Jump to content

Audi MMI


msporis

Recommended Posts

Dakle rijec je o '08 Audiju A4 3.0 tdi quattro sa full AUDI MMI sustavom ( radio/tv/6 cd changer/ GPS/ bluetooth tel). Uglavnom, pokusacam ga spojiti sa iPhoneom i ne uspijevam. Javlja poruku "Make sure Audi BTA 4644 is ready to pair, that correct PIN is entered and try again"

 

Nasao sam negdje da se pair mora raditi u prvih 5 minuta it kad je dan kontakt/ upaljen auto, te da auto mora stakat i biti u P. sve to napravim i idalje isti. Pin je sigurno tocan. Sto jos probat?

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, mnogi iphoneovi se ne mogu s BTom spojit NI S ČIM drugim osim s iphoneom. Ovo nije uvijek tako, ali je nerijetko slučaj, tako da je možda i do toga....probaj uzet neki drugi mob i spojit se s autom.

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, mnogi iphoneovi se ne mogu s BTom spojit NI S ČIM drugim osim s iphoneom. Ovo nije uvijek tako, ali je nerijetko slučaj, tako da je možda i do toga....probaj uzet neki drugi mob i spojit se s autom.

 

ja sam pokušao spojiti prijateljev iPhone s mojojm nokiom 5130 i nikako. možda treba još neki kurac osim BT uključiti na tom jatelefonu koji nije odmah vidljiv u meniju....bo...

Link to comment
Share on other sites

Meni se Ajfon spaja na MMI bez ikakvih problema, učitava kompletan imenik, propuštene, primljene pozive i ostalo.

Nokie N serija su me drkale na veliko, ali je AJFON majkaa.

 

E radi se o a4 b8 2008 s MMI navi sistemom

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam, mnogi iphoneovi se ne mogu s BTom spojit NI S ČIM drugim osim s iphoneom. Ovo nije uvijek tako, ali je nerijetko slučaj, tako da je možda i do toga....probaj uzet neki drugi mob i spojit se s autom.

 

Drnak upari ajfon u Audiu bez problema tako da serkaš :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pin je ziher ispravan. Al nece ni searchat MMI.btw taj u sredisnjem naslonu za ruku ima jos nekakav telefon, kao das napravit duplikat ksrtice, stavis u njega i imas didatni telefon a spaja se na mmi. Pa ak ne uspijemo sa bt, onda cemo tak

Posted via Mobile Device

Link to comment
Share on other sites

Pin je ziher ispravan. Al nece ni searchat MMI.btw taj u sredisnjem naslonu za ruku ima jos nekakav telefon, kao das napravit duplikat ksrtice, stavis u njega i imas didatni telefon a spaja se na mmi. Pa ak ne uspijemo sa bt, onda cemo tak

Posted via Mobile Device

 

istu situaciju sam imao i ja... sve identicno, na kraju odustao, izgleda da uopce nemamo bluetooth ugradjen...

Link to comment
Share on other sites

iPhone je iPhone 4 tak da vjerojatno ima soft veći od 4.2

 

Ide auto na servis, pa nek se oni bakče s tim. Bluetooth ima sigurno, još se može selectirat koji bluetooth device da koristi i možeš ga izbrisat (to je u bluetooth settings).

Neko će fasovat ak se to ne uspije podesit tamo...

 

Ma da sve više razmišljam da je najbolja opcija otić u t-mobile, tražit duplikat kartice i to kresnut o ovaj telefon u autu i ko bok...

Link to comment
Share on other sites

iPhone je iPhone 4 tak da vjerojatno ima soft veći od 4.2

 

Ide auto na servis, pa nek se oni bakče s tim. Bluetooth ima sigurno, još se može selectirat koji bluetooth device da koristi i možeš ga izbrisat (to je u bluetooth settings).

Neko će fasovat ak se to ne uspije podesit tamo...

 

Ma da sve više razmišljam da je najbolja opcija otić u t-mobile, tražit duplikat kartice i to kresnut o ovaj telefon u autu i ko bok...

Pa po meni je puno bolja varijanta kopija kartice jer na svim novim mobitelima bluetooth pocucla bateriju u roku odmah. Meni je dan danas žao što sam zaboravio uzeti telefon u autu :doh:

Link to comment
Share on other sites

iPhone je iPhone 4 tak da vjerojatno ima soft veći od 4.2

 

Ide auto na servis, pa nek se oni bakče s tim. Bluetooth ima sigurno, još se može selectirat koji bluetooth device da koristi i možeš ga izbrisat (to je u bluetooth settings).

Neko će fasovat ak se to ne uspije podesit tamo...

 

Ma da sve više razmišljam da je najbolja opcija otić u t-mobile, tražit duplikat kartice i to kresnut o ovaj telefon u autu i ko bok...

 

Skoro pa zaboravio,

 

Kad sam tek kupio auto imao sam problema s bluetooth modulom, čas se spaja, pa malo ne, pa ne može uopće nači mob. Uglavnom info sa servisa je bio da imaju naputak da 2008 prvi modeli imaju problema malo, promjenili mi modul na garanaciju i bok.

 

Iphone bi se triba spajat ko zmaj s autom, drugo sve može imat problema, ali Iphone ne. Meni se s 4.1 software-om spoji u roku od 2-3 sekunde od davanja kontakta.

Edited by Freak021
Link to comment
Share on other sites

Ma bravo Pekx. evo pusa za tebe :D

 

To ne funkcioniše :D

Napiše 'Check if Audi BTA is ready to pair, if PIN entered is correct and try again' kad ih probam pairat

 

Uglavnom auto je naručen u četvrtak u servis, rekli su da je vjerojatno do modula, ovo što kaže Freak, jer zgleda da ne radi BT... jednostavno tamo u BT postavkama ima opcija 'Search for devices' ali je zacrnjena i nemreš kliknut na nju...

 

Tak da zgleda da budu malo dečki u AZ delali :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...