Jump to content

Formula 1 sezona 2011


Josey

Recommended Posts

Prek streama....stvarno je solidne kvalitete :thumbsup:

 

jel preko onog shielda ili si našao neki drugi način jer se meni ne želi raditi taj program (znaći uspio sam ga instalirati ali nešto zeza), a ako probams drugim varalicam ip adresa onda mi je presporo i neželi učitati kak si ti to riješio??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

A u kitu, kak je pocela sezona jos cu za crnju morat navijat :lol::cheer:

 

Steta sto je RB tako jak. Jebes trke kad pobjednika odreduje koliko cesto ce se najbolji bolid pokvarit ili koliko cesto ce njegovi vozaci nes zajebat :doh:

 

Da su bar Alonso, Hamilton i Vettel svi unutar 0.1sek. S ovim novim pravilima to bi bilo brutala gledat :lol:

Link to comment
Share on other sites

‎07:00 live stream sa sky sport na DHD-u, na ženinom Wilfireu live timing sa app marketa...i to u krevetu...

 

http://atdhenet.tv/

 

 

188536_1819958131413_1013940424_32137778_3279699_n.jpg

:dance3vs1:

 

ja gledam preko ovog i nije loše, jedino ako može tko potvrdit jel bi kod gledanja preko tog moglo bit problema na kompu na kojem imaš i netbanking, kao što je bilo priče za one streamove za bbc

Link to comment
Share on other sites

Strasno, kako su ferrarievi mehanicari u boksu po 2 sekunde sporiji i jos moraju ic 3x u boks, dok ostali su isli 2x, al na kraju je alonso jos i izvukao odlicno nakon katastrofalnog starta, massa fail neznam koliko jos losih trka treba odvozit da ovi skuze da je za nista.

Vettel i hamilton, petrov besprijekorni izuzev hamiltonovog malog i zanemarivog izlijetanja.

 

Malo mi je bila tlaka gledat trku na mobu i to na kraju preko slovenije 2 i slusat onog debilnog komentatora koji prica dok je team radio, al bolje i tako nego nikako, jedva cekam iducu trku i nadam se da ce se ferrari popravit i to puno, kao i da cu trku gledat na jednoj od lokalnih tv-a

Edited by KA2001MR
Link to comment
Share on other sites

Vettel BRAVO!!! malo me Alonsić razočarao...ali ajde prva je trka, pa cemo jos vidjeti...btw Renault svima jeb.. majku...sa Motorima naravno....pa ti Rene reci da Renault neVALJA :)))

 

stvarno su dobri,kad god se uhvate formule budu najači

Link to comment
Share on other sites

Paaaa recimo da je bila dobra trka. Gledao sam preko BBC streama i nije loše. Tu i tamo je buffalo al ok. Međutim, ono što me najviše razočaralo je bio kraj utrke i izjava Christiana Hornera. Naime, RB danas uopće nije imao Kers u autu. Što će tek biti u Maleziji :(

 

Inače, čestitke RB i Vettelu!

 

Alonso je još i dobro odvozio, šteta što nije bilo još par krugova. Massa, strašan vozač, strašan...

 

Forza Ferrari!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...