Jump to content

Šepić commerce


Mario_S3

Recommended Posts

Aha to je ista šema kao na skijaškim naočalama .. imam naočale sa duplim staklom i to je nemoguće zamagliti

 

Onda koju bi mi preporučili

 

IXS HX 430

http://motooprema.hr/?integralne/3/hx-430-patriota/x15020

 

ili Nolan N85

http://www.bim-bike.hr/hr/nolan-kacige/nolan-kacige-1/integralne-kacige/n85/nolan-n85-scratchn-com-kaciga/

 

?

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aha to je ista šema kao na skijaškim naočalama .. imam naočale sa duplim staklom i to je nemoguće zamagliti

 

hmm ne skijam, ali moguce.

 

makar zamisli vizir koji u sebi ima jos jednu malu pregradu (smanjeno vidno polje ali unutar te pregrade nema magljenja.)

 

Visor-with-orange-Pinlock.jpg

Link to comment
Share on other sites

odi u graz u louisa , ili cekaj akciju kad je pa odi tamo , vama iz zagreba je relativno blizu kupis si jeftinu kacigu , i sve drugo sto trebas :) jeftine potkape 1,99 eura , 2-3 kupis za sezone i po ljeti tu kaciga ne smrdi na znoj i slicno

 

ja sam vozio frendovu ninju 12 sa njegovom marshin od 250 eura, na 250 km/h ugodna tisina ....

Link to comment
Share on other sites

EDIT: tek sam sad malo bolje pogledao. HX 430 PATRIOTA ti nema pinlock. Ja bi zaobišao taj tear off.

PinLock se može stavit na bilokoju kacigu s vizirom. To kaj nema rupe nije bitno, kod Šepića ti ga ugrade bez beda.

 

Inače, mene uglavnom BK za kacige koje nosite/ne nosite, al mi nije jasno kak vam nije žao gurat glavu u takvo smeće od kacige. Pa, jebote, tvoja glava je u pitanju, nemoj šparat.

Nolan uglavnom ne valja ništ. X-lite je ponešto bolji, al samo top modeli. Al su lagane.

IXS ima kacige tek toliko da ih imaju u ponudi, kad već nude ostalu opremu (koja isto nije neka sreća, al ono, bolje je od no name)

 

Kacige:

ARAI

SHOEI

SUOMY

SCHUBERT

SHARK

S tim da još HJC može proć, al opet top modeli.

HELD, GEKKO, GREX i slične ne bi komentiral.

 

Uglavnom, ako hoćeš da kaciga posluži svrsi prilikom pada, prilikom kupnje mora bit skuplja od 2 soma kuna, poželjno je da je trokompozitna (fiberglas, karbon, kevlar), da ima DD kopču, i da nema milijardu nebitnih pizdarija tipa šest vizira u sebi, antenu za televiziju itd. Ak ti smeta sunce stavi si tamni vizir, il naočale.

Link to comment
Share on other sites

Evo kupio sam Nolan N85 !

 

Kaciga je odlična, uzeo sam M model, ima sve kaj sam htio i ne magli se što je najbitnije ! I ima vizir koji je otporan na ogrebotine. Nije baš skroz tiha ali i bolje jer se najviše vozim po gradu. Relativno je pregledna, dosta se široko s njom vidi, nije kao jet ali prolazi ! Platio sam je 1697kn

 

th_NolanN85_01.jpg th_NolanN85_02.jpg th_NolanN85_03.jpg th_NolanN85_04.jpg th_NolanN85_05.jpg

th_NolanN85_07.jpg th_NolanN85_06.jpg

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

Evo kupio sam Nolan N85 !

 

Kaciga je odlična, uzeo sam M model, ima sve kaj sam htio i ne magli se što je najbitnije ! I ima vizir koji je otporan na ogrebotine. Nije baš skroz tiha ali i bolje jer se najviše vozim po gradu. Relativno je pregledna, dosta se široko s njom vidi, nije kao jet ali prolazi ! Platio sam je 1697kn

 

 

Nice buy! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

odi vidjet u draškovićevu, ja sam svoju x-lite dobio za nekih 2400kn na popustu, isto na rate itd :thumbsup: nemoj ove ixs i slične jer će ti na kraju bit žao a 1500kn nije malo za kacigu, vjeruj mi :thumbsup: sretno s kupovinom

