i liuzi pretiču po stazi :D

 

o massi se više riječi ne isplate trošit još se nadam kubici, a alonso je dokazao da je daleko daleko preplaćen i vjerujem da bi kubica puno bolje odrađivao taj posao, za puno manje para.

 

pa ovaj radi svaku trku po barem jednu kardinalnu grešku koja ga košta pozicije

Link to comment
Share on other sites

šumi ga je kurvanjski izbacio al unatoč sto je vozio po travi dobro se vratio natrag u guzu :)

Nažalost tu je fasovao pr spoiler...

a di je to masa mislio preteci??? jedino da preko njega ude u zavoj...da zicer :doh:

Link to comment
Share on other sites

moram priznat da mi nije jasno zakaj sumi nije jos 20 puta isao u boks, navijam za njega, ali brate daj malo stisni.

taman dode na 3 mjesto i onda nazad u boks, da je malo riskirao vjerojatno bi bolje prosao, kao npr weber

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...