Jump to content

Kolika guma ide na felgu 10" širine?


Recommended Posts

 

mislim da od svega u selo tuningu najvise mrzim tu nategnutu gumu, uzas, ja ne znam koji *urac jednostavno netko ne kupi uzu felgu u prikladnu gumu za to

 

svi su neki "trkaći" s tim gumama, od vlasnika do auta...

 

edit: treba uvest kaznu prešanja auta, a ovakve bi odma sve poslo da uzmu redni broj i cekaju smaknuce

Edited by Salee
Link to comment
Share on other sites

mislim da od svega u selo tuningu najvise mrzim tu nategnutu gumu, uzas, ja ne znam koji *urac jednostavno netko ne kupi uzu felgu u prikladnu gumu za to

 

svi su neki "trkaći" s tim gumama, od vlasnika do auta...

 

edit: treba uvest kaznu prešanja auta, a ovakve bi odma sve poslo da uzmu redni broj i cekaju smaknuce

 

L oooo L :frusty:

 

Evo bas zamisljam kakva bi bila VW scena bez siroke felge i navucene gume, svi bi drkali na spustenu duju na 9x16 sa 225/55R16 gumama yeahh :cheer:

Link to comment
Share on other sites

mislim da od svega u selo tuningu najvise mrzim tu nategnutu gumu, uzas, ja ne znam koji *urac jednostavno netko ne kupi uzu felgu u prikladnu gumu za to

 

svi su neki "trkaći" s tim gumama, od vlasnika do auta...

 

edit: treba uvest kaznu prešanja auta, a ovakve bi odma sve poslo da uzmu redni broj i cekaju smaknuce

 

Ljudi se ubijaju da kupe štu užu i nižu gumu i to masno plačaju tako da ovo tvoje ne stoji.

 

Recimo guma 185/35-17 , 165/40-16 itd.

 

Kome se ne svidja, neka gleda u drugu stranu.

 

I to su večinom show auti tako da je bitno samo kako izgleda.

 

A 9x16 sa 215/40-16 su vozili itekako divljački pa se nitko nije razbio sa time.

Link to comment
Share on other sites

vw scena je uvijek bila posebna. tuning u smjeru uništavanja voznih svojstava. mašine od 200-250 ks, a ovjes podešen tako da ih obična 3-jka tdi skida po zavojima (karter koji baca iskre, gume koje se skidaju s felgi...), ali bože moj, svakom svoje veselje, ne možemo ih ubit zbog toga, mogao bi im MUP dati nagradu za promoviranje vožnje ispod ograničenja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...