Jump to content

Formula 1 skinuta s HTV-a!


matija0311

Recommended Posts

Naravno da si pobrkao. RTV pretplata je izvorni prihod HRT-a.

 

Naravno da nije pobrkao...ako si ikada platio "pretplatu" onda si pročitao da je to POREZ na imanje TV prijemnika...

 

A to da će RTL prenositi F1...samo si sanjajte...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pretplata nejde hrt-u nego državi, to je kao mjesecni "porez" za posjedovanje tv prijemnika, a ne kao pretplata za programe hrt-a.... tak nekak je bila prica ako nisam nešto pobrkao....

 

Upravo to... A država je odlučila da se ista daje nacionalnoj televiziji...

 

Naravno da si pobrkao. RTV pretplata je izvorni prihod HRT-a.

 

Nije on ništa pobrkao... Tako je država odlučila.. Država može ubrane poreze dati i tebi u đep kao što to daje ministrima i njihovim familijama...

 

Naravno da nije pobrkao...ako si ikada platio "pretplatu" onda si pročitao da je to POREZ na imanje TV prijemnika...

 

A to da će RTL prenositi F1...samo si sanjajte...

 

Preduhitrio me.. :D

 

Zašto?

Od svih konkurentskih televizija, najizglednije mi je da oni to preuzmu..

 

Nema šanse, jer to puno previše košta...

Link to comment
Share on other sites

Zašto?

Od svih konkurentskih televizija, najizglednije mi je da oni to preuzmu..

 

Kad ste glasali za HDZ koji vam je imao grose špile rempejdž u saboru protiv formule 1 prije 2mj vi ste si mislili da će f1 ostati na HRTu???? pa gdje vi živite???

rtl-u se živo hebe za HR i F1 u HR...to je neisplativa investicija za HR tržište i jedini način da to gledate je da shvatite i podržavate entuzijazam i volju ljudi na HRTu da se to ipak vidi ovdje...na kako su za vas svi na HRTu kreteni...onda gledajte to na nekoj pametnoj televiziji...sad nemate reklama na HRTu, nemate F1, skupo vam je dati 70kn za financiranje TVa (što je cca 2+kn na dan) ali će te dati švabi 180kn mjesečno za adsl/flat da bi gledali F1 na kompu...gledajte Farmu i reklame i živite sretni...:cheer:

Link to comment
Share on other sites

guglao sam o tv pravima formule i kaze

 

inace je cijena 2,6 milijuna dolara po sezoni, a prosle godine su se izborili za oko 700 tisuća dolara za sezonu.

 

mislim da ima je to totalno neisplativo jer nemogu toliko pokrit marketingom a gledanost i nije bas bajna... tako da je ocekivan potez od HRT-a

Link to comment
Share on other sites

ja volim pogledat formulu, to mi je jebeno... al ruku na srce, prosli su ti dani kad sam se budia u 4-5 ujutro da pratim VN Australije...

postali su dosadni za popizdit! tako da me ni ne cudi pad gledanosti i micanje F1 sa HRTa.

Link to comment
Share on other sites

Kad ste glasali za HDZ koji vam je imao grose špile rempejdž u saboru protiv formule 1 prije 2mj vi ste si mislili da će f1 ostati na HRTu???? pa gdje vi živite???

rtl-u se živo hebe za HR i F1 u HR...to je neisplativa investicija za HR tržište i jedini način da to gledate je da shvatite i podržavate entuzijazam i volju ljudi na HRTu da se to ipak vidi ovdje...na kako su za vas svi na HRTu kreteni...onda gledajte to na nekoj pametnoj televiziji...sad nemate reklama na HRTu, nemate F1, skupo vam je dati 70kn za financiranje TVa (što je cca 2+kn na dan) ali će te dati švabi 180kn mjesečno za adsl/flat da bi gledali F1 na kompu...gledajte Farmu i reklame i živite sretni...:cheer:

 

Ja nisam glasala za HDZ, tak da ne generaliziraj. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Hrt3 i hrt4 ce emitirati pri kraju 4mj.

E sad kako radis tamo onda ne cudim da ne znas inforrmanciju :/

 

Formel ein sam prestao gledati otkad Montoya otisao. Uglavnom svako po malo nesto.

