Jump to content

F1 Novosti


Don-0007

Recommended Posts

Hamilton je pokazao koliko je dobar i nevidim nijednog drugog vozača osim Alonsa u ovom trenutku da bih mogao odraditi cijelu utrku na samoj granici.

 

Bio mi je smiješan Hamilton u onoj sobici nakon utrke kad je rekao Vettelu "pa brz si ti" a ovaj zna da je imao bolji auto

Link to comment
Share on other sites

Odlicna trka, makar sam se tek ukljucio oko 11 kruga..

Moja prognoza za interlagos

1. Alonso

2. Massa

3. Vettel

u kombinaciji s kisom... :)

 

ako bude kisa?

tesko

recimo

1. alonso

2. hamić

3. kimi

4. hm, perez

5. button

6. vettel :D

 

al cak ako i bude u ovoj tvojoj kombinaciji, alonso nema naslov

vettel mora doc cetvrti ili losije a alonso prvi (edit: peti ili losije)

vettel mora odustat a alonso doc treci ili bolje

 

 

Hamilton je pokazao koliko je dobar i nevidim nijednog drugog vozača osim Alonsa u ovom trenutku da bih mogao odraditi cijelu utrku na samoj granici.

 

Bio mi je smiješan Hamilton u onoj sobici nakon utrke kad je rekao Vettelu "pa brz si ti" a ovaj zna da je imao bolji auto

 

rekao bi da je alonso dosta los zadnje dvje utrke, neznam zasto, al kroz cjelu sezonu je bio dosta bolji nego ove zadnje dvje utrke

al zato alkić (kimi) sve napraćka :D

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

Ma joooj ne znam stvarno sto da kazem na sve ovo, od malena pratim F1 i uvijek za Ferrari (prve sezone bas cijele se sijecam kad je Hill osvojio naslov) i mislim da je ovo prvi put da nisam 100 posto za Ferarri naravno Vettela mi iskreno nije nesto niti kao vozac a niti kao osoba, ali ovo sto radio Alonso u Ferrariju (ako zanemarimo voznju koja je zaista izvrsna) nema nikakvog smisla, kaznavanje Masse zato da bi se progurao naprijed :no2:

Link to comment
Share on other sites

ako bude kisa?

tesko

recimo

1. alonso

2. hamić

3. kimi

4. hm, perez

5. button

6. vettel :D

 

 

 

how yes no. Vettel je svoju prvu utrku osvoio na kisom natopljenoj Monzi u Torro Rossu. Iduce godine u osrednjem Red Bullu zamalo je u Brazilu Hamiltona kostao naslova, nakon to ga je pretekao kad je pocela kisa, i isti ga nije uspjevao nikako stici. Zato okacite si macka o vrecu da Vettel ne zna vozit po kisi

Link to comment
Share on other sites

Ma joooj ne znam stvarno sto da kazem na sve ovo, od malena pratim F1 i uvijek za Ferrari (prve sezone bas cijele se sijecam kad je Hill osvojio naslov) i mislim da je ovo prvi put da nisam 100 posto za Ferarri naravno Vettela mi iskreno nije nesto niti kao vozac a niti kao osoba, ali ovo sto radio Alonso u Ferrariju (ako zanemarimo voznju koja je zaista izvrsna) nema nikakvog smisla, kaznavanje Masse zato da bi se progurao naprijed :no2:

 

Upravo to. :thumbsup:

Kad pomislis da ce pobijediti najbolji, oni smicalicama pokazu svoje pravo lice.

Meni se osobno takve stvari gade. Skoro kao i Alonso.;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...