 

edit: jebiga hahahaha :lol: :lol: kad ja čitam samo prvu stranicu :doh: dobra kupnja :thumbsup: bit ćeš zadovoljan siguran sam

Link to comment
Share on other sites

Je ova je skuplja zbog grafike i antiscratch vizira ! Ostale su bile jeftinije :)

 

Nisam se dogovarao za cijenu jer sam uzeo na AMEX 6 rata pa mislim da mi nebi ni htjeli ništa spustiti jer nije gotovina u pitanju

Edited by Mario_S3
Link to comment
Share on other sites

PinLock se može stavit na bilokoju kacigu s vizirom. To kaj nema rupe nije bitno, kod Šepića ti ga ugrade bez beda.

 

Inače, mene uglavnom BK za kacige koje nosite/ne nosite, al mi nije jasno kak vam nije žao gurat glavu u takvo smeće od kacige. Pa, jebote, tvoja glava je u pitanju, nemoj šparat.

Nolan uglavnom ne valja ništ. X-lite je ponešto bolji, al samo top modeli. Al su lagane.

IXS ima kacige tek toliko da ih imaju u ponudi, kad već nude ostalu opremu (koja isto nije neka sreća, al ono, bolje je od no name)

 

Kacige:

ARAI

SHOEI

SUOMY

SCHUBERT

SHARK

S tim da još HJC može proć, al opet top modeli.

HELD, GEKKO, GREX i slične ne bi komentiral.

 

Uglavnom, ako hoćeš da kaciga posluži svrsi prilikom pada, prilikom kupnje mora bit skuplja od 2 soma kuna, poželjno je da je trokompozitna (fiberglas, karbon, kevlar), da ima DD kopču, i da nema milijardu nebitnih pizdarija tipa šest vizira u sebi, antenu za televiziju itd. Ak ti smeta sunce stavi si tamni vizir, il naočale.

 

 

sa marushinom se nisi susretao ili nevalja ?

Link to comment
Share on other sites

ti mater, ja kad sam kupovao kacigu, pitao sam samo jednu stvar: koja je najbolja (ili u top 3). da riskiram glavu za par kuna?! pa jebote, ne bu ju sused nosio na glavi nego ja :D:D:D

 

moja je arai Corsair RX-7. i jebena je :D

Link to comment
Share on other sites

ti mater, ja kad sam kupovao kacigu, pitao sam samo jednu stvar: koja je najbolja (ili u top 3). da riskiram glavu za par kuna?! pa jebote, ne bu ju sused nosio na glavi nego ja :D:D:D

 

moja je arai Corsair RX-7. i jebena je :D

 

 

A zamisli kad dođe netko sa pitanjem: ''Koju kacigu za skuter ?''

 

 

Momentalno bi mu oduzeo taj motor sto ima i dok ne popravi stanje uma/svijesti nebi mu ga vratio.

 

Pa mrs majmune jedan glupi nije bitno jel vozis baotian ili hayabusu jer i sa 50 mozes past da pogines na licu mjesta a ne samo sa 320.

 

E al da , opet tu se postavlja glavni problem. Kako da za kacigu dam 6-7 tisuca kn ?! :eek::no:

Link to comment
Share on other sites

A zamisli kad dođe netko sa pitanjem: ''Koju kacigu za skuter ?''

 

 

Momentalno bi mu oduzeo taj motor sto ima i dok ne popravi stanje uma/svijesti nebi mu ga vratio.

 

Pa mrs majmune jedan glupi nije bitno jel vozis baotian ili hayabusu jer i sa 50 mozes past da pogines na licu mjesta a ne samo sa 320.

 

E al da , opet tu se postavlja glavni problem. Kako da za kacigu dam 6-7 tisuca kn ?! :eek::no:

Pa nije nužno. 6-7 tisuća košta Arai, i to je cijena za one jelene koji ga kupuju u Rutingu. Inače košta duplo manje. Za 3 soma kupiš stvarno dobru kacigu, a još ak nisi neki metRRo kojem treba ovogodišnja grafika na kacigi možeš kupit i lanjski model koji je dosta jeftiniji. Uglavnom nakon sezone svi imaju rasprodaje sa dobrim popustima. Prošle ili pretprošle godine sam kupio Uvex carbon za 200€ koja jede bilokoju Nolanicu po svemu.

 

Jedna moja stara, poginula nažalost:

arai_rx7_edwards_yellow.jpg

Edited by Fronius
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...