Jump to content

Termoizolacijska traka za usisnu cijev


Recommended Posts

ja sam probao cai na svom autu i nista nisam dobio, mozda 3-4 stupnja sto ne igra apsolutno nikakvu ulogu

 

 

bitnije je napraviti jebacke usmjerivace na intercooler a ne samo ga nabit u branik i kao imam FMIC to je dovoljno

 

 

prekjucer sam napravio usmjerivac na IC i IAT mi je pala sa 90 na 65 stupnjeva na 1.8 bara a intercooler mi je 29x18cm :)

Link to comment
Share on other sites

Kiki je samo sa CAI dobio 15ks na MPS. Izmjereno na dynu.

 

Ja sa Renault Sport Clio V6/R3 airboxom sam dobio 5ks. Izmjereno na dynu.

 

teško je generalizirati, jer vjerojatno dosta toga ovisi koliko je turbo vruć, koliko IC ohladi zrak i koliko je restriktivan stock usis..

Link to comment
Share on other sites

Razlika je bila doslovno u par stupnjeva. Sad imam veliku gljivurinu u motornom prostoru, ničime odvojena ili hlađena. Jer jednostavno nema smisla.

 

 

gljiva je impresivna, ali cevke ti izgledaju za ćelavo i za quratz bez onih zlatnih trakica.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niste ništa dobili, nego ste eventualno manje izgubili sa protočnijim filterima. A i pitanje je kako ste mjerili.

 

Mjereno na dynu (Kiki kod sebe na Soft Dynu, a ja u CVH na MAHA3000) i kasnije na cesti.

 

Njegov MPS sa CAIem je nekoliko dužina brži od stock MPSa kojeg sam ja vozio (stajali smo se od VŽ pa sve do ZG).

 

Moj Clio je dobio također 2-3 dužine u usporedbi sa istim autima, vozačima na istoj cesti i u istim uvjetima.

 

Dyno:

 

Clio-197---Miltek--V6-airbox--lightweight-flywheel--remap-VS-Miltek--remap.jpg

 

Ovo je prije i poslije airboxa, nisam ništa dirao u smislu remapa.

 

teško je generalizirati, jer vjerojatno dosta toga ovisi koliko je turbo vruć, koliko IC ohladi zrak i koliko je restriktivan stock usis..

 

 

Upravo tako. :thumbsup:

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ovo je prije i poslije airboxa, nisam ništa dirao u smislu remapa.

 

 

 

ah vi NA ekipa, kad jadni nemate kaj tunirati nego ste osuđeni na prčkanje po usisu pa onda radite iz toga nauku.. :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, logirajte temperaturu usisa sa i bez tih gluposti, pa ćete shvatiti da nema smisla. Čak ni CAI nema smisla na turbo motorima.

 

Tomo, na mojoj Cupri mjereno gljiva ispod haube i CCAi, razlika 9ks i nešto Nm (AMC),

 

NA Cupri TFSI mjereno između CCAI i OEM 15ks i 10Nm (AMC i Gumimarket)...

Link to comment
Share on other sites

Tomo' date=' na mojoj Cupri mjereno gljiva ispod haube i CCAi, razlika 9ks i nešto Nm (AMC),

 

NA Cupri TFSI mjereno između CCAI i OEM 15ks i 10Nm (AMC i Gumimarket)...[/quote']

 

Možda je štos u tome kaj je Tomi 10 KS samo 2% najveće snage a na Cupri TFSI je to ipak 5%, što i nije za baciti.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio dosta sa CAI-em, ali to je druga priča jer su honde zagušene do bola sa kojekakvim usisima i airboxovima pa doslovno prodišu nakon tako bijedne stavke :)

 

@Kova mi smo proizvođači toga ali mi je najmanje pakiranje 50m2 s tim da ti mogu riješiti cijenu kao da negdje uzmeš 5m2....da se dogovorite par vas ako ima još neko potrebe ili da si izoliraš kuću usput :) to je btw PE spužvica za ispod laminata sa alu folijom 3mm debljine

 

images?q=tbn:ANd9GcS8B0wm013QgB6_DfNYeKyCS4t4X-NE6C1sGfR2Qc2gcluSk4cYvw

Edited by Žile
Link to comment
Share on other sites

rene ako 5ks na 200HP daju 2-3duzine onda za 10s treba mozda 50konja dodati :)

 

A u dynu mjerenju ili compu nesto nije uredu. Nemoze CAI malo davati snagu, malo skidati(5.2% na 3000rpm :), na 7500rpm nema ucinka, pa malo ucinak dode. Prije bi rekao da je u tom mjerenju super ECU od renaulta manje pizdio.

 

Stvar je da kod pravih boosta turbina dize temp zraka za vise od 200C. Pa je skoro svejedno da digne s 30 na 230C ili s 40 na 240C.

Link to comment
Share on other sites

znaci da se uzme prosjek, 2-3duzine je znaci cca 10m a to u 15s klasi je oko 0.25-0.3s na 402m. Tesko s 5konja, pogotovo kada na 7000+rpm je razlika dosta mala. Prije bi neki drugi faktor vise igrao ulogu(potrosenost guma, brze saltanje/sporije saltanje protivnika....)

Link to comment
Share on other sites

znaci da se uzme prosjek, 2-3duzine je znaci cca 10m a to u 15s klasi je oko 0.25-0.3s na 402m. Tesko s 5konja, pogotovo kada na 7000+rpm je razlika dosta mala. Prije bi neki drugi faktor vise igrao ulogu(potrosenost guma, brze saltanje/sporije saltanje protivnika....)

 

Upravu si - mislim da je ekipa iz straha počela puštati gas i/ili sporije šaltat od kad sam stavio airbox. Isto se i Kikiju sa MPS počelo dešavati. :thumbsup:

 

Idemo u OT.

Link to comment
Share on other sites

@Kova mi smo proizvođači toga ali mi je najmanje pakiranje 50m2 s tim da ti mogu riješiti cijenu kao da negdje uzmeš 5m2....da se dogovorite par vas ako ima još neko potrebe ili da si izoliraš kuću usput :) to je btw PE spužvica za ispod laminata sa alu folijom 3mm debljine

 

images?q=tbn:ANd9GcS8B0wm013QgB6_DfNYeKyCS4t4X-NE6C1sGfR2Qc2gcluSk4cYvw

 

meni je moja cjevka ok ovakva kakva je, ali ako bude group buy budem upisao susjeda.

 

u svakom slučaju, hvala i tebi i 2fastu! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Upravu si - mislim da je ekipa iz straha počela puštati gas i/ili sporije šaltat od kad sam stavio airbox. Isto se i Kikiju sa MPS počelo dešavati. :thumbsup:

 

Idemo u OT.

 

Sad kad nema Lanosa tvoj Clio je definitivno najspominjaniji auto na forumu.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

malo off-a

 

a gdje je nestao lanos? sad sam tek skužio kad si napisao da ga nema :)

 

joj ne, NEMOJ MOLIM TE! :drink: :D

 

grozno mi je žao što sam ga uopće spomenuo i sigurno neću više.. :frusty: :frusty:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...