Jump to content

Zimsko sredstvo za pranje šajbe


Recommended Posts

vracam se ja doma jucer sa burazovim autom, vani ugodnih -6 i krenem oprati sajbu....

 

cim sam je pospricao sve se smrzlo i brisaci su poceli strugati....zovem ja konja(svog dragog brata) i kazem mu da ima ljetnu tekućinu za sajbe a on mene pita zar postoji i zimska.....:D

 

 

prva benzinska i toci zimsku unutra......

Link to comment
Share on other sites

ono plavo čudo iz metroa i zadovoljan nikad nije smrzla, čak ujutro kad mi smrznuta šajba s tim špricam da odledim (naravno da ne palim brisače dok ne skinem led:lol:) dosta jeftino... s tim da bravo ima posudu ogromnu...o mirisu nećemo iako nije tako loš...

:D

Edited by stipa
Link to comment
Share on other sites

Iz lidla neka, 25kn/5l, kompaktna posuda, s nastavkom za točiti, uglavnom, ne ledi, dobra je, skida većinu toga sa stakla. Meni zasad jako dobra, ovo iz plodina/metroa/kauflanda mi djeluje kao najlošije... Probao sve i sve mi dodje na isto, zasad samo ovu iz lidla :)

Link to comment
Share on other sites

Iz lidla neka, 25kn/5l, kompaktna posuda, s nastavkom za točiti, uglavnom, ne ledi, dobra je, skida većinu toga sa stakla. Meni zasad jako dobra, ovo iz plodina/metroa/kauflanda mi djeluje kao najlošije... Probao sve i sve mi dodje na isto, zasad samo ovu iz lidla :)

 

jel mirise ili smrdi?

ak mirise po cem mirise

Link to comment
Share on other sites

hm

 

meni miriše, al nemamo svi isti ukus jel :)

 

meni npr ona plava iz metroa "nit miriše nit smrdi" al ima jak "miris" :D:D

 

ona je mirisom blaža, i meni osobno puno bolja...

 

zimska je plava, -25 navodono, ljetna je zelenkasta kod njih, ista cijena, al zelena meni odlično miriši :)

Link to comment
Share on other sites

Prošli tjedan sam ostao bez tekućine taman kod motela plitvice i skrenem na inu da uzmem tekućinu. Znao sam da je skupa al rekoh moram. Dođem do blagajne i tip mi velik 19kn/l. Onak malo šokiran dam mu karticu i platim.

 

Jebemu, oni osim što nas jebu sa gorivom još pljačkaju i sa tekućinom za stakla.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...