Jump to content

Aisin set kvačila, iskustva?


Recommended Posts

Bok cure

 

Jel ima tko iskustva sa gore navedenim? I pritom mislim na normalnim autima za normalnu upotrebu, a ne stage 3,4,6, 17 i ne znam šta... Naime, moja draga majka je uspjela spalit lamelu u 20 000 km.... Obično joj to uspije u 100 000 ili tu negdje, zbog toga kaj sic zavari na volan, i drži nogu na pedali, parkira u drugoj i tak neke sitnice... Al ovo mi se fakat čini malo prebrzo, čak i za nju...

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno svaka preporuka za Aisin.

 

Ja imam na hachiju Aisinovu lamelu već 2-3 godine, s tim da u drift konstantno koristim clutch kick (visoki okretaji, naglo otpuštanje kuplunga kako bi motor podigao okretaje i naglo otpustio snagu na pogonske kotače) i lamela je izdrzala bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Zamašnjak ću sad morat mijenjat jer je tokaren već previše puta... Hvala na iskustvima, i mislio sam da je tak, samo se nisam mogao uvjerit da ga je uspjela baš u tako rekordnom roku spržit... No ajd, jedna je mama :D

 

stavi joj sinter one neke :D

 

Ma prebacit ću Helix s Legacya, iako, i to bi spalila... a to je malo više od 3000kn kolko je set za mazdu :lol:

Edited by Japanac
Link to comment
Share on other sites

imao ja na corolli ae92 gti, isto ko i djuro, ubijao sam to kvacilo i nikad nista, definitivno preporuka za serijski auto

 

btw... ako das nitati lamelu onda stavi karbonsku, nije velika razlika u cijeni, onda ce se stara stvarno morati potruditi spaliti ju...

Link to comment
Share on other sites

Prvi set je mijenjan na 75 000km, mi smo auto kupili sa 63 000.... stavljen original u M.D. autu koji više ne postoji, ta je trajala do 155 000km, i nakon toga stavljen Aisin, koji je sad mortus, a auto ima 177 000.... i pošto je zamašnjak svaki put tokaren, sad je već u komi, trese pri kretanju nekad, i tak... Ne znam još kaj ću stavit, al znam da sigurno neću ić u servis po zamašnjak jer vjerojatno košta više nego što auto vrijedi lol

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...