Jump to content

Opel servis na Krku ili gdje kupiti xenon za Opel Astru?


matt

Recommended Posts

Rijeka, Psc ili na Martinkovcu ili na Škurinjama, mislim da to na lageru tesko da imaju, ja imam novu zarulju original D2S koju sam ja sebi uzeo za HONDU, koliko znam takva je ista na Astri H...

 

0915212348

 

Nema potrebe mijenjat oba dvije, ja sam ih mijenjao u ovalstenom Citroen servisu more po jedan komad i nikada nije bilo problema...

Edited by stealth
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na ponudama i inf. Budući da se radi o gostu iz Švicarske i da sutra odlazi, odlučio sam zajedno s njim da ćemo promjenu napraviti kod Auto Centra KRK. Svijetlo dođe 680kn, al je problem da se mora skinuti cijeli branik i to će biti posao od nekih sat i po. Bar su tak rekli. Mislim, pogledali smo zajedno i fakat se ne može bez skidanja branika promijeniti žarulja. Cijena sata rada je 130kn što gostu i nije previše, dapače u švicarskoj je navodno 5 puta veća.

 

Hebem ti ja xenon. Auto je star 3 godine i ima 40kkm a xenon je već izgorio. Što nije ta tehnoloija trebala osigurati kvalitetnije osvjetljenje (naravno da je), ali i duže vrijeme upotrebe???

Zvao sam i Opel u Rijeci i tip mi je rekao da je žarulja kod njih 1700kn!!!! :drink: A, pitao sam i tipa u Renaultu jel ima kakva razlika? Je ima, ova dolazi u npr. Renault pakiranju, a ova druga u proizvođačevom pakiranju.

 

E da, pitao sam ljude u servisu, kako u Auto Centru Krk tako i u Renault Krk dal je potrebno mijenjati i drugu žarulju. U oba su rekli da nije i da nikad to nisu ni radili.

Edited by matt
Link to comment
Share on other sites

Još nismo promijenili jer čekamo i D2R žarulju. D2S imaju al mehaničar nije htio započeti sa skidanjem. Danas popodne bi trebala doći, al smo se naručili za sutra ujutro pa nek razmontira, bar će imati i jednu i drugu pa neće biti problema. Valjda...

 

A, prije dva mjeseca mu je riknuo kompresor klime. Mislim da mi je rekao cifru od 400eura...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...