Jump to content

INJEKTORI


Recommended Posts

BOSCH 0 280 155 868

jel mi može ko reč točnu protočnost (trebali bi bit 375 cc) i kolko oni ks mogu poterat

ja ih imam,novi su,i na 1,2 bara su bili na 100% otvorenosti tak da sam se moro spustit na 1,1 i tu je bilo oko 230 ks (ovisno o vanjskoj temp)

Link to comment
Share on other sites

Ja na svojem imam Siemens Dekka 676cc koje bi bio voljan mijenjati za 440cc jer su mi ovi preveliki a i necu pushati vise konja tako da bi mi 440cc top feed bili taman.

 

imam doma 3,4 seta 440...

 

ali side feed shita..

 

sebi stavljam top feed vjerovatno isto 440 za prvo jer se nema para za 540 + stuff trenutno..

Link to comment
Share on other sites

Ha cuj, podesavam ih na piggyback i konstantno imam previse goriva u sustavu i na granici sam smanjivanja jer cim odem preko imam premalo goriva a dok sam na tom nekom maximumu smanjivanja stalno ispirem i vozim se izvan boosta sa 12 AFR-om. Doduse probat cemo sad preko zimejednu kemiju sa lambda sondom jer bi problem mogao trenutno lezati u ECU jedinici i lambda sondi ali ako ne upali onda na 440cc jer s njima radi sasvim ok i fino se da podesiti smjesa a meni za moju snagu daje dosta goriva.

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem da su injektori visokoomski i da imaju mlaz pogodan za 4 ventila po cilindru .

Stvar je da ima dosta starijih 440 cc Bosch injektora koji su bili koristeni na motorima sa 2 ventila po cilindru i oni su imali nepogodan mlaz za ove motore sa 4 ventila po cilindru i bilo bi problema sa ustimavanjem lera zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

BOSCH 0 280 155 868

jel mi može ko reč točnu protočnost (trebali bi bit 375 cc) i kolko oni ks mogu poterat

ja ih imam,novi su,i na 1,2 bara su bili na 100% otvorenosti tak da sam se moro spustit na 1,1 i tu je bilo oko 230 ks (ovisno o vanjskoj temp)

 

Ako su to oni bijeli onda jesu 375 cc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...