Jump to content

F1:abu dhabi-završnica formule1


KA2001MR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

fantasticna sezona

jos bolja i neizvjesnija zavrsnica

 

moram priznat da sam jutros citao sto je novo...

 

i nekako,

imam osjecaj da ce mark bit prvak... koliko god u red bulu govorili da nemaju momcadskih odredbi jer da bi to ubilo čar sporta.

 

iako, mislim da fernando ima sanse ako odvozi kvalije dobro i bude na kvaliju prvi ili drugi.

nije ferari bio los u abudabiju

 

vidjet ce mo,

jedva cekam !

Link to comment
Share on other sites

ja iskreno mislim da će webber postat prvak, jel mogu ovi iz red bulla pričat što hoće, al ako bude poredak u utrci vettel/webber/alonso, vettel će ga sigurno propustit i apsolutno nitko nebi trebao imat prigovor na to.

 

ovo što sad izjavljuju iz RB će ih samo napravit većim licemjerima IMHO

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas da potpuno odbacuju propustanje. Trenutno im oba vozaca imaju sansu, a kako ce se odvijat utrka ce se vidjet. Naravno da u slucaju da se desi u ZADNJEM krugu V-W-A da ce vettel pustit webbera, to nema sumnje. Pitanje samo kako ce poslije to "opravdat", ako uopce dode do toga

Link to comment
Share on other sites

http://www.f1racing.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=3920:mateschitz-mi-nismo-manipulatori-poput-ferrarija&catid=58:najnovije-vijesti&Itemid=86

 

 

sudeći po ovome, čitavo odbacuju mogućnosti, a sudeći po vettelovoj izjavi ne.

 

al je činjenica da su dvolični sa tim izjavama, jel apsolutno svakom bi ako dode do propuštanja to trebalo bit normalno, pa nevidim neke razloge za ovakve izjave.

 

ja sam mišljenja da je u u dijelu sezone kad je trebalo bacit karte na jednog vozača, vettel bio bolji od webbera, da bi sad već znali prvaka i zato mi neće bit žao ako umjesto alonsa naslov osvoji webber.

Link to comment
Share on other sites

joj,koje rasprave,pa normalno da ce ga propustit,ko sto su svi do sad u takvoj situaciji napravili,i ko sto bi svi u toj situaciji napravili. Uostalom,sto bi imao Vettel od te Pirove pobjede?

 

Sta se tice zavrsnice,jedino ogromna steta sto se odvija na tom smecu od staze,pa tesko da cemo se nagledati akcije...pogotovo ako krene kolona 1.Vettel 2. webber 3. Alonso. Sto je i izvjesno,s obzirom da je McLaren izgubio koras glede performansi. Tad ce jedino zanimljivo biti cekati zadnji krug i gledati face Ferrarijevaca nakon propustanja

Link to comment
Share on other sites

1.Hamilton

2.Button

3.Vettel

....

 

12.Webber

13.Alonso nakon dodira 3 kruga prije kraja :P:P:P

 

a za publiku bi svakako bilo :

 

1.Vettel

2.Webber

 

3. Alonso i u zadnjem krugu Vettel propusta Webbera a 3 zavoja prije kraja umire Alonsov bolid :lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl: , mada ne volim scenarije s odustajanjem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...