Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

dobra trka za hamiltona, al da bi mi bio drag sad nakon dobro odvozene trke, to ne sigurno, pogotovo nakon onih proslih par.

to da je on dobar i talentiran vozac nikad nije bilo upitno, al je preprljav i bahat, al ovu trku vozi besprijekorno

Link to comment
Share on other sites

morali su stavit tvrde gume.

odlicna utrka, jedna od najboljih ove sezone.

cestitke nigeru zasluzena pobijeda i odlicna utrka za njega, alonso me razocarao jel ga je hamilton prelako presao kad je izisao iz boksa.

sto se tice masse i boksa-facepalm i nista drugo

Link to comment
Share on other sites

zbilja je trka bila super, pogotovo kad je webber presao hamiltona i ovaj odmah vratio, po meni najbolji dio trke.

takoder heidfeld kad je letio :D spektakl

 

zao mi buttona, al hebi ga, dobro je da su RB-ovci malo popustili mozda se i zakuha jos prvenstvo

@dominik di je taj kralj bio zadnjih par utrka, na godisnjem? :b

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

zbilja je trka bila super, pogotovo kad je webber presao hamiltona i ovaj odmah vratio, po meni najbolji dio trke.

takoder heidfeld kad je letio :D spektakl

 

zao mi buttona, al hebi ga, dobro je da su RB-ovci malo popustili mozda se i zakuha jos prvenstvo

@dominik di je taj kralj bio zadnjih par utrka, na godisnjem? :b

 

covjek se pripremao za svadbu ......

Link to comment
Share on other sites

dobra trka za hamiltona, al da bi mi bio drag sad nakon dobro odvozene trke, to ne sigurno, pogotovo nakon onih proslih par.

to da je on dobar i talentiran vozac nikad nije bilo upitno, al je preprljav i bahat, al ovu trku vozi besprijekorno

 

Nekužim sad je dobro vozio a onaj povrat pozicije nad Weberom nije bahat:huh:...ah da u slučaju da je bio kontakt opet bi bio negativan ali ovako pošto je prošlo onda je ok:doh:

 

Hamilton je gotovo svaku utrku vozio slično bilo za prvo ili peto mjesto(ovisno o autu) samo treba malo obratiti pažnju.

 

U biti ja nisam primjetio da je neko na ovakav način pretekao Hamiltona kao on Alonsa ili fajt poput povrata pozicije da je neko njemu to uspio napraviti,vjerovatno griješim ali evo baš me zanima dali je on kad izgubio od bilo koga u F1 na način kak je Weber dobio po ušima ili Alonso po vanjskoj.

Link to comment
Share on other sites

U biti ja nisam primjetio da je neko na ovakav način pretekao Hamiltona kao on Alonsa ili fajt poput povrata pozicije da je neko njemu to uspio napraviti,vjerovatno griješim ali evo baš me zanima dali je on kad izgubio od bilo koga u F1 na način kak je Weber dobio po ušima ili Alonso po vanjskoj.

 

Dobro, znam da navijaš za Luisa ali i sam si svjestan da je Alonso bio na hladnim gumama...

Barem bi ti trebao to kužit :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja samo nemogu vjerovat kako Schumi uvijek neki kurac sjebe.....a u principu mu dobro ide. Da se nije zvrtio bio bi cca 5-6 i naravno ispred Rosberga

 

Btw, Hamilton mi je super je se covjek bori i fakat naganja po tim stazama.....a hrpa njih lize dupe sucima i voze se ko curice :D

Link to comment
Share on other sites

na hladnim gumama skinutim s grijaca :lol::lol::lol: , kakav biser

 

dominik ajd ne zajebaji :)

da je berac pamuka odlican, je, al da je imao dobar bolid ovaj vikend isto je...

a gume skinute sa grijaca nisu sigurno ugrijane kao sto ih grije bolid, i sigurno dok izidje iz pit linea gume se ohlade jebeno

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...