Jump to content

Mirisi za auto


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Od mirisa za auto koristim ovo:

 

2eek1ao.jpg

 

i do sada su se pokazali najbolji tj. najdugotrajniji

 

 

Neznam jeli netko probao od saponie Bis proizvode?

 

67mxjt.jpg

 

To su osvježivaći prostora i rublja njih koristim već duži period, prije su bili u bijeloj boćici i imali su samo 2 vrste mirisa Floral i aqua cool, sad je malo veći izbor. Trenutno imam Bis Emotion i jebenijeg mirisa nisan nikad ima, kad operen auto malo naštrcam ispod tapeta a miris traje i traje...:D

 

E da, u konzumu ih ima, ali samo Floral, dok je u Tommy-u veći izbor pa ako neko želi probat, neće pogriješit.:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.emmezeta.hr/sport/sport-i-razonoda/auto-oprema/1720/miris-u-limenci-naranca/

 

ja ove koristim.. baš sam prije nekih 2 tjedna kupio u tokiću, ali mi nekako slabo miriši.. inače traju oko 2mj.

 

tocno ovaj i ja koristim, najbolji bang for money... vjerojatno ti slabo mirisi radi navike ;)... ja ga znam imat full dugo u autu i znaju mi rec da fino mirisi, a ja ga ne osjecam :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Neznam jeli netko probao od saponie Bis proizvode?

 

67mxjt.jpg

 

To su osvježivaći prostora i rublja njih koristim već duži period, prije su bili u bijeloj boćici i imali su samo 2 vrste mirisa Floral i aqua cool, sad je malo veći izbor. Trenutno imam Bis Emotion i jebenijeg mirisa nisan nikad ima, kad operen auto malo naštrcam ispod tapeta a miris traje i traje...:D

 

E da, u konzumu ih ima, ali samo Floral, dok je u Tommy-u veći izbor pa ako neko želi probat, neće pogriješit.:)

 

od ovog me pocne alergija loviti lol. to mi stara koristi po doma, pa sam jednom maznuo i naspricao u autu, zasu :doh:

 

ja ne koristim nis, a kad uzmem onda boric new car

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...