Jump to content

Skladistenje ljetnih gumi sa felgama


Recommended Posts

Kako najbolje skladistiti preko zime ljetne gume+felge? Gume su na felgama, jel. Samo ih postaviti na pod, jedne na druge, ili svaku na svoj pod?

 

Rekli su mi u Vulkalu da bi bilo najbolje da vise nekako, kroz srce felge da ih objesim...

 

Isto pitanje za gume bez felgi...

 

Potrazio sam, ali nisam nasao nista na forumu u 10ak minuta, pa odlucih pitati :cheer:

Link to comment
Share on other sites

a da vi uđete u skladiste vulkanizera i bacite oko kako oni to "profesionalno" skladiste, popizdili bi!!

 

ja dosa u furlana kupit gumu, i udjem tamo u skladiste, a ono gume, njih 6-7 naredane jedna na drugu, kao sa ove slike povise - prekrizene! :D

 

haha

Link to comment
Share on other sites

a da vi uđete u skladiste vulkanizera i bacite oko kako oni to "profesionalno" skladiste, popizdili bi!!

 

ja dosa u furlana kupit gumu, i udjem tamo u skladiste, a ono gume, njih 6-7 naredane jedna na drugu, kao sa ove slike povise - prekrizene! :D

 

haha

 

 

vidio sam...

 

ali on to ionak rasproda za dva tjedna....tak da može i na gumi bit 100 kg cementa tjedan dana i niš joj nebude...nije to baš tak slabo..

Link to comment
Share on other sites

ja sam operem sa miniwashem + sonax za prat felge da se crnilo ne zapece i kad se osuse poslazem jednu na drugu sve 4 i cekam proljece, nikakva kemija ni mudrost

 

Isti postupak samo što ja onda namažem sve zajedno sa glicerinom.

 

ja vec par godina koristim ovaj stalak sa slika gore, jeftino iprakticno, da mi bas gume ne budu na podu i jedna na drugoj

 

Jel ima još za kupiti negdje taj stalak? Koliko kn?

Link to comment
Share on other sites

Isti postupak samo što ja onda namažem sve zajedno sa glicerinom.

 

 

 

Jel ima još za kupiti negdje taj stalak? Koliko kn?

 

u molydonu imaš 3 vrste stalaka..cijena od 75kn - 350kn

 

samo kaj je max širina gume koja stane na njega 225

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...