Jump to content

K20 tuning


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dečkima je sa CAI-em Injen, fi60 decatom lasta, proširenom i poliranom usisnom pokazao 217ks, e sad je to moguce procjeni sam, ali auti dobro idu ;)

na to ispušna dobra (erc radi) i Hondata ili Vipec i trebalo bi bit 230+.. ali kao i kod svakog atmo bregaste i kod k20 igraju veliku ulogu i po meni fi70 spuh :)

Link to comment
Share on other sites

koliko je taj erc ubio hondi, evo upravo sad jednu deckima koji su kupili vec 2gi motor od endyna, nemoj njega navadjat pliz.....sad je u dugu za motor od xxx tisuca dolara!

a znam tako jer nisu stigli sa dyna do ljubljane, nakon tuninga. i mene su zvali i edija.

 

kod k20 samo bregaste igraju i usisna grana, te ili hondata remap ili standalone

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

P/N: 307-05-0310

kmanifoldbig.jpg

 

70/72/74mm (zavisno sta ce se još raditi) K series TB (koji got brand oćeš)

K_TB_74mm_black1_360.jpg

 

 

Hytech, SSR,RMF,Skunk2 ispušna

g-158-4e9e06631e33c7dfecd4325d8a31375a7ad388d3.jpg

 

VIPEC ECU: bolji brži, moćniji od Hondate i imaš official support kod nas.

A i cijenom su isti a mogućnostima je vipec debelo ispred.

Link to comment
Share on other sites

extra

 

daj ne pricaj bajke.....to je sve kaj mogu rec.

 

 

proući malo koliko taj motor serijski ima prije nego komentiraš...

 

ovo pljuvanje po konkurenciji ti je u krajnju ruku jadno, no na to su ljudi već navikli od tebe, ali bit ću siguran da prenesem Ercu da zna kad ga sljedeći put nazoveš i moliš za savjet...

Sva sreća pa ima više ljudi koji znaju što je bilo s tim motorom i da nije bila greška od Erca...

Link to comment
Share on other sites

Lol daj extra molim te

Vidio sam varove na tim auspusima i izgledaju ko da ih je moja baba radila, i grane su im kopije i to katastrofalno lose kopije JGE-a koji je btw out of the bussines..

Jedino se kod erca sa auspuhom moze izvući 40konja !!! LOL

 

 

2 Boris: http://www.briancrower.com/makes/honda/k20ak20z.shtml ili ako imaš para od DRAG Cartel-a

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

extrafree

 

pogledaj ovo i sve ce ti biti jasno, ja nisam samoprozvani strucnjak za honde niti nijedan drugi auto (motor je motro, ma tko ga radio).

 

Sve ima svoje, a K20 je mozda najtuniraniji motor na svijetu i sve se zna. Ali sve.

 

jedne od NAJBOLJIH bregastih ti ja rado prodam :D

 

Procitaj i SVE ces saznat: molim te, samo procitaj.

 

http://www.camshaftshop.com/images/stories/camshaftshop/kpower.pdf

 

http://www.camshaftshop.com/images/stories/camshaftshop/179cdynograph.jpg

 

pa ce ti biti jasno tko i koliko sere.

Edited by Hic
Link to comment
Share on other sites

proući malo koliko taj motor serijski ima prije nego komentiraš...

 

ovo pljuvanje po konkurenciji ti je u krajnju ruku jadno, no na to su ljudi već navikli od tebe, ali bit ću siguran da prenesem Ercu da zna kad ga sljedeći put nazoveš i moliš za savjet...

Sva sreća pa ima više ljudi koji znaju što je bilo s tim motorom i da nije bila greška od Erca...

 

ja molim za pomoc?!

 

o majko isusova, svasta sam cuo,

 

ALI TI SI POBJEDNIK!!!!!

 

:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

stavi i opis od denya na ercov rad, slike raspadnutog motora, komentare između njega i erca....slike oil jetova u karteru, kompletno krivo postavljenih karika, nestavljanje karika...

ima na jubitou od crvene integre koja dimi ko da je dizel, do civica koji su se raspali par puta radi tog strucnjaka, a voze se ko parne lokomotive...

stručnjaka koji gura klipove u motor u koji nesmiju ići...

Osobi koja hona i bora FRM košulje na h22 koji se raspada nakon 5km vožnje....

Edited by charger
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...