Jump to content

poliranje auta u Zgu


Recommended Posts

Trazil sam malo po hrawebu tko nudi poliranje i nasel sam AUTOPRAONICA ''GROF'' unutar centra zavrtnica, prvenstveno trazim nekoga tko bi to napravil bez dodatnih ostecenja i da napravi posel kak spada.

 

Po komentarima sam skontal da su ljudi bili zadovoljni sa AUTOPRAONICOM ''GROF'', ali me zanima da li postoji neka dobra i provjerena autopraonica u blizini kvartova Vrbani, Precko... :)

Link to comment
Share on other sites

Imaš sljedeću ekipu koja se stalno rotira po forumima i ljudi su NAVODNO zadovoljni:

 

Leo Frketić - 098/1816 047

Svig - 091/7229 633

Brba - 098/769 567

 

Imaš još i Bobu te Black pearl, ali o njima sam čuo neke negativne stvari dok o ovo troje (još) nisam. :D

Link to comment
Share on other sites

Imaš sljedeću ekipu koja se stalno rotira po forumima i ljudi su NAVODNO zadovoljni:

 

Leo Frketić - 098/1816 047

Svig - 091/7229 633

Brba - 098/769 567

 

Imaš još i Bobu te Black pearl, ali o njima sam čuo neke negativne stvari dok o ovo troje (još) nisam. :D

 

kaj ti imaš negativna iskustva sa nekima pa znaš :P

 

btw ja vidio da je brba polirao skyeve i ispolirao je tako dobro da sam ostao paf..još da je imao malo više vremena da je neke sitnice mogao (recimo između slova kako rene radi :D)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio kod manje više svih pa da napravimo rezime:

 

BOBO Markuševac - čistio i polira golfa, čiščenje i kemijsko extra, poliranje ni pod razno.

 

Leo Frketić - polira mi audija kad sam tek kupio, jako zadovoljan sa obavljenim

 

Black Pearl - nekad se dobro radilo dok je gazda (Edo) radio, sad kriminal, golfa polira jednom bilo je relativno oke, ali nebi preporučio. Između ostalog je najskuplji od svih navedenih

 

Svig - poliranje i vosak jako dobro, polira audija kod njega

 

Brba - danas mi polira staroj Peugeot, crni, isto super odrađeno

 

eto...

Link to comment
Share on other sites

lijepo objasnjeno :)

 

Ja sam bio kod manje više svih pa da napravimo rezime:

 

BOBO Markuševac - čistio i polira golfa, čiščenje i kemijsko extra, poliranje ni pod razno.

 

Leo Frketić - polira mi audija kad sam tek kupio, jako zadovoljan sa obavljenim

 

Black Pearl - nekad se dobro radilo dok je gazda (Edo) radio, sad kriminal, golfa polira jednom bilo je relativno oke, ali nebi preporučio. Između ostalog je najskuplji od svih navedenih

 

Svig - poliranje i vosak jako dobro, polira audija kod njega

 

Brba - danas mi polira staroj Peugeot, crni, isto super odrađeno

 

eto...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
koliko su cijene poliranja u zg?

 

Kod Sviga(Auto Partes) ručno poliranje 250kn, jednoslojno strojno poliranje 750kn, dvoslojno strojno poliranje 1500kn.

Za SUV i monovolumene mislim da je nešto skuplje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...