Posted via Mobile Device

 

HRT3 i HRT4 ne postoje...o tome kako će biti pokrenuti dotični programi do 1.1.2009!!! možeš čitati online...pa obzirom da ne postoje, vjerujem da će i prijenos biti adekvatan...

Link to comment
Share on other sites

Sigurno će netko drugi prenositi. Kao što je već napisano, i meni se čini da će se raditi o RTL-u. :)

 

Neće prenositi niti HRT, niti RTL , niti NovaTV, a bogme niti domatv, rtl2 i ostale izdrkotine ovih glavnih tv kuća.

To je jednostavno preskupa investicija za njih. Ak je HRTu preskupo, i njima je i to prilično.

 

Jedina šansa je za vas sretnike sa kabelskima, maxtvima i sličnim sranjima, da bude na nekom sportskom programu, koji se doplaćuje. Njima je prijenos mnogo, mnogo jeftiniji.

 

 

guglao sam o tv pravima formule i kaze

 

inace je cijena 2,6 milijuna dolara po sezoni, a prosle godine su se izborili za oko 700 tisuća dolara za sezonu.

 

mislim da ima je to totalno neisplativo jer nemogu toliko pokrit marketingom a gledanost i nije bas bajna... tako da je ocekivan potez od HRT-a

 

 

Cijena se formira prema broju potencijalnih gledatelja. Obzirom da nacionalne TV kuće svoj program emitiraju na nacionalnoj razini, tu je ogroman broj potnecijalnih gledatelja (4 milijuna cca) plus okolna pogranična područja (koji mogu uhvatit naš signal). Cijena je inače za hrt preko 2 milje dolara, kao što si naveo, a dosad nam je veza Slavica-Bernie na lijepe oči sređivala puno nižu cijenu(kao što si naveo, 700 000dolara). A stvar je da i ta niža cijena je HRTu i dalje prilično neisplativa.

 

Pay-per-view bi to mogo prenosit jer oni točno znaju svoj broj gledatelja, koji je daleko daleko manji, i samim time im je cijena prijenosa daleko manja i prihvatljivija.

 

Ja sam prije par godina imao pay-per-view satelitski program gdje sam čak mogao sam svoj režiser bit i birat si kamere tokom prijenosa (naravno ne sve nego iz selekcije 5-6 kamera u svakom trenutku)

Link to comment
Share on other sites

otkako se povečao broj programa (sa 2 programa koje sam hvatao, rtl i hrt2) na sada nekih 10-tak programa, mogu reći da više nemam šta pogledati na tv...

 

Do sada sam stalno vrtio RTL.. Otkad je RTL okupirala šeherodozada, mogu reć da sam počeo gledati HRT i mogu reći da ljudi imaju kvalietniji program od rtl debila...

 

A sad, 10 programa i sve jebene turske sapunice! :doh:

 

Nemam ništa protiv turaka, ali ovo je prestrašno! Nisu nas osvojili 1487 u gvozdenom, ali će nas bogami osvojiti preko sapunica! Živjela šeherebeze! :doh:

 

Nego, gdje da potpišem peticiju da se taj drek skine sa televizije? :huh:

Link to comment
Share on other sites

otkako se povečao broj programa (sa 2 programa koje sam hvatao, rtl i hrt2) na sada nekih 10-tak programa, mogu reći da više nemam šta pogledati na tv...

 

Do sada sam stalno vrtio RTL.. Otkad je RTL okupirala šeherodozada, mogu reć da sam počeo gledati HRT i mogu reći da ljudi imaju kvalietniji program od rtl debila...

 

A sad, 10 programa i sve jebene turske sapunice! :doh:

 

Nemam ništa protiv turaka, ali ovo je prestrašno! Nisu nas osvojili 1487 u gvozdenom, ali će nas bogami osvojiti preko sapunica! Živjela šeherebeze! :doh:

 

Nego, gdje da potpišem peticiju da se taj drek skine sa televizije? :huh:

 

Nije čak niti stvar u tim turskim sapunjarama, nego u sapunicama općenito.

Kad se zbroje sve dotične (što hrvatske, što turske, što meksičke itd.) sa svih naših programa, brijem da ih ukupno ima 30! :doh::doh::doh:

 

Da nemam max tv, telku ne bi gledala UOPĆE (a i ruku na srce, ionak je gledam rijetko). :jelen: Domet mi je nedjelja popodne i gledanje filmova s familijom.

