Jump to content

CD player ne očitava CD


Sunstorm

Recommended Posts

Imam probleme sa playerom u autu... Neće više očitavati cd-eve, samo pokuša očitati i izbaci ga van... do prije par dana radilo je normalno, znao je nekad i prije malo zbrejkati, pa preskače, ali onda sam kupio cd za čišćenje i radio je normalno nakon toga...

 

Probao sam ga ponovno očistiti s tim cd-om, pa ga tu i tamo očita, onda sam ga probao očistiti sa štapićima za uši, pa su svi prljavi, pa sam kupio neki cd za čišćenje na koji se nakapa neka tekućina, pa sad nakon toga ne očitava više ništa... :doh:

 

Tko bi mi mogao rastaviti taj cd-player i očistiti ga kako treba?

 

Ili možda ima neki drugi razlog zašto ne očitava?

 

Radi se o ovom cd playeru u sredini konzole...

 

peugeot-407-interior-2008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reći ću ti samo jednu stvar: francusko smeće! :D

 

Mene isto radio zajebava, ne izbacuje mi cd van do kraja, nego samo milimetar, pa ga moram pincetom čupati van, kad slušam radio, sam od sebe mi počne učitavati cd, i hoću prebaciti na radio, ali neda, itd., itd. :D

 

Makni to serijsko smeće van i kupi si drugi radio. :D

Link to comment
Share on other sites

Stari mi ima 406 i kad je tak počelo zajebavat s CD-om (identično ko i kod tebe) nije dugo prošlo i riknuo je komplet HU. Izgorila je neka elektronika koju nije moguće popravit. Sad mu sviraju olujne tišine

 

Valjda neće i kod tebe bit tak

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu staviti drugi jer je povezan cd s ekranom, i sve druge funkcije su preko tog ekrana, i preko te konzole...

 

Meni je dosada radio savršeno, i radi radio najnormalnije i dalje, ali je valjda unutra prljav ko kuga...

Link to comment
Share on other sites

ako ti se da i mozes ... izvadi van sve komplet mozda netrebas rastavljat cijeli player jer imas rupice od kuda mozes gurnuti stapic za usi a prije toga umocis u alkohol i ocisti lece ... ja ih imam 3 komada izgledaju ti kao ledice male unutra to su ti citaci.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu staviti drugi jer je povezan cd s ekranom, i sve druge funkcije su preko tog ekrana, i preko te konzole...

 

ako se Alpine može povezati u 206 s tim centralnim zaslonom i komandama, ne vidim razloga zašto se to ne bi moglo napraviti u skupljem modelu u gami.. :huh:

 

btw, koje ostale funkcije?

Link to comment
Share on other sites

ako se Alpine može povezati u 206 s tim centralnim zaslonom i komandama, ne vidim razloga zašto se to ne bi moglo napraviti u skupljem modelu u gami.. :huh:

 

btw, koje ostale funkcije?

 

preko radia nikakve, ocito je mislio samo na ispis na zaslonu. sve mu ostaje raditi ali npr komande na volanu nece radit i nece pisat ime pjesme na zaslonu i slicno...

 

iako, sve se da rijesit, postoje adapteri:)

Link to comment
Share on other sites

preko radia nikakve, ocito je mislio samo na ispis na zaslonu. sve mu ostaje raditi ali npr komande na volanu nece radit i nece pisat ime pjesme na zaslonu i slicno...

 

iako, sve se da rijesit, postoje adapteri:)

mislim da si on preko tog radije moze i jos ponesto nariktati osim ispisa pjesme. Na mom se mogu ocitavati i ponistavati greske, ukljucivati i iskljucivati funkcija folow me home, moze se nariktati automatsko paljenje z. brisaca kod prebacivanja u rikverc ako pada kisa,vrijeme,datum itd itd...

Link to comment
Share on other sites

jios jedan razlog zasto en bih uzeo francuza jer pitanje se postavlja, jesu im potrebne te gluparije s 10 ekrancica nasvud posvud po autu ako znaju da nisu sposobnosti slozit to da traje bar 6 godina bez problema

ovo se vise odnosilo na citroen ali isto sranje drugo pakovanje

Link to comment
Share on other sites

mislim da si on preko tog radije moze i jos ponesto nariktati osim ispisa pjesme. Na mom se mogu ocitavati i ponistavati greske, ukljucivati i iskljucivati funkcija folow me home, moze se nariktati automatsko paljenje z. brisaca kod prebacivanja u rikverc ako pada kisa,vrijeme,datum itd itd...

 

kako nastimat to sve? ovo s brisacem sam vidio na vag-u al na PSA ne...

 

zanima me jel se moze sta od toga na 206ic rijesiti :)

 

hvala

Link to comment
Share on other sites

ako se Alpine može povezati u 206 s tim centralnim zaslonom i komandama, ne vidim razloga zašto se to ne bi moglo napraviti u skupljem modelu u gami.. :huh:

 

btw, koje ostale funkcije?

 

Brdo funkcija je integrirano preko tog "cd playera" i zato ne može ići drugi unutra... Lako za naziv pjesme i šta ti ja znam, ali tu je naštimavanje svega mogućega u autu... A uostalom na šta bi to ličilo da sad stavim unutra neki low budget player...:doh:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

9706AG

Auxiliary Loom for RD4 Radio MP3

 

Cijena 256,92 HRK - Kabel za spajanje za radio rd4

 

--------------------------------------------------

 

Jel netko možda zna što bi točno to trebalo biti i na kojem principu funkcionira? Ovi u peugeotu nemaju pojma ni šta je to, a ni kako radi...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...