Jump to content

kvrcnut parkirni stupic - trebam odgovore i savjete


Recommended Posts

:doh:

 

 

Totalno glupo, na nepotreban način, na nepotrebnom mjestu sam isao u rikverc na parkingu i nisam skuzio da ulazim i na susjedno parking mjesto, te sam malo pogodio stupic (oni narandjasti, naopaki "U") :(

 

 

Steta je slijedeca:

 

151061_481854063769_690218769_5683853_5332630_n.jpg

 

:(

 

Branik nije pukao (barem mi se tako cini), samo je boja (i onaj neki bijeli basecoat) skinut, napuknut i sto sve ne...

 

 

1. Pretpostavljam da se to moze prefarbat nazad?

2. Da li ce se vidjeti druga nijansa boje ili se to da napraviti kako spada da se ne kuzi?*

2.a. Da li se to moze postici lakiranjem cijelog branika?

3. Koliko ce me doci farbanje tog dijela?

3.a. Koliko bi me doslo farbanje cijelog branika?

4. Trazim preporuku za dobrog lakirera!

 

 

Još jednom: :doh:

 

 

*ne treba mi za daljnju prodaju, ali ne zelim lupat glavom u zid kad god cu prat auto na tom dijelu :doh:

Link to comment
Share on other sites

1. Pretpostavljam da se to moze prefarbat nazad?

2. Da li ce se vidjeti druga nijansa boje ili se to da napraviti kako spada da se ne kuzi?*

2.a. Da li se to moze postici lakiranjem cijelog branika?

3. Koliko ce me doci farbanje tog dijela?

3.a. Koliko bi me doslo farbanje cijelog branika?

4. Trazim preporuku za dobrog lakirera!

 

1.može

2. da ako sfušaju - tražiš ponovo da lakira ( na početku se dogovori s lakirerom da hoćeš 101 % istu nijansu i da ako ne uspije da će farbat ponovo - 95 % slučajeva će reć ok )

3- moraš farbat cijeli branik - 500 - 750 kn

4 nađi si nekog lakirera koji ti je dobar ali i blizu jer ćeš morat ostavit auto - ako ne bude skidao branik .. isto tako nekog koji ti neće spalit gume dok bude auto kod njega.

Link to comment
Share on other sites

2. da ako sfušaju - tražiš ponovo da lakira ( na početku se dogovori s lakirerom da hoćeš 101 % istu nijansu i da ako ne uspije da će farbat ponovo - 95 % slučajeva će reć ok )

 

ovo može reči samo neko ko nikad nije probao radit pripremu i lakiranje NHF...,teže je napravit ušpricavanje nego obojat cijeli dio...+ stari lak vs novi itd..

 

po meni ti se neisplati djelomično bojat ovu štetu..,komoru svejedno plačaš po satu i naplatit če ti kao da ga boja cijelog..računaj da če "fleka"koju treba obojat biti skoro do pola branika (kitanje,filer itd)..a vidim da je več bio rađen pa ko zna do kud je kit sve popucao...

Link to comment
Share on other sites

Evo i rezimea.

 

Ovo je rezultat nakon popravka:

 

164561_485117263769_690218769_5719777_1402824_n.jpg

 

 

163246_485118253769_690218769_5719794_4656543_n.jpg

 

 

Posao je odrađen fantastično, ne vidi se UOPĆE gdje je bila steta, niti se pod rukom osjeti išta. Stvar je KO NOVA!

 

 

Po preporuci sam išao kod Hrustića u Kašinu, i stvar je sređena u jednom danu, po nevjerojatnoj cijeni od 300kn. Ostavio sam čovjeku još sto jer mi je bilo neugodno samo tolko malo mu ostavit :notworthy:

 

 

U svakom slucaju, ako ce te imati ovakvih problema, Hrustić, Kašina - topla preporuka, i kvaliteta i cijena :cool:

Link to comment
Share on other sites

 

Po preporuci sam išao kod Hrustića u Kašinu, i stvar je sređena u jednom danu, po nevjerojatnoj cijeni od 300kn. Ostavio sam čovjeku još sto jer mi je bilo neugodno samo tolko malo mu ostavit :notworthy:

 

 

U svakom slucaju, ako ce te imati ovakvih problema, Hrustić, Kašina - topla preporuka, i kvaliteta i cijena :cool:

 

Daj broj, adresu točnu, site :)

Trebam ušpricati jedno 2 mjesta na jednim kolima, a ovo mi se cini odlicna i cijena i posao.

 

A ne želim da mi špricaju cijeli element..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...