Jump to content

xenoni megane 2


Recommended Posts

4,3k ti je serijski

"jace" ne postoje, postoji samo plavije sto je ujedno i losije.... po meni je najbolja kombinacija lijepote i funkcionalnosti 5k ali to se rijetko nade.....

cijena ti je iznenadujuce jeftina, pitaj jensa ali biti ces jako ugodno iznenaden...

Link to comment
Share on other sites

Vedran,nazovi sutra ili u utorak covjeka i trazi ga sta ti treba. 098 9532 827

 

Ima za sve aute xenon zarulje. d1s,d2s itd.. 300-400kn-obje- Ako se ne varam. Stvarno se ne sijecam,znam da je smijesna cifra bila.Provijeri. Ja kupio tocno 4300 za Opela i sve je u redu. ;)

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

pa da, u stručnom servisu ... samo jedan servis mi prčka po autu no hvala na brizi :)

 

to sto je u pitanju servis ne podrazumijeva automatski i rijec strucnost unutar toga... a pogotovo ne kad su u pitanju xenoni itd..

ja sam uvjeren da je jens zamijenio vise xenon zarulja nego 90% mehanicara a "kemijao" je da slozi xenone i farove valjda vise nego svi strucni servisi zajedno.

 

edit: i EOD... nema smisla vuci nekakvu raspravu, trazio si informaciju i dobio si ju.

Link to comment
Share on other sites

imam ti ja d2s doma. Nove nekoristene.

6000 k

Po meni bolje nego 4300. 4300 mi je bilo original na autu i kad sam stavio 6000 puno bolje vidim. A ujedno je i svjetlo bijelo, a ne vuce na zuto ko 4300 i ne ide na plavo kao sto je sa 8000 ili vise. Par 250 kn.

Link to comment
Share on other sites

Jesi možda pomislio da je otišao balast ? Tako je na VAG vozillima, počne se gasit i palit po grabama i u određenim situacijama .. boju ne mijenja (tako je na gotovo svim A4 B7 uključujući i moj)

 

Sjećaš se meni kako je bilo? Žarulja na kraju ipak....

Link to comment
Share on other sites

ajmo ovak, danas mi odhebo xenon na r26, ljubičasta boja + treperi...

 

koje su to žarulje? oznaka, jačina? jel ima zamjensko al da je ista boja?

 

mijenjati 1 ili 2 radi boje? da btw, original su xenoni pa neznam ... a vjerujem da je original skup

 

D2S, Bosch, 578kn/kom.

Link to comment
Share on other sites

D1S ide u B7...

 

Jens Mislim da je u Megiju D2S...

 

D1S je u svim autima koji npr. blicaju samo sa xenonima, nemaju uz bi-xenon pomoćne žarulje... jedino se D1S smije paliti gasiti... D2S navodno, ne

 

U B7 je D1S, tocno.

Nema to veze jel bixenon ili nije, vidio sam par modela bez bixenona s tim zaruljama. Dosta je bitno godiste. Vec '03 E60 ima D1S.

S tom zaruljom nema nikakve prednosti osim za proizvodjaca jer su skuplje. Za razliku od D2S, imaju na sebi starter/upaljac (dok je na autu samo trafo koji je btw. x puta osjetljiviji nego D2S model) koji se mjenja paralelno sa zaruljom makar u 99% slucajeva nema potrebe za tim.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...