Jump to content

Opel Combo/Corsa C 1.7DI --> 1.7DTI


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

A da nazoves Pavicica i pitas ga sta te zanima i SVE ces odmah znat?

 

Čovjeka sam vidio jednom u životu, nemam ga namjeru zvati na mob radi mojih hirova.

 

Zasto jednostavno ne odes sa cliom na grobnik?

 

Evo, Mladen je odgovorio.

 

A i izlet sa Combom me košta nekoliko puta manje nego sa Cliom.

 

Valjda zato jer Clio nije kod njega doma nego kod mehanicara/tunera u garazi...

 

Nažalost.

 

Nemoj to radit, na kraju bude Combo izbacio više konja na valjcima od Clia, a onda si možeš pucat u glavu :D

 

I to šta kažeš...zato i ne idem na 1.7CDTI varijantu jer ima 100ks u startu, a uspio sam ih "iskopati" na netu i sa +160ks. :D

Link to comment
Share on other sites

Negooo,imam ti ja jedan IC od Astre 1.9cdti koji drži zicer do 200ks ja mislim da bi s tim fino ohladio Comba :naughty:

 

Te zanima :D?

 

Hvala na ponudi, ali zelim bas od DTIa. OEM ili nikako.

 

+ koji kurac ces drkati po autu koji ti kruh znaci ?

onda i ducan pretvori u kurveraj poslije radnog vremena :huh:

 

A sta to tocno drkam po autu ako zelim staviti IC koji je bolt-on?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije imao corsu 1.7 DTi i bila je tunirana na 110ks bez vecih zahvata.. vozio je tako jedno 4-5 god. niakd problema... Kolko znam taj motor sa ozbiljnijim tuningom da se dici na preko 160ks.. mislim da je neko tako nabrijavao svoj 1.7DTi u astri na opelclub forumu, vozio SR i sl.. ali se nesjecam nicka.. samo znam da si je bio dobar sa zoombyem...

Link to comment
Share on other sites

Nis spektakularno, kn filter, maknut katalizator, CPL u motor, Tibor chip i zadnji protocni lonac, na valjcima je pokazala 110ks (+35ks). IC, turbinu i ostalo nisam dirao..

 

U, hebote...:notworthy::naughty:

 

Sad si me napalio totalno...:rofl:

 

Zahvaljujem. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije imao corsu 1.7 DTi i bila je tunirana na 110ks bez vecih zahvata.. vozio je tako jedno 4-5 god. niakd problema... Kolko znam taj motor sa ozbiljnijim tuningom da se dici na preko 160ks.. mislim da je neko tako nabrijavao svoj 1.7DTi u astri na opelclub forumu, vozio SR i sl.. ali se nesjecam nicka.. samo znam da si je bio dobar sa zoombyem...

 

Nick Ptica ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...