Link to comment
Share on other sites

jebem im mamu i oca!

televiziju inace ne gledam, al kada je nedjelja i dan F1 onda sam zakovan ispred televozora, pa makar 2 ipo sata stajao na nogama...

 

sada vise ni to necu gledat, a svima cu poslat email vrlo sretnog gledatelja koji na 10 tv programa ima pregrst izbora, u 20:00 pocinje okupacije svih hrvatskih programa sa turskim sapunicama. i sta ja sad da radim? da se upucam?

ne, jebem im mamu i oca pa nek i dalje ukidaju f1 a ja cu vec nekako nac nacin za gledat prenos, da im jebem mamu i oca...

koliko sam puta napisao mamu i oca?

e evo im jos jedanput mamu i oca, a da bi bio uspjesan u tom cinu spolnog opcenja sa roditeljima, onda cu otic do naseg najjaceg tunera i kupit one "turbine" od kojih periskop malo bolje radi!

bem im mamu i oca

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

Nije čak niti stvar u tim turskim sapunjarama, nego u sapunicama općenito.

Kad se zbroje sve dotične (što hrvatske, što turske, što meksičke itd.) sa svih naših programa, brijem da ih ukupno ima 30! :doh::doh::doh:

 

Da nemam max tv, telku ne bi gledala UOPĆE (a i ruku na srce, ionak je gledam rijetko). :jelen: Domet mi je nedjelja popodne i gledanje filmova s familijom.

 

Ma hrvatske sapunice su još i gledljive... Ona novoj je već dosadna... No onaj izet ili kako se zove je smijeh... Da se pogledat...

 

Nedaj se nina je bila do jaja i 10 puta bolja od svih sapunica zajedno.. Oni ju ukinu da bi stavili turske, mater im nabijem... :doh:

 

a svima cu poslat email vrlo sretnog gledatelja koji na 10 tv programa ima pregrst izbora, u 20:00 pocinje okupacije svih hrvatskih programa sa turskim sapunicama. i sta ja sad da radim? da se upucam?

ne, jebem im mamu i oca pa nek i dalje ukidaju f1 a ja cu vec nekako nac nacin za gledat prenos, da im jebem mamu i oca...

koliko sam puta napisao mamu i oca?

e evo im jos jedanput mamu i oca, a da bi bio uspjesan u tom cinu spolnog opcenja sa roditeljima, onda cu otic do naseg najjaceg tunera i kupit one "turbine" od kojih periskop malo bolje radi!

bem im mamu i oca

 

Potpis. I još jednom potpis!

Link to comment
Share on other sites

A stvarno je ogromna razlika jel lova od pretplate ide ravno HRTu ili prvo drzavi pa onda HRTu :lol:

 

Cinjenica je da zavrsi kod HRTa i da je to ogromna kolicina love a program je kakav je :doh: Ne samo da je los nego je i cenzuriran i politicki upravljan :doh:

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razumijem od kud vama da Nova i RTL imaju bolji program od HRT-a???

 

Pa na RTL-u sam osuđen gledati reprize serija koje su na programu od kad je RTL došao u HR, a na NOVOJ imamo takav trash od sapunica da popizdiš. Jedino što sad gledam je HRT i Jabuka ili Z1. Na Jabuci si pogledam one kontakt emisije sa gostima i zbilja se nasmiješ a bome i dobiš nove informacije o trenutnoj situaciji. Na HRT-u si pak pogledam Hrvatska danas ili kak se već zove. Taman počnu kad dođem s posla i fakat zna biti zanimljivih tema. Od serija mi već puca kurac pa mi je i takav tip novinarskog izvješćivanja prava rapsodija kako za uši tako i za oči. Al jebemu mater navečer ga zaseru sa CSI ovo CSI ono. I onda se čude kaj neko nekog otme/uhodi ili kaj mali zakolje cucka i pojede ga...

Link to comment
Share on other sites

Činjenica je i da banda ne bi bila pred bankrotom usprkos ogromnim parama od pretplate,(čini mi se da sam čuo da je to preko milijardu kuna godišnje) , da otpuste hrpu neradnika koji su se nakotili po rodijačkim vezama...e da,a nije im bilo skupo davat milijune za neke "zvijezde" koje pjevaju,plešu,seru,prde,smrde i neznam kaj...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...