Jump to content

F1:abu dhabi-završnica formule1


KA2001MR

Recommended Posts

ma "mali" je strasan, i svaka mu cast, imat 23 god i ovako odvest ove dvje sezone, strasno!

a ovim pametnim deckima, sa komentarima da je plačljiva pičkica,

 

stavite se u njegovu poziciju, imate 23 god, 10 godina rudarskog posla iza sebe, i osvojit naslov sv. prvaka u F1.

full mala stvar?

 

dobro je albert rekao, samo su svemir i ljudska glupost beskonacni, a za ovo prvo nisam siguran.

 

svka cast jos jendom deckima u red bulu, i malom, odradili su to sa mudima i srcem, i jos jednom mozemo rec pobjedila je pravda.

 

moje vrvene necu ni spominjat, ovo je debakl...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 239
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

RedBull je imao takav bolid da je mogao radit sto je htio u sezoni. A skoro su popusili prvenstvo.

 

U svakom slucaju hvala im sto su sezonu koja je trebala bit jedna od najnezanimljivijih u povijesti (sto se naslova tice) ipak uspjeli dovest do toga da u zadnjoj utrci se 4 vozaca bore za naslov :P

Link to comment
Share on other sites

sve dobro završilo,

 

ali nisu mi jebeno jasni ovi sa HRT-a da ne stave pressicu!!!!!!!!!!! koji moroni debilni retardirani, jebeni prvak je novi, a oni melju u boksu...

 

kao da je prva trka sezone.

 

XMAN - ti si ćprav i opet nekim drugim očima gledaš formulu. Schumachera je gurnuo rosberg i zato se izvrtio. ne namjerno, došlo do kontakta u gužvi.

 

a Alonso je cvilidreta najveća u F1

Link to comment
Share on other sites

Nije bilo kontakta.

 

Izgledalo je kao da je, čak se komentatori na jubito snimci derače kak je bilo very very very slight touch.... al nije

 

Schumy je izjavio da je došao preblizu Barichellu, sa stražnjim kotačima došao na prljavi dio staze i samo izgubio zadnji kraj....

Link to comment
Share on other sites

Nije bilo kontakta.

 

Izgledalo je kao da je, čak se komentatori na jubito snimci derače kak je bilo very very very slight touch.... al nije

 

Schumy je izjavio da je došao preblizu Barichellu, sa stražnjim kotačima došao na prljavi dio staze i samo izgubio zadnji kraj....

tako je...schumacher je na njemackom RTLu izjavio kako mu se cinilo da je bilo kontakta...no dosao je na prljavi dio malo previse gasa i et...zvrtio se...

 

nema veze...bitno da je glava na mjestu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

sve dobro zavrilo,

 

ali nisu mi jebeno jasni ovi sa HRT-a da ne stave pressicu!!!!!!!!!!! koji moroni debilni retardirani, jebeni prvak je novi, a oni melju u boksu...

 

kao da je prva trka sezone.

 

XMAN - ti si prav i opet nekim drugim oima gleda formulu. Schumachera je gurnuo rosberg i zato se izvrtio. ne namjerno, dolo do kontakta u guvi.

 

a Alonso je cvilidreta najvea u F1

 

tko je na kraju corav onda, ti il ja? Lako je kenjat al tesko priznat da nisi bio u pravu jel?

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

nevjerojatno-klinac od 23 godine postane najmlađi prvak f1 u povijesti, a vi razglabate jel se schumacher izvrtio svojom greškom il ne :)

 

bio je dobar, ovu sezonu katastrofalno loš-ne vrti se svijet oko schumachera, nabio je gas izvrtio se i na sreću ga nije pogodila guma force indie.

 

ni prvi ni zadnji put.

 

tko će sad dočekat iduću sezonuuuuu?

 

samo da ovi krepili budu prenosili utrke ili barem nova ili rtl-svejedno.

