Jump to content

Koje klipove/klipnjace??


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Tako su mi rekli ovi iz engleske koji to rade.... a posto sam vidio da rade i za formulu 1 neke djelove onda valjda znaju šta pricaju....

 

Dakle,

 

Mislim da bi u konačnici stavio JE Piston stock bore, IE klipnjače, custom grana sa ex. wg od dak motorsporta koja bi išla u keramiku skupa sa Downpipom, GT3071, RS4 injectore.... sad uz kvalitetno mapiranje dali mislite da bi mi ovdje boost došao prekasno... dakle želim da mi dođe sto prije a opet da ima min. 450ks... jel to moguče???

Link to comment
Share on other sites

Filipe

 

ako se pitas o kvaliteti K1 klipnjaca, samo na ovom forumu ima nekoliko korisnika koji imaju itekako dobra iskustva s njima:

 

charger, honda koja se vrti 9000 (ili tako kaze :D)

 

Alfaludjak

 

Daniel Bravo

 

Mille

 

dcrnic

 

A od motorsporta mozes nazvati Brozinica koji je slagao golfa 2.0 za brdo sa kombinacijom K1/Wiseco i jucer je upravo narucio jos 2 seta klipova/klipnjaca za nova 2 motora koje radi. Njegov mob je 091 5710342, pa ga pitaj kako je zadovoljan, njegov golf navodno ide na 9500rpm i cini mi se da ga je mapirao Fire.

Link to comment
Share on other sites

ide malo sutra, daj smanjite te ribe

 

ha ha ha

 

pa mozda ce i ici.

 

naime, serijsku integru sam bez beda vrtio na 9200, a isto tako i K20 od urosa.

 

honde su po mom misljenju najbolji motori, bez konkurencije.

 

jedino sam ja los tuner, jebiga

Link to comment
Share on other sites

ja godinam vozim fiate i svaki 1.4 fergazer fiat tipo ide bez ikakve brige do 9000 serijski motor, je da nema svrhe ali da se vrti o da

 

 

jedini problem kod 1.4 je taj sto kada ga vozis godinu dana i silujes pojedu se cilindri u oval ali samo dolje, gore su ko novi :) ja sam toliko forsiro jedan takav motor da kad sam stavio u dmt vidla se kompletna karika, trosio je ulje ali kome je to bilo bitno bitno da se gazilo :D

Link to comment
Share on other sites

STW-i se vrte na "samo" 8500 o/min (neki i malo vise) pa razvijaju preko 300KS iz 2 litre.

Ovdje se spominju neki "tuneri" koji do nedavno nisu znali sta je stupanj kompresije motora.

 

Sto se klipnjaca tice,... SCAT ce ti za cijenu kostanja dati sve sto ces kod drugih platiti i 200€ vise.

Za Wiseco se slazem da su dobar izbor.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...