Jump to content

Federal gume u HR?


2fast

Recommended Posts

Federal ja kupujem u Kumrovcu, žena btw šalje i poštom po potrebi, a ako dodješ kod nje u radionu montaža gratis, balansiranje naplačuje. 098251636

 

LP

 

gazda te radnje je poginuo na motoru, jel tako? Toni se zvao..

 

stari je kod njega davno uzimao gume.. dobre su cijene..

 

nego, kakve su te federal gume?? mene zanima ss595?

 

@2fast: gdje si našao ove 595 r-sr, vidim da kod furlana i lašića na stranici ne izbacuje..

Edited by Luky
Link to comment
Share on other sites

Točno, sad mu to žena vodi dalje i sve je 5. Ja sam uzeo sad prve dvije 245/35/19 i napravio tek nešto više od 1000 km, kako je auto 4*4 teško je sad govoriti kakve su, nit sam ih vozio po kiši ni ništa, no za sada mi izgledaju ok, mekane su, nisam još primjetio čudno ponašanje da bi rekao da su loše, a vidim da ih ekipa stalno kupujem za track day i sl. nateravanja.

 

rs4133.jpg

Link to comment
Share on other sites

@2fast: gdje si našao ove 595 r-sr, vidim da kod furlana i lašića na stranici ne izbacuje..

 

Poslao sam im upit mailom. Mogu ih naručit, čeka ih se 10 dana.

 

 

 

2 Bela: ovo kaj si ti stavio su "obične" 595, ovako izgleda 595RS-R:

 

595rsr.jpg

 

 

btw: ova cijena od 63 € koju sam gore naveo je za "običnu", kasnije je ženska skužila da mi je dala cijenu za običnu, RS-R košta 112 €.

Link to comment
Share on other sites

Poslao sam im upit mailom. Mogu ih naručit, čeka ih se 10 dana.

 

 

 

2 Bela: ovo kaj si ti stavio su "obične" 595, ovako izgleda 595RS-R:

 

595rsr.jpg

 

 

btw: ova cijena od 63 € koju sam gore naveo je za "običnu", kasnije je ženska skužila da mi je dala cijenu za običnu, RS-R košta 112 €.

 

63 eur je sa ddv ili bez?

 

jos mi cudo bila da ta bolja tako jeftina.. :D

 

DDV si mogu vratit neki drugi put kad bi isao u slo?? vec sam zaboravio sto i kako..

Link to comment
Share on other sites

Znam ja koje sam kupio, pitao si gdje kupiti Federal u HR i dao sam broj gdje sam ja kupio i kakve sam ja kupio, valjda može žena nabaviti i taj R model, nazoveš i pitaš, ako može i ako ti odg. cijena, platiš joj kaparu na tekući i onda dobi gume u roku 48 h tj, ako u petak naručiš u pon. su tamo. Komad sam platio ispod 9oo kn. lp

Link to comment
Share on other sites

Federal ja kupujem u Kumrovcu, žena btw šalje i poštom po potrebi, a ako dodješ kod nje u radionu montaža gratis, balansiranje naplačuje. 098251636

 

LP

jebate imam njen broj vec 5god. jer sam pok Toni-ya zvao bar 1 godisnje.

 

Nego reci mi (da je nepeglam preko tel) dal ima kakav katalog tih guma koje ona prodaje... ? Il si isao na federal i rekao joj oznaku i onda ti rekla cjenu itd?

 

Mozda znas s kojim sve markama radi? Narucivah Dunlop-ice za bike...

Link to comment
Share on other sites

jebate imam njen broj vec 5god. jer sam pok Toni-ya zvao bar 1 godisnje.

 

Nego reci mi (da je nepeglam preko tel) dal ima kakav katalog tih guma koje ona prodaje... ? Il si isao na federal i rekao joj oznaku i onda ti rekla cjenu itd?

 

Mozda znas s kojim sve markama radi? Narucivah Dunlop-ice za bike...

 

Mislim da nema neki bazni katalog, sve gume može nabaviti čini mi se, ona je blizu granice i puno guma dobija naravno iz SLO, mislim da može sve nabaviti, upit možeš odraditi da nazoveš i kažeš dimenziju gume koju trebaš i onda ti se javi kroz pola sata-sat šta sve ima ili može nabaviti i po kojim cijenama, ako ti paše, platiš joj cca 30-50% avansa i nabavi ti gume u roku 48 h, a može i slat poštom što već znaš jer si kupovao kao i jako puno ekipe dunlopice kod nje i kod pokojnog Tonija. Svakako je za preporučiti, ja kupujem tamo gume već više od 6 god. i nikad lošeg iskustva nisam imao sa njima, sve je onak kako dogovoriš, a najača je fora naši ljudi idu k Lašiću ili Furlanu a ja kad god sam bio u Kumrovcu tamo uvijek bar 2 janeza čekaju na montažu. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...