Jump to content

F1 Novosti


Don-0007

Recommended Posts

Pa neznam kaje s njegovim ugovorom sporis, jer bilo govora da ce doc u ferari. Gledao na jubitou ovaj reli i lik i dalje lud ko siba, zato pitam ako ce se vratit. Steta mi za njega, bas je frajer dobro vozio u F1.

Link to comment
Share on other sites

Alonsova mala je čista ANOREKSIJA

A evo još malo materijala za rasprave ...

http://sportski.net.hr/automoto/sebastian-vettel-nije-trebao-osvojiti-naslov-prvaka-nego-fernando-alonso

 

Cisto da jednom zavrsimo s time da je Jergovic teski muljator kao sto se moze cuti iz mnogih izvora ;) znaci njegova izjava je gora na linku a ovo je dan kasnije objavio autosport

 

http://www.autosport.com/news/report.php/id/104644

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

znaci ovo vise nije sport neo teska lakrdija treba vratiti dva ili vise dobavljaca guma da se ne dogadaju ovakve gluposti

 

http://uk.eurosport.yahoo.com/news/formula-1-pirelli-reveals-new-f1-tyre-plans-184841576.html

 

Furthermore, teams will be banned from swapping the left and right tyres around, and strict limits will be imposed on camber and tyre pressures.

 

koji debil

Hembery is adamant that there are no safety issues with Pirelli tyres as long as teams use them correctly.

 

Link to comment
Share on other sites

Tocno to jos najbolje da sad imaju svi iste bolide i ne smiju nista raditi po njima. A ovaj Hembery je debil bas me zanima kako bi odgovorio na pitanje kako je moguce da u F1 gotovo sve momcadi ne znaju pravilno koristiti gume :doh:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

http://www.crash.net/f1/news/194083/1/raikkonen_linked_with_ferrari_return.html

 

Navodno done deal.

Kimmi mi je puno drazi, tj. najdrazi vozac trenutno u f1, posto nema Kubice, al mislim da je Alonso bolji vozac, ne samo od Kimmia nego trenutno na gridu, vec neko vrijeme je najkompletniji vozac.

Ferrari mora napravit bolji bolid ako se misli borit za naslov sa bilo kojim vozacem.

Iskreno se nadam da je ovaj info tocan i da ce Kimmi na godinu postat prvak sa ferrariem

Link to comment
Share on other sites

Samo ako Alonso ode u RB :D

 

U svakom slucaju bilo bi super da budu Kimi i Alonso u istoj mocadi ili ako vec ne to, onda Alonso i Vetel.

 

Apsolutno. Za alonsa bi rado da dobije konkurentnog kolegu cisto da vidim kako bi se snasao u tome, jedne je to godine imao, i nije mu nikako bilo lako. A za Vettela takodjer, cisto da se dokaze da(li) ima nekog vraga u tom dosadnjakoviću

Link to comment
Share on other sites

Vec smo vidjeli kak to ide kad pesko Alonso ima jakog drugog vozaca, pa onda cmizdri nakon svake utrke. Tak da mislim da se to nece dogodit, njemu treba vodonosa da samo popuni taj drugi bolid i da on moze bit zvijezda

Link to comment
Share on other sites

znam, Alonso je jasno vise puta izjavio da ne zeli nekog ko ce se fajtat s njim, a i Ferrarijeva politika je takva da se to u ekipi ne dozvoljana, tako da je ova pricica da je ponudjeno Raikonnenu da dodje nista vise nego najobicnija novinarska patka. Mada mi se cini da je i Ferrari kooonacno svjestan da vise nema ni najmanjeg smisla cekati Massu, i da nesto bolje od njega moraju pothitno uzet.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni se cini da je Massa njima idealan. Vecinom je poslusan, tu i tamo osvoji koji bod. A znaju da ako dofuraju bilo koga s trunkom ambicije da ce imat sranje. Tesko da mogu ici na konstruktorski naslov samo s jednim vozacem al dok god guraju Alonsa, mislim da drugi vozac moze bit samo netko iz B lige

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam bas da je idealan netko tko skrsi toliko bolida, za razvoj i nije nesto kvalitetan, a i ne mozes ocekivat od njega da otkine koji bod konkurentima i tako pomogne Alonsu. Za doprinos konstruktorskom naslovu da i ne pricam. Ne kazem da trebaju uzet Kimija, ali cini mi se da bi u takozvanoj B ligi mogli naci bar 3-5 vozaca koji bi taj posao odrađivali daleko bolje od Masse. i svejedno bili poslusni, jer bi dali ljevo jaje da voze u Ferrariju.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo u šansama i klađenju, moja oklada na drugog vozača u Ferrariju 2014bi bila na Bianchia. Lika su nedavno javno hvalili, spominjalo se da Ferrari ima neko pravo prvokupa ili je čak na Ferrarijevom ugovoru, mnogo puta je testirao za Ferrari i pokazao se dobrim...

 

A Raikkonen je vjerojatno opcija ako im Alonso odleprša u Red Bull.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...