Jump to content

Sennheiser slusalice


BaGy

Recommended Posts

A sad kad sam vidio IE8 morat cu detaljnije skupit informacije jer radije cu dat vise love za nesto bolje ako je stvarno bolje,a nemislim cesto mjenjat slusalice.

Jedino sto mi se cini da ce tako kupe slusalice zahtjevati i bolji mp3 player. A nedavno sam nasao neki stari iriver i kupio ga jer mi je ostalo u sijecanju da su imali kvalitetne playere.

Link to comment
Share on other sites

Nisu imali nista specijalno. Ipod je dosta dobar za muziku. Ali se nadam da neces kupiti ipod,ie8 i onda slusati mp3 ;)

 

IE8 idu po narudzbi, cekaju se tri do cetiri tjedna. Zbilja ne znam dal se isplati toliko dati za in ear sluske, ali nisam ih cuo pa ni ne znam...

Jedino sto znam jer sam ih drzao u ruci je to da su prekvalitetno napravljene.

 

2francuz, javi mi se na PM, rijesiti cemo sve.

Link to comment
Share on other sites

Ovako imam jedne Sennheiser sluske za u uho i totalno sam razocaran u njih jer kao prvo jako jeftino djeluju, a kao drugo kao da su radjene za slonovo uho plus kaj su dosta ostrijih rubova pa samo pogorsavaju stvar . Zvuk i to je mrak fakat.

 

Model je MX360

 

EDIT: Kakve su skullcandy sluske ? Jel daju dobar zvuk ? Uzeo bi si mozda one koje su kao uho cca. velike

Edited by J.J
Link to comment
Share on other sites

A sad kad sam vidio IE8 morat cu detaljnije skupit informacije jer radije cu dat vise love za nesto bolje ako je stvarno bolje,a nemislim cesto mjenjat slusalice.

Jedino sto mi se cini da ce tako kupe slusalice zahtjevati i bolji mp3 player. A nedavno sam nasao neki stari iriver i kupio ga jer mi je ostalo u sijecanju da su imali kvalitetne playere.

 

ja ti iam IE6 i ok, ie8 bi trebale kao bit bolje i to. al gle. mislim daleko od toga, fakat su jebene, kvaliteta zvuka super, super izoliraju zvukove izvana, ALI to je ta linija koja baš i ne roka neki bas. nisu one za to ni napravljene. to je za fensi poslovnjačku ekipu. imala sam recimo prije neke iz CX serije, neznam ni sama koje, al bile su iako skupe upola jeftinije od ovih IE i možda nisu reproducirale baš svaki najsitniji šum, al bas je bio stoput bolji.

 

i žice su im fakat osjetljive...

 

 

 

edit, i da, cx serija puno puno bolje leži u uhu i bez brige, nisam idiot, stavila sam odgovarajuću veličinu onih gumica, i čekala da se naviknem i priviknem, al jednostavno taj ie sistem kod kojeg one idu naopako u uho... to je za sjedit i slušat. čim hodaš il okrećeš glavu lijevo desno one malo pomalo ispadaju. cx se drže.

 

i da, netreba vam nikakav fensi player za dobru reprodukciju. fakat sam bolesnik za kvalitetu zvuka i nije do love, ove cx sam platila 600 kn u hrv, a ie 100 funti u londonu, i da idem opet kupovat, kupila bi cx seriju, jer nije najskuplja opcija uvijek najbolja - ove ie su profi line kakti, ali ja vjerujem, recimo, da se na ie mozart puno bolje čuje nego na cx, ali šta kad mi house ne roka kak se spada na ie... jbg

Edited by zihaGT
Link to comment
Share on other sites

Ja imam Klipsch Custom 1 sluske, apsolutna preporuka, fantasticni zvuk (ovisi naravno koji tip muzike slusas, jer je opcenito ovakvim serijama sluski slabiji bas pa da se ne razocaras), spojene su na ipod, kabel im je zasticen izvana kao isprepletenim crijevom, izvrsno sjedaju u uho i zatvaraju, uzeo sam ih u audio cinemi u mesnickoj. Tamo su imali i par modela koje si mogao cuti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...