Link to comment
Share on other sites

nevjerojatno-klinac od 23 godine postane najmlađi prvak f1 u povijesti, a vi razglabate jel se schumacher izvrtio svojom greškom il ne :)

 

bio je dobar, ovu sezonu katastrofalno loš-ne vrti se svijet oko schumachera, nabio je gas izvrtio se i na sreću ga nije pogodila guma force indie.

 

ni prvi ni zadnji put.

 

tko će sad dočekat iduću sezonuuuuu?

 

samo da ovi krepili budu prenosili utrke ili barem nova ili rtl-svejedno.

pa jel tebe itko sili da citas tu raspravu?

 

imamo pravo ako treba i do iduce sezone o njemu razglabat ako nam je to milo jer ovo je F1 tema...

 

to sta je tebi on smece meni i dalje nece izokrenut sliku o njemu...i da je uvijek zadnji i dalje ce bit no.1 sportas :thumbsup:(barem za mene)

Link to comment
Share on other sites

Ma nek ide u kurac...

 

Dete kreten prvak :doh:

 

Jos ovaj glupi Blazicko provali najbolji vozac ove sezone :doh:

 

Kako volim ovakve izjave, bas to dete od 23 godine za kojeg se najmanje mislilo odnio naslo, kako se kaze sve po zaslugama.

 

I Alonso i Hamilton su bili prespori za svoju prgavost:doh:

 

Vettel je statisticki i bio najbolji, 10 pole-a, 5 pobjeda, jedini tko je imao jos 5 pobjeda je Alonso ali ni blizu toliko pole-ova. Zadnje 4 utrke je bio dominantan i da u koreji nije vrisnuo motor imao bi 6 pobjeda i 4 za redom.

 

To sto se tebi osobno ne svida je sasvim druga stvar.

 

Ja to ne vidim komentar Dominika?:P

 

Btw ima ko kakve info tko ce gdje voziti? Jel ima kakvih promjena u RBu? Webber je bio pricao da mu je ovo vjerovatno zadnja sezona?

Edited by alenp
Link to comment
Share on other sites

Kako volim ovakve izjave, bas to dete od 23 godine za kojeg se najmanje mislilo odnio naslo, kako se kaze sve po zaslugama.

 

I Alonso i Hamilton su bili prespori za svoju prgavost:doh:

 

Vettel je statisticki i bio najbolji, 10 pole-a, 5 pobjeda, jedini tko je imao jos 5 pobjeda je Alonso ali ni blizu toliko pole-ova. Zadnje 4 utrke je bio dominantan i da u koreji nije vrisnuo motor imao bi 6 pobjeda i 4 za redom.

 

To sto se tebi osobno ne svida je sasvim druga stvar.

 

Ja to ne vidim komentar Dominika?:P

 

Btw ima ko kakve info tko ce gdje voziti? Jel ima kakvih promjena u RBu? Webber je bio pricao da mu je ovo vjerovatno zadnja sezona?

 

s ovakvom voznjom sto je danas pokazao i treba mu biti, umjesto da se trudi napast alfonsa nista... vozio je kao da ga zaboli kita sto moze timskom kolegi pomoc..

Link to comment
Share on other sites

pa jel tebe itko sili da citas tu raspravu?

 

imamo pravo ako treba i do iduce sezone o njemu razglabat ako nam je to milo jer ovo je F1 tema...

 

to sta je tebi on smece meni i dalje nece izokrenut sliku o njemu...i da je uvijek zadnji i dalje ce bit no.1 sportas :thumbsup:(barem za mene)

 

a di si ti vidio da sam ja napisao da je on smeće????????

 

btw dok je vozio za ferrari navijao sam za njega, ak te baš zanima i tad sam praktički i počeo gledat formulu i on mi je tad bi najbolji vozač.

 

mada nebitno, jedino od njega ove sezone priznam BABU i njegovu sliku :)

 

nego iskreno se nadam da će netko dovuć kubicu u ferrari iduću sezonu, da će podijelit otkaze taktičarima i napokon složit konkurentan bolid

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...