Jump to content

Auto Otok?


MoschuS

Recommended Posts

Bio i ja jednom kod njih prije par godina......upalio mi se CE na Partneru i majstori ga spojili na dijagnostiku i dijagnosticirali loš akumulator, ja reko nemoguće vani je bila zima i ujutro na nula ili minus stupnjeva auto pali ko mina.:lol:

NE...i pokaže mi listić neki di je print da je loš akumulator i oće mi novi uvalit za 800 kn....ja se nasmijao i čelom nazad.

U auto paru odmah skužili da je sonda bila u pitanju i umrli od smijeha na priču iz otoka:lol:

Link to comment
Share on other sites

Auto Otok je otisao u stecaj jer je gazdarica kupovala jahte od jadnika koji su uplatili te galske poluproizvode preko kredita

isporuke kasnile po 6 mjeseci.... na kraju im Peugeot Hr ukinuo koncesiju i to je bilo to...

dobra ekipa koja je tamo radila je davno pobjegla dok se moglo...

al menza je bila stvarno mrak :-)

Link to comment
Share on other sites

Auto Otok je otisao u stecaj jer je gazdarica kupovala jahte od jadnika koji su uplatili te galske poluproizvode preko kredita

isporuke kasnile po 6 mjeseci.... na kraju im Peugeot Hr ukinuo koncesiju i to je bilo to...

dobra ekipa koja je tamo radila je davno pobjegla dok se moglo...

al menza je bila stvarno mrak :-)

 

Interesantno je, da su to sad drugi put napravili. Prvi put, prije 8 - 9 godina su isto pokupili novce za aute, a aute nisu ni narucili a kamoli isporucili.

tada su im oprostili za prvi put. Drugi put,.....vise ne. Uglavnom, hrpetina "prepametnih", koja je vodila posao, a o poslu pojma nije imala.

Link to comment
Share on other sites

A gdje je taj servis Otok,, to negdje u Dubravi???:huh:

 

Horvatova 80, Novi Zagreb.

 

Vidim da su vrata od servisa otvorena svaki dan :huh:

 

Kao što rekoh, još uvijek radi punionica plina u stražnjem dijelu dvorišta, a kao radi i parking koji nitko ne koristi :D

Link to comment
Share on other sites

Interesantno je, da su to sad drugi put napravili. Prvi put, prije 8 - 9 godina su isto pokupili novce za aute, a aute nisu ni narucili a kamoli isporucili.

tada su im oprostili za prvi put. Drugi put,.....vise ne. Uglavnom, hrpetina "prepametnih", koja je vodila posao, a o poslu pojma nije imala.

 

mislim da je prvi put bankovna garancija pokrivala vrijednost narucenih auta pa je to proslo....pa su radili neko prestrukturiranje poslovanja i osoblja....

kasnije nisu mogli dobiti dovoljno visoku bankovnu garanciju pa su samo određenu količinu auta imali u naruđžbi.... al su i to sjebali...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...