Jump to content

Zimsko sredstvo za pranje šajbe


Recommended Posts

ja koristim tekucinu iz metroa, isto smrdi ali prosle godine kada je bilo -15 sve je bilo ok dok sam cuo da je nekima tih dana smrzla posuda u kojoj je bila puno skuplja tekucina sa deklariranim -30...

 

to iz metroa nikad vise ne bi sipal u auto.. lani sam to nakon dva dana koristenja ipak istakal jer nisam mogo podnjet smrad... alkohol se nazire odnosno smrdilo mi je ko ukiseljeno mljeko s alkoholom... uzas.. plus kaj bi se ipak smrzavalo na sajbo odnosno skroz tanki sloj koji bi ostao iza brisaca... i to mi se dogadja sa svim tekucinama..

 

u lidlu mi je ova tekucina sasvim ok... prakticni karnister s onim pimpekom kaj nataknes na grlo da ne zalijes pol motornog prostora.. a miris standardno alkohloni al sasvim podnosljiv

Link to comment
Share on other sites

U kauflandu ima od 5l i 3l ona plava u prozirnoj plastici..jebeno mirisi a ne smrzava..pere ko lud :D

ima i ljetna i zimska verzija :thumbsup:

 

jebeno smrdi a ne mirise:D

 

 

inace sad sam obisao kaufland, lidl i plodine i svaku tekucinu otvorio i pomirisao:D

nigrin-dobar miris 16kn/litra koncentrat -30

alfacare kaufland-smrdi 18kn/3 litre razrijeden

plodine tekucina-prolazan miris 18kn/3 litre razrijeden

lidl- prolazan miris/smrad 25kn/5 litara KUPIO

sonax-odlican miris, bas se lijepo osjeti limun 20/litra razrijeden

 

 

kolko para tolko muzike, uzeo lidl,najvise a miris podnosljiv

Link to comment
Share on other sites

kakva derista.

 

"ovo mi ne mirisi fino" "ovo mi nije lijepe boje" ko malo djeca koja pljunu bombon na cestu. :doh:

 

A baš. Ja osobno uvijek kupujem najmoguće jeftiniju a da najviše dobijem i nikad dosad problema :dance3vs1::dance3vs1: A to dal' smrdi/miriše bi me možda diralo da je ja tuširam u tome a ne kad malo tu i tamo špricnem po staklu...

 

Taman posla davati za litru tekućine za šajbe 30kn :doh::doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam onu s OMV-a, Carristal. il Carnistal tak nekak se zove, litra je 15kn, al 3 litre je 40kn, nisam razrjedio s vodom i nije se smrzlo ni jednom, ujtro palim auto na -10 i šprica odma, malo smrzla jučer lijeva dizna ..al ide i dalje, a jučer na putu iz Beograda s Meganom kupili 2 litre autoglasa, 20kn litra ... prvo je izbio osigurač od pumpe jer je smrzlo, onda kad smo to zamjenili je smrzla lijeva dizna pa sam to s upaljačem zagrijo i radilo je .. pred Kutinom se opet smrzlo, al smo se vozili dalje tak :) i na šajbi su ostale mrlje ko da si detrđent za veš pobaco gore..

Link to comment
Share on other sites

ja ne tocim nista, kada dojde zima voda koja je u posudi zaledi i onda sam miran do proljeca.

 

 

 

a i kad u proljce nedaj boze nesto natocis, onda je to sa nekog karambola sa otpada :D

 

se sjecas onog finog u kappi kaj i imao?? kad smo s njim prali ruke u italy :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno uvijek kupujem najmoguće jeftiniju

 

To ti baš nije najpametnije. Pogledaj testove tekućina pod mikroskopom, što najjeftinije rade staklu, kakve risove ostavljaju. Svako zrnce nečistoće na brisaču radi brazde po staklu sa jeftinom tekućinom.

Link to comment
Share on other sites

To ti baš nije najpametnije. Pogledaj testove tekućina pod mikroskopom, što najjeftinije rade staklu, kakve risove ostavljaju. Svako zrnce nečistoće na brisaču radi brazde po staklu sa jeftinom tekućinom.

 

Nemoj me hebati da su i to izmislili :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam onu s OMV-a, Carristal. il Carnistal tak nekak se zove, litra je 15kn, al 3 litre je 40kn, nisam razrjedio s vodom i nije se smrzlo ni jednom, ujtro palim auto na -10 i šprica odma, malo smrzla jučer lijeva dizna ..al ide i dalje, a jučer na putu iz Beograda s Meganom kupili 2 litre autoglasa, 20kn litra ... prvo je izbio osigurač od pumpe jer je smrzlo, onda kad smo to zamjenili je smrzla lijeva dizna pa sam to s upaljačem zagrijo i radilo je .. pred Kutinom se opet smrzlo, al smo se vozili dalje tak :) i na šajbi su ostale mrlje ko da si detrđent za veš pobaco gore..

 

tu d omva imam i ja ...

na pol sajbe mi smrzava na pola ne xD =))

dobra je... samo kaj ja non stop špricam pa mi brzo odlazi

Link to comment
Share on other sites

To ti baš nije najpametnije. Pogledaj testove tekućina pod mikroskopom, što najjeftinije rade staklu, kakve risove ostavljaju. Svako zrnce nečistoće na brisaču radi brazde po staklu sa jeftinom tekućinom.

 

A daj me nemoj :D.... kaj bi onda trebao napravit kad me na prašnjavoj cesti uhvati pljusak :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

kakva derista.

 

"ovo mi ne mirisi fino" "ovo mi nije lijepe boje" ko malo djeca koja pljunu bombon na cestu. :doh:

 

Baš tako. Još najbolje čisti šaka snijega na šajbi kad u pripi..ini ostaneš bez tekućine. Pametnije je tu razliku u cijeni prije zime investirati u nove brisače.

Link to comment
Share on other sites

sada koristim samo sonax...nema problema

prije sam koristio te plave tekućine iz metroa,i em što bi mi pojele metlice brisača,pa bi ih redovito svakih 6 mj morao mijenjat,em što bi mi ostavile tragove po laku koje sam mogao uklonit samo dobrim poliranjem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...